-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[URL="http://img59.imageshack.us/img59/8308/14192666pz7.jpg"][I][COLOR=magenta]http://img59.imageshack.us/img59/8308/14192666pz7.jpg[/COLOR][/I][/URL][I][COLOR=magenta] - łaaa :loveu:[/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Dzien Dobry wszystkim! :multi: No wreszcie wpadaś do nas :evil_lol: A kto by przestrzegał przepisy TOZ-u tutaj na wsi buhah :shake: O w życiu! Niby psu nie dzieje sie krzywda - nie jest chory, jest szczepiony na wscieklizne (tylko i wylacznie ze względu na dzieci), dostaje żarełko, nie jest katowany - wiec RSOZ moze tylko wydac pouczenie w sprawie łańcucha (ew. budy czy cos tam) i tyle. A jak sie nie dostosują to karę. Ale psa nie wezmą do schroniska. I nic praktycznie sie nie zmieni.:shake: Wiem, ze w razie czego mozemy na ludzkie towarzyswo liczyc ;) , ale szkoda, zebys sie sama wlolka taki szmat drogi zeby biegac z nami przez zboża i osty. A tutaj akurat mowilam o psie. :-( Ladora (labcia) to pies kojcowy, ktory zupelnie sie nie slucha i jeszcze na Aze sie rzuca - no bo jak Azie moze sie nie podobac, ze Ladora ciagnie ją za uszy i itp. :shake: Zreszta Justyna dawno mnie olala, moja praca z Ladorą przynosila skutki na początku, a teraz i tak chodzi w kolcztce i w ogole nie biega - no bo jak biega to sika z radosci i skacze po ludziach (ew. aparat chwyci do pyska i zacznie nim rzucac jak ostatnio)- wiec "bezpieczniej bedzie jak siedziec bedzie w kojcu" Jeżeli chodzi o mojego złomka - 6x zoom optyczny (ekwiwalent 38-228mm) plus 3,2x zoom cyfrowy. A ja akurat zmiejszalam fotki w irfanie, wiec efekcik wlasnie w nim zrobilam. ;) Drzewo jest boskie :loveu: Pewnie ze i pokaze ale to jest zupelnie inna trasa od tej, którą szłyśmy. A te miejsca... Hmm to jest jak na widoczku, tylko w polach. Cudooowne :loveu: Ino ja musze wiedziec kiedy nadejdzie czas pokazania fotencji na łozu smierci hihi :eviltong: Przesadzasz i tyle! [/quote] [I][COLOR=magenta]Wreszcie? Ja tu jestem codziennie, a Ty mnie nie widzisz :placz:[/COLOR] [/I] [I][COLOR=magenta]Pff...Widzę, że Słocina Słociną pozostanie...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]A mnie to nie przeszkadza, tylko nie bardzo wiem gdzie to jest.[/COLOR][/I] [COLOR=magenta][I]A wogóle chodzi na spacery?[/I][/COLOR] [I][COLOR=magenta]A makro? :lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]No to co. Kiedy leziemy? :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]Napiszę Ci wtedy smsa :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Taaa, przesadzam :shake: [/COLOR][/I] [quote name='Pianka'][URL]http://img282.imageshack.us/img282/6163/azunia0pv.jpg[/URL] co za morda:evil_lol: Tak wogóle to witam:multi: I masz za duży podpis:eviltong:[/quote] [I][COLOR=magenta]A ja? ^^[/COLOR][/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Fajne to one bedą :diabloti: Buhahaha :roflt: Miłego porzeczkowania ;) Ja lece na jazde próbną [jeśli nie wróce to odpukajcie zdrowaski za moją duszę] :) Nie robie Cie w bambuko, balona, ani nawet w konia, wierz mi :eviltong:[/quote] [I][COLOR=magenta]Wiesz co, ładnie to tak się naśmiewać z ludzia, który po prostu uwielbia różowy kolor :diabloti: ? [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Nie bo będziesz mnie nawiedzać :lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Tobie? Pff :eviltong: [/COLOR][/I] [quote name='Cambel']Ja wolę nie wiedzieć, ile te Twoje kosztowały :evil_lol: Zreszta mam inne cele, na które musze zbierać. 1. Sterylka lisiczki 2. Aparat :cool3: Ja za moje, hm.... 2 lata temu, zapłaciłam chyba 230 zł, ale mocno użytkowałam :evil_lol:[/quote] [I][COLOR=magenta]Święta Teresko!! Zapomniałam, że Ty jeździsz na rolkach! :mdleje: Kiedy jedziemy? :evil_lol: [/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a']SC + SS = WM :loveu: :loveu: tralalala :evil_lol: :sweetCyb:[/quote] [I][COLOR=magenta]A pff niech sobie Sylwia na niego szans nie robi, o :evil_lol: [/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']papa uciekam na rolki :bye:[/quote] [I][COLOR=magenta]Nowe? :lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta][/COLOR][/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Pffff ja zawsze wiedziałam Ilonko że kochasz rózowy, ale że az tak? :diabloti: O bosz.... