-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Mowi się trudno. :niewiem: Najlepsze w Edwardzie jest to, ze on jest bardzo rzadko fajny, jak się "nakręci". Normalnie to siedzi i np. wchodze do domu to nie da się pogłaskac robi uniki przed ręką, bo jemu nie pasuje. Bardzo rzadko zdarza sie zeby sam przyszedl i np. wskoczyl na kolana, a murczenie to tylko jak zobaczy swoje zarcie i to też wymuszone ja cholera. Niewdziecznik. :eviltong: Aa, odgapila średnią, wiedziałam! :eviltong:[/quote] Edek to jest oryginał :cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Edek jest śmieszny w samym sobie :loveu: :loveu: Jak ja Go lubię, chociaż ogólnie za kotami nie przepadam, to Edzia jakoś lubię :cool3: A kiedy nowe fotki Azulastej?? PS. U mnie też średnia 4,5 :eviltong: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Hej :multi: A ja nie wiem, wiesz, ja na wystawie bede nawet i do 15:00 :eviltong: Zresztą ja nawet nie wiem czy Sylwia bedzie mogla odwiedzic Azulastą... :-( Edziulek to bezwstydnik paskudny. :diabloti: A historię zdałam na piąteczkę, a jak. :evil_lol: :evil_lol: Cholernie kułam na zastępstwie z matmy i niemieckim i miałam pytanie z Pilsudzkiego. ;)[/quote] To super że masz piąteczke :multi: Jakbyś ciś wiedziała to daj znać :) [quote name='g_o_n_i_a'][URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2810313#post2810313[/URL] Odwiedźcie czasem Gosieńkę :-)[/quote] Jeju, jaka ona łudząca podobna do Zebruni :loveu: :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
:D :D [quote name=':: FiGa ::'][IMG]http://images14.fotosik.pl/25/f17d54346e3d015d.jpg[/IMG][/quote] Wcale nie jest taki mały, jest większy od Figi :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']Co to?? :lol: [IMG]http://images4.fotosik.pl/288/ca120bca1cf24950.jpg[/IMG][/quote] PADAM Sylwus :D:D:D:D:D:D:D Mua mua mua :buzi: :buzi: :buzi: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']O ja... To byłby dopiero zaszczyt jakby Azulkowa miala wizyte Mężulka :multi: :multi: :multi: Fakt, ze ja bede pewnie na hali od 8/9 (jeszcze przed) i później do ok. 15:00 (ostatnio do tej mozna było coś wysepić od ludzi) nie jest taki straszny, potem jakoś byśmy pojechały do mnie -> łapały transport jakis albo autobusik. Ja wszystko zaplanuję w razie czego. :multi: Branocka :buzi:[/quote] Hej hej wszystkim :cool3: A ja się jeszcze tam do Was zmieszczę??? :eviltong: Jak widziałam te śliczne kocie oczka Azuni, jak chciała zjeść na zdjęciach to ona taka kochana :loveu: :loveu: :loveu: Śliczna Kropusia :loveu: :loveu: :loveu: A Edzio to się tak nie wstydzi?? :eviltong: :eviltong: Gosiu, jak poszła historia?? :cool3: Ostatnia fotusia Edka przecudna :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
No to męża czy żonę?? :P Figuś :calus: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ja Cię tam znajdę :) PS. Kiedy się pobraliście?? :) -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Też wcześniej! :eviltong: Ilona, bedziesz na wystawie? Okazuje sie, ze nie schronisko nie bedzie miało swojego stanowiska na Wystawie... :-( Ale z puszkami bedziemy chodzić takze.. :cool3: :cool3:[/quote] Oj nie widziałam :oops: :oops: A ja będę na wystawie, uzbierałam narazie 80 złotego to na pewno jakąś sumkę przekażę tym zwierzaczkom :loveu: :loveu: A czemu nie będzie stoiska?? :placz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']cała trójca w komplecie :lol: śliczne zdjęcie :loveu: cześć Sylwia, jak samopoczucie ;) humor dopisuje??? a za Czabika kciuki trzymamy cały czas, non stop bardzo mocno ;)[/quote] Jeju jakie kochane zdjęcie :loveu: :loveu: One się cieszą z tego że już 200 stron :evil_lol: Hej Syli :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
