Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I]Bry Goniasta :multi: Ty to maż tu stałych widzów, za niedługo będzie 1000 :multi:[/I]
  2. [I]Mała jechała busem? I jak, nikt Was nie upomniał czy coś? Miałaś tylko smycz tak?[/I]
  3. [quote name='matusz5']a dobrze po weselichu ;) wróciłem po 4 a wstałem po 11 :eviltong::diabloti: wybawiałem się, ogólnie było fajnie ;) zabrałem buta pannie młodej, no i potem musiał pan młody go wykupić, a ja tak łatwo nie oddałem:diabloti::diabloti: 1 flaszka to za mało:evil_lol::evil_lol: chciałem 2 :D :eviltong::eviltong: no i dali :D ale wcześniej zaśpiewałem dla panny młodej "psalm dla Ciebie", no i wszyscy bili brawa, mówiąc jak to ja pięknie śpiewam haa :evil_lol::evil_lol::diabloti::diabloti: no a zaraz lecem na poprawiny ;) będę wieczorkiem ;) pozdrawiamy wszystkich ! :)[/quote] [I]Sam śpiewałeś? :razz: Widzę, że lubisz Rubika no nie? :loveu: [/I]
  4. [I]No to czekamy :multi: [/I] [I]Bry :calus:[/I]
  5. [I]Nikt się nie pyta, to nie...[/I] [I]Dobranoc..[/I]
  6. [I]700 świętujemy!! :multi:[/I]
  7. [quote name='matinestka'][I] witamy witamy:) [/I] [I]cięzko było z tą galerią,bo moje Bestyje to wstydnisie...(niedaleko pada jabłko od jabłoni:/) ale po długich i burzliwych rozmowach........:)[/I] [I]na "żywo" to dopiero atrakcja:eviltong: hahah:evil_lol:[/I] [I]a dzisiaj moje Trio do południa miało święty spokój bo pani w pracy,potem Brutowski obył dłuugi spacerek,a Patusza i Bejbus pojechały w gości z mati :) teraz to drzemią sobie uroczo (prócz Brutowskiego..bo on spi już baaardzo głebokim snem,co się Chłopak będzie :eviltong: ),drzemią bo czekaja az mati pójdzie w pióra,co by się rozłożyc na podusiach..ech:loveu:[/I] [I]dziękujemy za odwiedzinki:)i zapraszamy jeszcze nie raz na michę:eviltong: [/I] [I]pozdrawiamy[/I] [I]:bluepaw:[/I][/quote] [I]No to ba, pewnie że atrakcja :loveu: [/I] [I]A Bruto nie jeździ z Pańcią w gości?[/I] [I]A oczywiście, że będziemy zaglądać :multi: [/I]
  8. [I]Właśnie odkryłam zdjęcia piesków z tamtego roku z Węgier :multi: :multi: Bagietka :loveu: I Szcudlik :loveu:[/I]
  9. [I]Hurra :multi:[/I] [I]Teraz już tylko Mastuś szuka domku :loveu: Są jakieś wieści z nowego domku Doloreski?[/I]
  10. [I]Hej Mati :multi: [/I] [I]Wreszcie założyłaś galerię psiaków ^^ Mam nadzieję, że zobaczę je kiedyś na rzeszowskim spacerku, a jak :D [/I] [URL="http://images20.fotosik.pl/42/ce17942b37c015b0.jpg"][I]http://images20.fotosik.pl/42/ce17942b37c015b0.jpg[/I][/URL] - :loveu: [I]Co tam dzisiaj ciekawego słychać u tego trio? :loveu:[/I]
  11. [I]Ja nawiązywałam do posta mulinki ;)[/I] [I]Hop Pepek![/I]
  12. Marylka kiedy Twoja Ewcia do Ciebie przyjedzie?
  13. [I]Na żywo wygląda przepięknie. Tego nie da się sfotografować... :mdleje:[/I]
  14. [I]Cyprysik ma WO :multi: Może za niedługo to będzie prawdziwy dom?[/I] [I]Hop!![/I]
  15. [I]A tu moja niunia Chrup chrup :loveu: :loveu:[/I] [IMG]http://images25.fotosik.pl/29/309b51591fb65febmed.jpg[/IMG]
  16. [I]Maurycjusz na spacerek na pierwszą![/I]
  17. [I]Wystarczy, że jesteś ^^ Daj zdjęcia...[/I]
×
×
  • Create New...