[quote name='matinestka'][I] witamy witamy:) [/I]
[I]cięzko było z tą galerią,bo moje Bestyje to wstydnisie...(niedaleko pada jabłko od jabłoni:/) ale po długich i burzliwych rozmowach........:)[/I]
[I]na "żywo" to dopiero atrakcja:eviltong: hahah:evil_lol:[/I]
[I]a dzisiaj moje Trio do południa miało święty spokój bo pani w pracy,potem Brutowski obył dłuugi spacerek,a Patusza i Bejbus pojechały w gości z mati :) teraz to drzemią sobie uroczo (prócz Brutowskiego..bo on spi już baaardzo głebokim snem,co się Chłopak będzie :eviltong: ),drzemią bo czekaja az mati pójdzie w pióra,co by się rozłożyc na podusiach..ech:loveu:[/I]
[I]dziękujemy za odwiedzinki:)i zapraszamy jeszcze nie raz na michę:eviltong: [/I]
[I]pozdrawiamy[/I]
[I]:bluepaw:[/I][/quote]
[I]No to ba, pewnie że atrakcja :loveu: [/I]
[I]A Bruto nie jeździ z Pańcią w gości?[/I]
[I]A oczywiście, że będziemy zaglądać :multi: [/I]