A Edzika?? :* -
[quote name='g_o_n_i_a']Ja ze swojej strony przepraszam, ale nie moglam ze względu na to iż z siasiadką poszukiwalam błąkającego się i chorego pekńczyka... Jeszcze w środe wysyłalam sms'a do Ilony czy nie podalaby mi Twojego numeru Dalmatynka, bo na spacer nie moglam iść, psa nigdzie nie było. Zresztą myślałam, ze skoro Ewa wysyla sms'y do wszystkich to nikt nie przyjdzie...[/quote] Nie miałam już kaski żeby odpisać :( A co do spacerku, to mnie ominął - trudno, ale fotki cudne, tylko może troszkę więcej?? PS. Liderek znowu brał lecznicze błotne kąpiele?? :P
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Hej wszystkim ;) Jak dawno mnie tu nie było :) A Wy obie maupy nawet nic nie napiszecie :evil_lol: PS. Gonia wstawiaj swoje fotki,Twojej Azuni:loveu: Edzia:loveu: i Ladorci (widziałam ją niedawno) :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Gosiu :loveu: :loveu: Ja też już nie mam kaski na koncie i nie mam na życzonka :-( Ale może teraz coś wyskrobię: Staropolskim obyczajem Gdy w Wigilię gwiazda wstaje Nowy Rok zaś cyfrę zmienia Wszyscy wszystkim ślą życzenia Przy tej pięknej sposobności I ja życzę Wam radości Aby wszystkim się darzyło Z roku na rok lepiej było :buzi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Sylwunia :loveu: Jak ja dawno tutaj nie byłam i teraz przeglądnęłam te Wasze naprodukowane posty :evil_lol: Tak po pierwsze to prezpraszam, że nie odpisałam a życzonka, ale mam na koncie -0,51, bo nie chcąco weszłam w go-card i przez to nie mogę wysyłać nawet do Heyah :shake: Więc pragnę złożyć całej rodzince i psiaczkom najserdeczniejsze świąteczne życzenia, żeby wszystko w rodzinie dobrze się układało, żeby Figulec i Czab byli zdrowi, żeby spełniły się Twoje najskrytsze marzenia :lol: WESOŁYCH ŚWIĄT I UDANEGO SYLWESTRA życzy Ilona i Czika :evil_lol: PS. Więcej fotek!!! Ty leniu jeden, nawet na święta nie chcesz nam pokazać tych Twoich kochanych czubków :diabloti: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
Wiosenna galeria szeltika Frediego :)
psiulka replied to Dalmatynkaa's topic in Owczarek szetlandzki
Mychol gdzie nowe foty Fredka?? :mad: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Hej Gosiu :calus: :calus: Dawno mnie tu u Ciebie nie było, bo mało czasu miałam, ale teraz nareszcie nie ma szkoły, więc będę się starała wpadać tu codziennie :) Tak jak Wy, ja tez nie ma się komu wygadać, w klasie też nikomu, bo mają gdzieś, kumpele z podwórka to ją też za dużo nie obchodzi :/ Jedynie tutaj, na necie poznałam kochane osoby, które zawsze mnie rozumieją i mogę im się "wypłakać na ramię" (:loveu: ) Goniu, doszły jeszcze moje życzeni esemesem?? Bo w szkole cos zaniemówiłam :P Twoją/Twoim ulubioną nauczycielką/nauczycielem jest p. Pietraszek/p. Głowczyński?? :P -
[quote name='isuwart']witam, moja sunia Bliss ma zaledwie 1 rok i juz toszeczkę kamienia na zebach, Bylam u wet., ktory sprzedal mi zielone zwierzatko do gryzienia. Niestety Blissi tego nie chce jesc. A jak przecieracie zabki gazikiem, samym czy nasaczonym. Pozdrawiam Ilon i BLISSI[/quote] A myjesz zęby psiaczkowi?? Jeśli tak to czym??
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Piękna Aza, piękny Edzio i piękne niebo :loveu::loveu::loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
:loveu: Śliczna :loveu: Liczę na więcej fotek mojej kochanej Azunci :) -
Ja też nie będę :( Wyciągnęła bym wtedy cały zapas waszych chusteczek :) Jestem przeziębiona, koleżanka z psem też nie idzie :(