-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
[quote name='g_o_n_i_a']Cem kwiatuska :loveu: A wiec czo to? :cool3:[/quote] [I]Proszę bardzo ;) [/I] [I]Nie wiesz? :-o [/I]
-
[IMG]http://images26.fotosik.pl/28/49f71290d004c074med.jpg[/IMG] [I]To bez konwertera[/I] [IMG]http://images27.fotosik.pl/28/23194fb5d6b87638med.jpg[/IMG] [I]Grzybek[/I] [IMG]http://images25.fotosik.pl/28/d7de60b9b8479fe2med.jpg[/IMG] [I]Zgładzony przez Czikę[/I] [IMG]http://images26.fotosik.pl/28/b130a446f40da7e5med.jpg[/IMG]
-
[quote name='matusz5']to pomidor jest:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] [I]Niestety nie :shake: [/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Męką - rozumiem, dwa czy tam trzy krzaczki co to jest. Ale ze 20? Pfff :placz: Jestem wolna!:multi: Jasne ;) Oww :p Daj jakies stronki zeby poczytac :D Moze cos sobie dokupie :razz: [URL="http://imageshack.us"][/URL][/quote] [I][COLOR=magenta]Taaa 20 :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]To na allegro znalazłam :razz: Poszukaj tam jest dużo różnych ciekawych :lol:[/COLOR] [/I] -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
psiulka replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[I]Prześlesz mi to lub podasz adres do pełnego rozmiaru? [URL]http://images28.fotosik.pl/27/aabce3a6a24d134c.jpg[/URL] :loveu: :mdleje:[/I] -
[quote name='g_o_n_i_a']To dla mnie? :cool3: [URL]http://images26.fotosik.pl/28/6c6bdebfc47e4cc3med.jpg[/URL][/quote] [I]Jeśli chcesz :lol: [/I] [quote name='g_o_n_i_a']Łaaaa :loveu: [URL]http://images26.fotosik.pl/28/2b974a2a1c5296afmed.jpg[/URL][/quote] [I]A wiesz co to jest? :razz: [/I] [IMG]http://images26.fotosik.pl/28/e2aca452485f9b38med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/28/a91622f04670f07fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/28/5a681f8124b45cc7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/28/f208e1cbcac3a72emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/28/e0ad24b80a9f05admed.jpg[/IMG]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Chciałbys hahaha :evil_lol: :evil_lol: :eviltong: Smieje sie, wiem ze jestem okropna, ze powinnam wspolczuc... :roflt:ALE MI NIKT NIE WSPOLCZUL MOJEJ MEKI W ZESZYLM TYGODNIU! :diabloti: O ty małpo!! :obrazic: Toffika nie znam :eviltong: Ale tamto co pisalam to bylo bardziej do podejscia Justyny do labki, ale co tam pf :shake: A co z Toffikiem?[/quote] [I][COLOR=magenta]Taa męki :eviltong: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]:-x [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]Może jutro Ci powiem...Albo kiedyś na spacerku, ok?[/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]Twój aparat ma makro od 10 cm do 80 cm ;)[/COLOR][/I] -
[IMG]http://images24.fotosik.pl/28/7031c37480b33343med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/28/2b974a2a1c5296afmed.jpg[/IMG]
-
[I]Najgorsze w tym makro jest to że ono robi zdjęcia właściwie tylko z jednej odległości (ok. 5cm). Z przybliżeniem jest rozmazane... Ale chwale sobie chwalę ^^[/I]
-
[I]Gonia nie przesadzaj :oops: [/I] [IMG]http://images29.fotosik.pl/28/55b5a3c62fadce1amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/28/489bf4629df29707med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/28/6c6bdebfc47e4cc3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/28/c720e1a6bdb8a568med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/28/4886984d384e66d5med.jpg[/IMG]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']O Jesssuu!!:roflt::roflt::roflt:Wspolczuje Ci serdecznie :calus: Dobrze, ze udaje :D Bo my z Sylą to goopki w stanie zaawanowanym :loveu: :bad-word: Nie mam slow do takich ludzi Boszz [URL="http://www.fujifilm.pl/281.htm"][COLOR=#551a8b]Fujifilm - FinePix S3000[/COLOR][/URL] Łaaa :multi: [URL="http://imageshack.us"][/URL][/quote] [I][COLOR=magenta]Jak śmiesz się śmiać :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]Zaawanowanym? A co to znaczy? :diabloti: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]Pff... Fiffiego znasz?[/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]Już sprawdzam ;)[/COLOR][/I] -
[I]Aha: Każde ze zdjęć z konwerterem jest robione bez żadnych przybliżeń. Wyłącznie z odległości ok. 5 cm ;)[/I]
-
