Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [quote name=':: FiGa ::']Nie mam siły odpisywać na wasze komentarze, wybaczcie :-( Wszystko mi się pieprzy, po prostu wszystko!!!! :-(:-(:-( Hugos... Moje małe czarne słoneczko.. Nie moge uwierzyc że juz Cie nie zobaczę, nie dotknę... :placz::placz::placz: Byl moją pierwszą, największą i najwspanialsza schroniskową miłością.. Nie, on JEST i ZAWSZE będzie dla mnie na pierwszym miejscu. Od 19 płaczę...... ciągle oglądam zdjęcia i ryczę... :-( Nie wiem co mam ze sobą zrobić, tak potwornie mnie to boli :-(:-( Mogłam coś zrobić, mogłam go stamtąd zabrać, *****!! Jestem idiotką, kompletna kretynką :flaming: Ojciec wpadł do pokoju i zrobił mi awanturę.. nie ma to jak wsparcie rodziców.. W sumie to mnie nie zadziwił, od kilku dni powtarza się ten sam schemat... Jutro jade do kuzynki, ja tu dłużej nie dam rady... :-(:-( [/quote] [I][COLOR=royalblue]Zobaczysz go Sylwuś... Na pewno będzie Ci się śnił, pozostanie w Twojej pamięci...To ból, okrutny ból, gdy odchodzi Twój przyjaciel... I tak zrobiłaś dla niego dużo...Odwiedzałaś go, wysyłałaś mu pieniądze, a co najważniejsze bawiłaś się z nim, miziałaś go za uchem... Te piękne dni pozostają na zawsze...Chociaż wcześniej nie zdajemy sobie sprawy z tego co mamy, dopiero gdy to tracimy uswiadamiamy sobie, że tego już nie ma, że nie zrobiliśmy wystarczająco dużo aby to uratować, zawsze tak jest. Pomyśl sobie, że Hugo uśmiecha się teraz do Ciebie, mówi żebyś nie płakała i że on też Cię kocha... Sylwuś, teraz tak ważna jest pomoc ze strony przyjaciół...Nie odrzucaj jej... [*][/COLOR][/I]
  2. [I][COLOR=royalblue]Hop po dom![/COLOR][/I]
  3. Dobry wieczorek, można liczyć na nowe zdjęcia? ;-)
  4. [I][COLOR=royalblue]Sylwuś przykro mi :( Nawet nie wiesz jak bardzo [*][/COLOR][/I]
  5. [I][COLOR=royalblue]Widzę, że galeryjka Twoja bardzo popularna ;-) [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dobranoc Megusiowa :calus:[/COLOR][/I]
  6. [I][COLOR=royalblue]No to trzymamy kciuki ^^[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images25.fotosik.pl/18/15ab00afda9e586amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/18/bd1af7d6dd5bdcccmed.jpg[/IMG]
  7. [I][COLOR=royalblue]Ale Ty pewnie bardziej w centrum miasta, ja tam wiesz tam gdzie przyjeżdżasz tam jest Paderewskiego :calus:[/COLOR][/I]
  8. [I][COLOR=royalblue]Madzia boi się... Ona nie chce być w schronisku :([/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images25.fotosik.pl/18/72750975182b7854med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/18/369290fe42171cf5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/18/84fc4c237c76e0bfmed.jpg[/IMG]
  9. [I][COLOR=royalblue]A Gonia już nie pamięta?? :([/COLOR][/I]
  10. [I][COLOR=royalblue]No to mieszkamy na tej samej ulicy ^^[/COLOR][/I]
  11. [I][COLOR=royalblue]Może spytam...Jaki masz aparat? [/COLOR][/I]
  12. [I][COLOR=royalblue]Pepik[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images27.fotosik.pl/18/378bf8f629378221med.jpg[/IMG]
  13. [I][COLOR=royalblue]Mauryś czeka...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images25.fotosik.pl/18/10d74e5f9608417dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/18/09e48674b6b498eamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/18/6f10a6cb0ab2486dmed.jpg[/IMG]
  14. [I][COLOR=royalblue]Ładne fotencje, skąd u Was takie górki?[/COLOR][/I]
  15. [I][COLOR=royalblue]Trzymam kciuki, żeby się udało...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Oto obiecane zdjęcia zza krat:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images27.fotosik.pl/18/01e6d02060950d74med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/18/68214d24200c9e2emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/18/9b1a3c480fe630dcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/18/2166b72d0cd67c6emed.jpg[/IMG]
  16. [I][COLOR=royalblue]To chyba ja nie słyszałam... [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Możesz powtórzyć? ^^[/COLOR][/I]
  17. psiulka

    Galeria LENKI

    [I][COLOR=royalblue]Ale ładne, a gdzie to takie kupujecie? Są mniejsze rozmiary??[/COLOR][/I]
  18. [I][COLOR=royalblue]Cygan:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images30.fotosik.pl/18/6e3879a4fe62ad19med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/18/c5c1dd42210abbbcmed.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]I dwa husky:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images28.fotosik.pl/18/7d67158ca611be87med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/18/4c67e76a5f0ba892med.jpg[/IMG]
  19. [I][COLOR=royalblue]Bardzo ładne Gosiu... To z motylkiem było z efektem makro? Śliczne[/COLOR][/I]
  20. [I][COLOR=royalblue]Wycieraczki proszą o domki...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images26.fotosik.pl/18/51602748ba843cefmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/18/11c060568ab1594bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/18/296333df436dab76med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/18/7f6655339b093f88med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/18/0a09fb71622bb043med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/18/06a010a9a939b200med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/18/f1445b1c80568af4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/18/e2f1925b66db4467med.jpg[/IMG]
  21. [I][COLOR=royalblue]Cyprysek masz jeszcze szansę na dobry dom...[/COLOR][/I]
  22. [I][COLOR=royalblue]Ładnie Ci ten telefon robi zdjęcia... Trzecie śliczne, ten balans cieni... [/COLOR][/I]
  23. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]Może... SŁOCINA!! [/COLOR][/I]
×
×
  • Create New...