-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
[I]Nie pogryzły pijawy? :cool3:[/I]
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
psiulka replied to BooBC's topic in Border Collie
http://www.fotybc.kgb.pl/6lipca/53.jpg :loveu: -
[I]Cyprysik hop![/I]
-
MABEL przełamała paniczny strach. W HOTELU. JUŻ W NOWYM DOMKU!
psiulka replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[I]Są nowe wieści?[/I] -
[I]Czekam na zdjęcia już dobre pare dni... :mad:[/I]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]Taak dwie, a wcześniej wcześniej to co? Też dwie? :mad:[/I] -
[quote name=':: FiGa ::']Pamiętam :roflt: O tak! Tu jest wiele osób którym by się nie spodobał, ale by była zabawa :multi::evil_lol::lol: Buhahah :evil_lol: SS ma inną, to co ja sie bede :shake:[/quote] [I]Pamiętasz? :-o Na Twój wiek, i pamietasz? Co bierzesz? :razz: [/I] [I]A myślisz, że taki gość jak brat (nie znam imienia :evil_lol: ) będzie na Ciebie leciał? :-o No kit, kit jak się patrzy :shake: [/I]
-
[I]Wracaj do nas szybko :multi:[/I] [I]PS. A w mojej galeryjce coś czeka na Ciebie :oops:[/I]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]No to ile to przegadałyście? :mad: Z 10 stron jak nie więcej :shake:[/I] -
[I]A co powiecie o Q'Celtic? [/I] [I]Śliczne psiaczki :loveu: Gratuluję :loveu:[/I]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]Żeby tu tylko jakiś mod wparował :mad:[/I] [I]Bry Mati :multi: Co słychać?[/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Dziekjemy ;) No ja kofciam róż :loveu: Ja :multi: To pewnie bedę ja :multi: Jestem niesłowna tak? :placz: Moze byc i Kamili :eviltong: Brrr.. weź mnie nie budź z tego pieknego snu nooooo! :mad::mad: NIE BĘDZIE JUZ ZADNYCH MOICH ZDJEC :mad:[/quote] [I][COLOR=magenta]Dziekjecie? :roflt: A co to znaczy? :lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]To czemu nie piszesz na różowo? :mad:[/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]Taa, pff. Zdecyduj się wreszcie kto Ci się podoba :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]A nie? :mad: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]No to będą :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]Bleee :shake: No wyobraź to sobie takie tłuste, piękne włosy, opadające mu na ramię :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=magenta]Będą! Dawaj!![/COLOR][/I] -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
psiulka replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[I]9529740 ^^ Napisz Ty bo ja mam tlena i nie mam jak zidentyfikować przez dogo Twojego nr ;)[/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]LP?? A kto to taki? 8)[/I] -
[quote name='g_o_n_i_a']Czy ja musze to pisac? :evil_lol: A cóż mozna bylo mowic do kotow? "moj skarb, moje kochanie" - to bylo podczas czesania :loveu: "gdzie jest Goldinka? och jest Goldinka, tutaj jestes, moja Goldinka" reszte mozna sobie wyobrazić :loveu: Ja tez chce taki aparat :placz:[/quote] [I]Hah, a ta Pani jest wolontariuszką czy wirtualną opiekunką?[/I] [I]Podzielimy się :razz: [/I] [quote name='matusz5']a taką :razz: [URL]http://www.e-cyfrowe.pl/lustrzanki/produkt.php?id=4606[/URL][/quote] [I]Stwierdziłam, że lepszy byłby EOS 400D :mdleje:[/I] [quote name=':: FiGa ::'][CENTER][SIZE=7]ILONAAAAA!!![/SIZE] [SIZE=7][SIZE=3]Trzeba było jakies tabliczki "Uwaga zdjęcia z pająkami", my sie z nimi nie lubimy...[/SIZE] :placz::placz::placz:[/SIZE][SIZE=7] [SIZE=3]:scared: :scared: :scared: :scared:[/SIZE][/CENTER] [/SIZE][/quote] [I]Ekhem... Ja pisałam :mad: [/I] [I]Kochani, oznajmiam wszem i wobec, że jutro jadę do Binarowej/Biecza :razz: I nie będzie mnie przez jakieś 2-3 dni także musicie się zaopiekować moją galerią :multi: [/I]
-
[quote name='Cambel'][B]Psiul[/B] - to ja może później przyjadę, żebyś Ty była wr...A wogóle to gdzie wybywasz i kto Ci pozwolił ?! :mad: A poza tym to Ty sie nie osmieszaj, na rózowo piszesz :evil_lol::evil_lol: [/quote] [I][COLOR=magenta]A wybywam sobie do Binarowej, a potem [url=http://www.cyziowka.pl]tu[/url][/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Weź przestań, jak Ci się coś nie podoba to do Sylwii, to jej robota :mad: Hahah :diabloti: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Megulcowa łiiii :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/I]
-
[quote name='Cambel'][B]Psiul[/B] - to ja może później przyjadę, żebyś Ty była wr...A wogóle to gdzie wybywasz i kto Ci pozwolił ?! :mad: A poza tym to Ty sie nie osmieszaj, na rózowo piszesz :evil_lol::evil_lol: [/quote] [I][COLOR=magenta]A wybywam sobie do Binarowej, a potem [url=http://www.cyziowka.pl]tu[/url][/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Weź przestań, jak Ci się coś nie podoba to do Sylwii, to jej robota :mad: Hahah :diabloti: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Megulcowa łiiii :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]A no chyba, że tak :D Ale wtedy w środę jak byłam z Ewą to ta Pani (nigdy nie wiem jak ona ma na imię) mu czyściła uszka i musiał mieć kaganiec, bo warczał strasznie i piszczał :([/I] -
[quote name='matusz5']ja planuje też lustrzankę cyfrową Olumpusa;) za 2400zł z dwoma obiektywami[/quote] [I]Jaką? :razz: [/I]
-
[quote name='matusz5']Dobranocka :bye:[/quote] [I]Branocka :bye:[/I] [quote name='g_o_n_i_a']Mialas dziecko piątke z angielskiego, wiec w czym problem? :cool3: Pani S zaprowadzi Cię DALEKO :eviltong: Boszz jakie plany! :mdleje:Zebym ja sie kiedys takiego dorobila albo chociaz dostala :placz:[/quote] [I]Weź Ty przestań :lol: Nie wiesz, że na półrocze miałam 3/4 :-o Ja kompletnie nie umiem angielskiego. No to co mówiła?[/I] [I]My dad mi łobiecał za pasek :multi: Ach, taka lustrzaneczka :loveu: [/I]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]Branocka :bye:[/I] -
Maurycy porzucony w lesie - nareszcie w NOWYM DOMU!!!!
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I]Gonia, pytałaś o koty?[/I] -
[I]:mdleje: Być może, taki [URL]http://www.allegro.pl/item214622335__canon_eos_350d_bcm_.html[/URL] lub inny będzie u mnie w łapkach za rok :multi:[/I]
-
[quote name='g_o_n_i_a']Zalezy do jakiego kota. :D Bo jak szukala tego nowego to pytala "gdzie jestes? musisz tu byc. znajdę Cię" haha :loveu: Dynia? :o O w morde :D W zyciu mi to do glowy nie przyszlo.[/quote] [I]A inne? :razz: [/I] [I]Zobaczymy jak urośnie, wtedy się okaże. :multi: [/I]