[I]No to proszę, widzę, że wszyscy sie domagają więcej :p [/I] [IMG]http://images29.fotosik.pl/28/8f57f11fb067959emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/28/e0cbe8bc3df11555med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/28/db6e38f83cbac40emed.jpg[/IMG] [I]Poczekajmy aż łaskawie zadziała fotosik..[/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Boszz tam u mnie na działce to są takie mikroskopijne, a niektore jak skocza to strach - takie olbrzymy, jeszcze maja takie skrzydelka - ucikac i tyle hahah :loveu: ALE KONIEC Z PORZECZKAMI! :multi: Wiec na dzialeczke bede lazic po to zeby sie byczyc i lapac motylki w obiektyw. Uch pisze jak czesto sie da, ale coz ja moge pisac kiedy jest dialog miedzy Toba a Kamila hmm? :lol: Mi dobrze bylo na Słocinie, nadal jest ale... Chcialabym zeby wrocily tamte czasy - zniknęly domy i wrocily te pola ach :loveu: :placz: Ja też nie ech. :shake: Kiedys sie jakos dogadywalysmy obie - spacerki i w ogole duzo gadalysmy na temat zwierząt. Nawet w kwtesii Ladory dogadywalysmy sie ok. A teraz? Ach co tam :evil_lol: Marna strata tylko psa szkoda. :shake: A ja wiem buhaha :oops: Nie czepiaj sie literowek :placz: Tylko najpierw mi napisz kiedy bedziesz na tym lozu smierci. :eviltong: Buhah wymagania sa swietne, mi wlasnie za cos takiego wypeprzyli podpis z Mastusiem. :-( [/quote] [I][COLOR=magenta]Ja pewnie jeszcze będę się z nimi spotykać :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]No bo ona goopa udaje :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]No to tak jak ja z właścicielką Neli i Toffika... :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]No to jaki masz aparacik, to sobie sprawdzę?[/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]No napiszę Ci juz sie nie martw :multi:[/COLOR][/I] -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
psiulka replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[I]Ewelinko umieram :mdleje: To już powyżej mojego umysłu... :mdleje: WSPANIAŁE :mdleje:[/I] -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
psiulka replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marusia na pierwszą! -
[I]Która hodowla BC jest wg Was naj? 8) Czekam na opinie..[/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=magenta]Burza była u Ciebie? Z kiedy to zdjęcia?[/COLOR] [/I] -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
psiulka replied to BooBC's topic in Border Collie
Mmmm :loveu: http://www.fotybc.kgb.pl/6lipca/33.jpg -
[I]Może są jakieś nowe zdjęcia?[/I]
-
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
psiulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
[I]Aresik hopaj :([/I] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]Tobiaszek jakie minki robi :diabloti: :loveu:[/I] -
[I]Łuhuu, ale dużo odwiedzających :roll: [/I] [I]Oto zaczniemy dzień miłym uśmieszkiem rudej :lol: [/I] [IMG]http://images27.fotosik.pl/28/cf400531fd7b26e7med.jpg[/IMG] [I]To jest zdjęcie z konwerterem makro, ale to nie jest jedno z tych ładnych, bo tu tylko nos jest "zmakrowany" ;) [/I] [I]Tak wygląda konwerter.[/I] [IMG]http://images26.fotosik.pl/28/1bd676d6d86beff4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/28/a43d7c2fbd8a19fdmed.jpg[/IMG] [I]Oczywiście gdy tylko przyszła paczka musiałam wypróbować sprzęta ;) I oto niektóre jego efekty:[/I] [IMG]http://images27.fotosik.pl/28/1d972b592aa89883med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/28/e97c36117399a45amed.jpg[/IMG]
-
[quote name='Cambel']Matko, Wy mnie dobijecie :mdleje: Może potem coś wstawię :eviltong:[/quote] [I][COLOR=magenta]Ekhem :mad: [/COLOR][/I] [quote name='Cambel']No ja mam autobus chyba o 19... :shake: Możemy się spotkać, jak wróce [ok. czwartku], wtedy będę w pełni dyspozycyjna, nawet na Wilkowyje do Was moge przyjechać. :cool3:[/quote] [I][COLOR=magenta]Akurat wtedy gdy mnie nie będzie, to ta będzie sobie koło mojego domu łazić z Megi :placz: To niesprawiedliwe :shake: [/COLOR][/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Uch zawsze mialam sentyment do koni i.... Konikow hahah :loveu: Mało piszesz :eviltong: Wiadomo, szkoda tylko, ze na sile probuja miasto z tego robic, skoro to wies!! Niech oddadza moja stara SŁOCINE!! :placz: :placz: To jest zupelnie po drugiej stronie niz bylysmy wtedy kolo stadniny. :eviltong: Chodzi jak pancia idzie do qmpelek :shake: Chociaz tez rzadko, woli sama a jak. :shake: Co marko? :p Nie znalazlam takich danych albo slepam buhahah :evil_lol: Przesadzasz!! :oops: Podpis masz za duzy, przynajmniej tekst "Galeria Cziki" powinien byc wyzej. Nie w ogole tak jak u mnie z boku, albo tamto zmniejszyc.[/quote] [I][COLOR=magenta]Też dzisiaj spotkałam takiego jak byłam na porzeczkach :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]Ja już nic nie mówię, ile Ty piszesz u mnie :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]A ja tam od zawsze rzeszowianka :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]No, ale jak mam tam trafić? :lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Nie rozumiem czasem ludzi...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Nie marko tylko makro :evil_lol: Od ilu masz cm?[/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Nie przesadzam muszę mieć to zdjęcie na łożu śmierci... :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]Jakie wymagania :shake: [/COLOR][/I]