Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I]Jak ma na imię w końcu Kosmiczna? Figa, Fidżi czy Kosmiczna, bo ja już jestem zdezorientowana i nie wiem jak do niej mówić...[/I] [I]Hops![/I]
  2. [I]Oj nie czepiaj się Goniasta :diabloti: Ja sobie chce poczatować o![/I]
  3. [I]Masz na zachęte sobie zobacz Binarową :loveu: Pełny rozmiar ładniejszy :loveu:[/I] [I](Tryb panoramiczny)[/I] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=31bec36230023772"][I]http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=31bec36230023772[/I][/URL] [I]I tu mniejsze:[/I] [IMG]http://images25.fotosik.pl/33/31bec36230023772med.jpg[/IMG]
  4. [quote name='g_o_n_i_a']Jak to co - bawimy! :D Bedziemy miec zwierzaczki, ja bede sprzatac (hahaha), a ten ktos gotowac :D Życ nie umierac, nawet nas z Azulkowa przygarną.[/quote] [I]Cały dzień? :mdleje:[/I] [I]A u kogo to? :razz: [/I]
  5. [I]A nic nic. Teraz zabieram się za wątki Pędzli :multi: A potem może zdąże dać jakieś zdjęcia ;)[/I]
  6. [I]Ahmmm... To co Wy robicie? 8)[/I] [I]Właśnie myślałam... A to jak to? xP[/I]
  7. [I]Chefrenek mówisz o RC i Eukanubie? [/I]
  8. [I]Ciotuńcia wracaj do Rzeszowa!! :calus: Dziękuje za buziaki :multi: I dla Ciebie też mam :buzi:[/I]
  9. Łaa jakie ładne zdjęcia :loveu: I ten motylek :loveu: Dobry wieczór :multi: Co tam?
  10. [I]I że możesz słuchać do upadłego? :D[/I]
  11. [I]Ale nie mieszkasz z nimi chyba? 8)[/I] [I]Mmm.. Zazdroszczę ^^[/I]
  12. [I]Ale masz tak, że Ci się to nigdy nie nudzi? [/I]
  13. [I]Ale nie cały dzień, brrr :mdleje:[/I] [I]Plany na przyszłość 8)[/I]
  14. [I]Madzia wracaj szybko... Przecież mam do Ciebie przyjechać na grzyby, a Ciebie nie ma :([/I]
  15. [I]Aha już rozumiem ;) Masz czasem coś takiego, że słuchasz jednej piosenki przez cały czas?[/I]
  16. [quote name=':: FiGa ::']Co biorę to moja prywatna sprawa :mad::mad::mad: Pfff wiem że jestem paszczur, ale nie musisz tego publicznie nagłaśniać :eviltong::diabloti:[/quote] [I][FONT=Arial]Powiedz, bo mi też się przyda :lol: [/FONT][/I] [I][FONT=Arial][/FONT][/I] [I][FONT=Arial]Ta jasne, jakbym wszystkim wierzyła, którzy tak mówią to świat składał by się z samych paszczurów. Ty chyba mnie nie widziałaś :shake: [/FONT][/I] [I][FONT=Arial][/FONT][/I] [I][FONT=Arial]A gdzie właścicielka?[/FONT][/I]
  17. [I]Madzia, przestań to dusić w sobie.. :( Nie ukrywaj się :([/I]
  18. [I]Nie wymawiaj przy mnie imienia Karolinka, proszę. Mam już dość po tych trzech dniach z dziećmi :mdleje:[/I] [I]Zdradź coś 8)[/I]
  19. [I]Hej :multi: Co tam u Was? 8) Jakieś zdjęcia będą?[/I]
  20. [I]Hej Ewelinko :multi:[/I] [I]Czytałam coś w gazecie, że jakiś chłopak się utopił w Goleniowie. To może to samo jezioro co masz na zdjęciach? Czy gdzieś blisko Ciebie?[/I]
  21. [I]Jako co? Proszę jaśniej :cool:[/I]
  22. [I]Zaraz sobie przeczytam ;)[/I] [I]A są jakieś nowe zdjęcia? Co tam Goniasta dzisiaj robiła?[/I]
  23. [I]Hej Mateusz! [/I] [I]Ja też już wróciłam :multi: Nareszcie :multi:[/I] [URL="http://matusz5.kgb.pl/wypad/2.jpg"][I]http://matusz5.kgb.pl/wypad/2.jpg[/I][/URL] [I][quote name='matusz5']aparat:razz: i komenda "język" :diabloti:[/quote][/I] [I]Serio on tak umie? [/I] [URL="http://matusz5.kgb.pl/wypad/19.jpg"][I]http://matusz5.kgb.pl/wypad/19.jpg[/I][/URL][I] - Aaaaa :loveu: :loveu: :loveu: :mdleje: :mdleje:[/I] [I]Lubisz? :razz: [/I][URL="http://teledyski.onet.pl/10172,2406990,teledyski.html"][I]http://teledyski.onet.pl/10172,2406990,teledyski.html[/I][/URL]
  24. [quote name='g_o_n_i_a']Widzialam ze sie przyczepisz, specjalnie to zrobilam buahahahahah :shake: Nie słyszałas o tym, co wczoraj było? Uch :( W okolicach Leżańska na jakimś osiedlu na boisku grało 10 osob w piłke. Tylko sie błyskało, wiec nie przerywali gry. I nagle w płyte boiska uderzył piorun :o Powalilo na ziemie 10 osob z czego nie wstala tylko jedna (drobna pomylka, bo dzisiaj juz wszystko zostalo ustalone co jak dlaczego i itd.) Tamte osoby były tylko w szoku, natomiast jedna - chyba 18 letni chłopak jest w stanie krytycznym, w ogole miał zatrzymaną akcje serca, ojcec go reanimowal a potem juz pogotowie... Uch :( Tak oberwał, ze łańcuszek, który miał na szyji wtopił mu się w skórę :([/quote] [I]Jasne :shake: [/I] [I]Ach.. Straszne... Mogę się jedynie cieszyć, że to nie u nas :( A masz jakąś stronkę z informacją o tym?[/I]
×
×
  • Create New...