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A chcesz sie przekonać krowo? :diabloti::diabloti: Czytałas wszystkie częscie HP? To będzie Ci łatwiej zrozumieć o co chodzi :diabloti: Ja nie zachwycam sie tym SS z książek :shake: Ja mam innego SS :loveu:[/quote] [I][COLOR=magenta]No pfff, ja teraz zaczynam pisać na różowo :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]A chcę się przekonać, ale najpierw muszę iść pozbierać porzeczki :shake: Czytałam, nie raz, nie dwa :loveu: :loveu: Jasne jasne, ale mnie robisz w bambuko :eviltong: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Do wieczoka :multi: [/COLOR][/I] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]Tobiaszek :loveu: Więcej, więcej! :multi:[/I] -
[I]Wiesz co :mad: Ja sobie idę i żadnych zdjęć ode mnie nie będzie :mad:[/I] [I]Paaa :calus: Do wieczorka :bye:[/I]
-
Maurycy porzucony w lesie - nareszcie w NOWYM DOMU!!!!
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I]Mauryś hop![/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']J..jakie? :lol::lol: Buhahahah :roflt: Gonia widzisz co ona tu wypisuje? :roflt: Koffam jego charakter :loveu: Jego sarkazm :loveu: Jego teksty... :loveu: Jesli masz chwilke wolnego czasu [tak ze 3 doby :D] to Ci podeślę linka i sie przekonasz :diabloti:[/quote] [I]No TAKIE :loveu: [/I] [I]Weź Ty sobie nie rób ze mnie kitu o :razz: KP a Ty od razu na niego lecisz, no wstyd :mad: Zaraz poleci pewnie do kina na pokaz przepremierowy i będzie jęczęć na sali :evil_lol: [/I] [I]Ślij :eviltong: [/I] -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
psiulka replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marulka na pierwszą! -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']One są słiiit :loveu: Tzn beda jak dorwę czarnego markera :evilbat: Buhahahah :roflt: Gonia tez się w nim kocha :cool3: więc się wypchaj o :roflt:[/quote] [I]Pomażesz TAKIE rolki? :shake: :shake: [/I] [I]A ona go zna? :-o Ty GO znasz? :-o Nie znasz i musi Ci się podobać z wyglądu, o i się nie tłumacz :mad: [/I] -
[I]Czyżby była jakaś szansa? :multi:[/I]
-
ORZECHOWCE - Białas, a teraz Miczi - już szczęsliwy w Nowym Domku!
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I]Białasku hopamy![/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I]Fajne :loveu: Szczerze myślałam, że będą bardziej różowe :D[/I] -
MABEL przełamała paniczny strach. W HOTELU. JUŻ W NOWYM DOMKU!
psiulka replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[I]Mabel hop![/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Buhah no jasne :evil_lol: Przemaluje je albo co :evil_lol: Ja lezę na łóżku [ostatnio zdecydowanie za dużo czasu spędzam w łóżku :lol:], patrze w monitor, slipka mi sie zamykają... Ten cholerny wiatrak ledwo zipie :shake: Ilona kartoflu :mad::mad: Myslisz że mi sie on z wyglądu podoba :mad::mad: Napewno tego chcesz? :lol:[/quote] [I]No a niby z czego Ci się podoba? :eviltong: Przecież nie z czego innego :razz: [/I] [I]Chcę, k0$!A/\/\ R0o0$z0ofFfY :diabloti: [/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I]Nie ma tu się z czego śmiać, bo różowe rolki są takie SŁIIIT :loveu: Blee xP[/I] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]Do poczytania :bye: :diabloti:[/I] -
[I]Na urodzinkach u babci? :loveu:[/I]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]Masz prezenciora? :mad:[/I] -
[I]Dobry, dobry Mati :multi: Masz zamiar się opalać? 8)[/I]
-
[I]Dzisiaj pewnie będzie opalanko? 8)[/I]
-
:diabloti: [I]Hahah, wczoraj z kuzynem była rozróba u babci :diaboti:[/I] [I]A Ty Kamila nie gadaj tylko wstawiaj, o! Bo się tu Czika pyta, bo musi teraz Megi zidentyfikować :mad:[/I]