-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Nie mam siły odpisywać na wasze komentarze, wybaczcie :-( Wszystko mi się pieprzy, po prostu wszystko!!!! :-(:-(:-( Hugos... Moje małe czarne słoneczko.. Nie moge uwierzyc że juz Cie nie zobaczę, nie dotknę... :placz::placz::placz: Byl moją pierwszą, największą i najwspanialsza schroniskową miłością.. Nie, on JEST i ZAWSZE będzie dla mnie na pierwszym miejscu. Od 19 płaczę...... ciągle oglądam zdjęcia i ryczę... :-( Nie wiem co mam ze sobą zrobić, tak potwornie mnie to boli :-(:-( Mogłam coś zrobić, mogłam go stamtąd zabrać, *****!! Jestem idiotką, kompletna kretynką :flaming: Ojciec wpadł do pokoju i zrobił mi awanturę.. nie ma to jak wsparcie rodziców.. W sumie to mnie nie zadziwił, od kilku dni powtarza się ten sam schemat... Jutro jade do kuzynki, ja tu dłużej nie dam rady... :-(:-( [/quote] [I][COLOR=royalblue]Zobaczysz go Sylwuś... Na pewno będzie Ci się śnił, pozostanie w Twojej pamięci...To ból, okrutny ból, gdy odchodzi Twój przyjaciel... I tak zrobiłaś dla niego dużo...Odwiedzałaś go, wysyłałaś mu pieniądze, a co najważniejsze bawiłaś się z nim, miziałaś go za uchem... Te piękne dni pozostają na zawsze...Chociaż wcześniej nie zdajemy sobie sprawy z tego co mamy, dopiero gdy to tracimy uswiadamiamy sobie, że tego już nie ma, że nie zrobiliśmy wystarczająco dużo aby to uratować, zawsze tak jest. Pomyśl sobie, że Hugo uśmiecha się teraz do Ciebie, mówi żebyś nie płakała i że on też Cię kocha... Sylwuś, teraz tak ważna jest pomoc ze strony przyjaciół...Nie odrzucaj jej... [*][/COLOR][/I] -
ORZECHOWCE - Białas, a teraz Miczi - już szczęsliwy w Nowym Domku!
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I][COLOR=royalblue]Hop po dom![/COLOR][/I] -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
psiulka replied to BooBC's topic in Border Collie
Dobry wieczorek, można liczyć na nowe zdjęcia? ;-) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I][COLOR=royalblue]Sylwuś przykro mi :( Nawet nie wiesz jak bardzo [*][/COLOR][/I] -
[I][COLOR=royalblue]Widzę, że galeryjka Twoja bardzo popularna ;-) [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dobranoc Megusiowa :calus:[/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Madzia boi się... Ona nie chce być w schronisku :([/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images25.fotosik.pl/18/72750975182b7854med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/18/369290fe42171cf5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/18/84fc4c237c76e0bfmed.jpg[/IMG]
-
[I][COLOR=royalblue]Może spytam...Jaki masz aparat? [/COLOR][/I]
-
Maurycy porzucony w lesie - nareszcie w NOWYM DOMU!!!!
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I][COLOR=royalblue]Mauryś czeka...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images25.fotosik.pl/18/10d74e5f9608417dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/18/09e48674b6b498eamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/18/6f10a6cb0ab2486dmed.jpg[/IMG] -
[I][COLOR=royalblue]Ładne fotencje, skąd u Was takie górki?[/COLOR][/I]
-
Rottek Hacker z Rzeszowa - w nowym Domu!! :)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I][COLOR=royalblue]Trzymam kciuki, żeby się udało...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Oto obiecane zdjęcia zza krat:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images27.fotosik.pl/18/01e6d02060950d74med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/18/68214d24200c9e2emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/18/9b1a3c480fe630dcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/18/2166b72d0cd67c6emed.jpg[/IMG] -
[I][COLOR=royalblue]Ale ładne, a gdzie to takie kupujecie? Są mniejsze rozmiary??[/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Cygan:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images30.fotosik.pl/18/6e3879a4fe62ad19med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/18/c5c1dd42210abbbcmed.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]I dwa husky:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images28.fotosik.pl/18/7d67158ca611be87med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/18/4c67e76a5f0ba892med.jpg[/IMG]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]Bardzo ładne Gosiu... To z motylkiem było z efektem makro? Śliczne[/COLOR][/I] -
[I][COLOR=royalblue]Wycieraczki proszą o domki...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images26.fotosik.pl/18/51602748ba843cefmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/18/11c060568ab1594bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/18/296333df436dab76med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/18/7f6655339b093f88med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/18/0a09fb71622bb043med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/18/06a010a9a939b200med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/18/f1445b1c80568af4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/18/e2f1925b66db4467med.jpg[/IMG]
-
[I][COLOR=royalblue]Cyprysek masz jeszcze szansę na dobry dom...[/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Ładnie Ci ten telefon robi zdjęcia... Trzecie śliczne, ten balans cieni... [/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Może... SŁOCINA!! [/COLOR][/I]