Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I][COLOR=royalblue]Nie dało się wczoraj zasnąć, to robiłam zdjęcia...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images30.fotosik.pl/18/d06ac134837ae107med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/18/b4625368bdf27b2bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/18/0e95e2d41f10288bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/18/321938b85c105f8bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/18/08feb0f3289ecb34med.jpg[/IMG]
  2. [quote name='ewatr']na uspokojenie dodam ze sa nieszkodliwe i lataja wszedzie nie tyko w pokoju tak ,ze sie przed nimi nie da uciec ;)[/quote] [quote name='ewatr']to moze lepiej niech tak zostanie ....bo jak do tej pory Cie to nie zainteresowało to lepiej za duzo nie wiedzieć :shake:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Właśnie mnie to ciekawi... Może jest o tym temat na dogo? Chętnie wpadnę ;) [/COLOR][/I]
  3. [I][COLOR=royalblue]Oj nie prędko, bo leje już chyba od poniedziałku tak :( Mam nadzieję, że jutro nie będzie padać... Kamiś co tam?[/COLOR][/I]
  4. [I][COLOR=royalblue]To lustrzanka?[/COLOR][/I]
  5. [I][COLOR=royalblue]No to ja już to przeczytałam, ale nie bardzo to rozumiem...[/COLOR][/I]
  6. [I][COLOR=royalblue]Piękny Edziul... :loveu:[/COLOR][/I]
  7. [I][COLOR=royalblue]Jakieś 2 godziny jazdy samohodem. A tam są lasy ogromniaste :loveu: I pola i lasy... I pola i lasy... :loveu:[/COLOR][/I]
  8. [quote name='matinestka'] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5632/mas2pj3.jpg[/IMG] [/quote] [I][COLOR=royalblue]Szaleni :loveu: [/COLOR][/I]
  9. [quote name='ewatr']na uspokojenie dodam ze sa nieszkodliwe i lataja wszedzie nie tyko w pokoju tak ,ze sie przed nimi nie da uciec ;)[/quote] [I][COLOR=royalblue]Ale one to jakieś żywe komórki czy coś??[/COLOR][/I]
  10. [COLOR=royalblue][I]A ja mam jeszcze inną fajną stronę, pomoc bardzo potrzebna!! [/I][/COLOR][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=212988147"][I][COLOR=royalblue]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=212988147[/COLOR][/I][/URL]
  11. [I][COLOR=royalblue]Ale tłok u Ciebie... Kamila gdzie Ty hostujesz zdjęcia jeśli mogę wiedzieć?[/COLOR][/I]
  12. [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]O matko Psiulka to w fajnym miejscu mieszkasz :lol: ja zawsze chciałam tak mieszkać z dala od ludzi i najchętniej pod lasem ............[/COLOR][/B] [/quote] [I][COLOR=royalblue]A byłaś może w Binarowej?? :loveu: Tam to dopiero lasy... Piękne... :mdleje:[/COLOR][/I]
  13. [quote name='ewatr']raczej parapsychologii :eviltong: psy widza na żywo i nawet potrafia sie tego bać albo to próbuja łapać ......... no jest teoria , że to pewien rodzaj zywej energii / duchy , manifestacja energetyczna no cos takiego / :evil_lol:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Matko, Ewuś zaczynasz mnie przerażać... I mówisz, że te kropy latają po moim pokoju? :mdleje:[/COLOR][/I]
  14. [quote name=':: FiGa ::']ale nie zobaczę.. nie dotknę... nie przytulę... nie pomogę... Już nigdy... :-([/quote] [I][COLOR=royalblue]On jest w Tobie, w Twoim sercu, zawsze możesz go tam znaleźć... A On wziął Twoje serce za Tęczowy Most... Patrzy na nas teraz z góry i na pewno się uśmiecha.. :([/COLOR][/I] [quote name='Pianka']Ja juz przez to przechodziłam i zawsze przechodze. Nie ma dnia, nie ma godziny, żeby o nim nie pomyśleć. Oni zawsze pozostaną w naszej pamieci. A ból? Będzie zawsze... będzie towarzyszył już do końca życia i tego nie zmienisz:-( Zawsze mnie denerwowało jak ktoś pisal, że ból minie, że czas leczy rany. To nie jest prawda i nigdy prawdą nie będzie:-( Dla Hugusia ['][']['][/quote] [I][COLOR=royalblue]To takie trudne Pianko... :-( [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Biedny Czabuś... Nie da się niczego zrobić? [/COLOR][/I]
  15. [quote name='ewatr']i zeby Was juz całkiem wystraszyć to np. psy to widzą a my gołym okiem nie /to ja juz moze skonczę ten wywód ale kiedys sie takimi rzeczami interesowałam w młodości to mi zostało troche nikomu niepotrzebnej wiedzy :evil_lol: /[/quote] [I][COLOR=royalblue]Ale jak to psy to widzą? Na żywo? Te kropy to one są żywe? :-o [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ewuś to jakaś dziedzina nauki? :razz: [/COLOR][/I]
  16. Dziękujemy za zdjęcia... A jak z cegiełkami, wszystkie sprzedane?
  17. Hugo nie zapomnimy o Tobie... Niech Ci zawsze świeci słońce za Tęczowym Mostem...
  18. psiulka

    Rzeszów

    [quote name='Magdalenkl']ile moze potrfac :eviltong:spacerek;););););););)[/quote] [I][COLOR=royalblue]No właśnie... ?[/COLOR][/I]
  19. [quote name=':: FiGa ::']Ja nie chce zapomnieć.. i tego nie zrobię. Miałam być u Huga w poniedziałek, w środę.. nie moge sobie wybaczyć tego że zaprzepaściłam ostatnie szanse zobaczenia go... boli :-(:-([/quote] [I][COLOR=royalblue]Boli okropnie... Ale on zawsze będzie w Tobie, w Twoim sercu... Zawsze tam możesz go znaleźć... :([/COLOR][/I]
  20. [I][COLOR=royalblue]Sylwuś, nie da się tak nie myśleć... Przecież o przyjacielu się nie zapomina, nie można... :([/COLOR][/I]
  21. [I][COLOR=royalblue]I tak ja Cię wykorzystuje, że tak po mnie jeździsz... A dalej to lepiej sie nie zagłębiać, bo stamtąd, uwierz trudno wyjechać :([/COLOR][/I]
  22. [quote name=':: FiGa ::']Nie mogę z tym normalnie... po kiego ja ***** czekałam, po co to komu było! Hugo pozostanie na zawsze, nie ma szans bym go zapomniała... ale to tak bardzo boli, tak bardzo... :-( I jeszcze te problemy w domu... Ja tu dłużej nie wytrzymam, zwariuję :-( Nie zrobiłam dla niego prawie nic, a mogłam się postarac o więcej... Hugo mnie nie kocha, praktycznie wcale się mna nie interesował, w sumie nie było czym.. A przyjaciele... nie wiem co mam o tym myśleć......[/quote] [I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nie umiem opisać słowami tego co czuję...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]...[/COLOR][/I]
  23. Fionka ogłoszona na forum sklepu zoologicznego Krakvet ;-) Liczymy, że wszystkie cegiełki zostaną kupione!
  24. [I][COLOR=royalblue]Dziękujemy... Nawet tu widać jak Pepik łasi się do ludzi...[/COLOR][/I]
×
×
  • Create New...