-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]Heejo :multi: Wreszcie ponadrabiam zaległości :) I na wstępie oczekuję Twoich zdjęć makro :D[/I] -
[I]Może jakieś widoczki? :cool:[/I]
-
[quote name='Pinczerek-Jacky'] Witamy :D A co czemu mamgo nie dopuszczac do jazdy :angryy::evil_lol::evil_lol: Ja mam Samsunga S630 :)[/quote] [I]Czemu? To tak jakby dopuścić Czikę do tego żeby ćwiczyła agility :razz: [/I] [I]Fajny sprzęcior :razz: [/I]
-
[I]Zdjęć psom się nie da zrobić bo są za bardzo ruchliwe :shake: Mam za to 2 filmiki ;)[/I]
-
[I]Ale baterie akumulatory czy taka bateria prostopadłościanowa? [/I]
-
[quote name='g_o_n_i_a']Przepraszam za nieobecnosc :([/quote] [I]Co masz na swoje usprawiedliwienie? :mad: [/I] [quote name='Nerul']Niemam galeryjki- cos mi linkowanie szfankuje i aktualnie szukam nowych akumulatorów bo cos ze starymi nie tak... A kupilam go za 600zł, wiecej by kosztowal pewnie ale zostal sprowadzony z jakiejs hurtowni- znajomy mi polecil ;)[/quote] [I]Akumulatory do aparatu? ;) [/I]
-
[I]Heeeej witamy :multi:[/I] [I]Jacky za kierownicą?? oO Lepiej do tego nie dopuścić, tak z serca Ci radzę :shake: :loveu: [/I] [I]Śliczne zdjęcia, jaki masz sprzęcior? 8)[/I]
-
[quote name='Nerul']Ja mam Olympusa FE-210 ^^ Calkiem fajowy aparat- dobrze robi sie nim zdjęcia, głownie skupiam sie na krajobrazikach :loveu: ![/quote] [I]Kupiłaś? I za ile stoi? Na allegro nie bardzo wogóle można go znaleźć, chyba że ja jestem ślepa. Masz już galerię?[/I] [quote name='g_o_n_i_a']Dobry wieczór Psiul Śliczne te kotuszki :loveu:[/quote] [I]Dobry[/I] [I]No śliczne śliczne :loveu: Dawno Cię u nas nie było :roll: [/I]
-
[quote name='Cambel']Własnie się zastanawiam... Niby byłam Potteromaniaczką :eviltong: jakiś czas temu, ale 5 części nie lubię :evil_lol: Nie wiem, czy znasz hm...Dla Ilonki, Psiulki na Dogo, o. Kojarzysz? :razz: Jeszcze nie... :shake: A wysłałaś poleconym ? :evil_lol: [/size][/quote] [I]Bo tak się zastanawiałam kto by ze mną poszedł i padło na Ciebie :diabloti: Chcesz? :lol: [/I] :oops: :oops: :oops:[I] Dziękuję :oops: :oops: :buzi:[/I] [I]Jaka Psiul, jaka PSiul!! :mad: To Ci pinczerka napisała sklerotyczko :evil_lol: :calus:[/I]
-
[I]Ano mam. A Ty masz aparat? Jaki? 8) Na allegro kupiłam ;)[/I]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I]Będę trzymać kciuki... Oby znalazł się tak jak kiedyś Czabi :calus:[/I] -
[I]Za chwilkę, wytrzymajta jeszcze ;)[/I] [I]Witamy znów ;)[/I]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I]Hejo :multi: [/I] [I]A Kuba to kot tak? :oops: [/I] -
[I]Już się skończyły te z Binarowej a te z Kamionki jeszcze nie ułożone. Zaraz idę do Dżeka i Agi to będą. ;)[/I]
-
[quote name='Pinczerek-Jacky']Hihi :) I zapomnialam dodac ze swinki kurki kogucik pieski ahh :loveu::loveu::loveu:[/quote] [I]Masz rację :lol: [/I] [quote name='Cambel']O Jesoooo....To dla mnie? :oops: Ty mnie chcesz zdołować, to takie śliczne, mmm a ja tak ni umiem, i ni mom sprzętu :-( [COLOR=teal][B][SIZE=5]PIĘKNE ! :calus: [SIZE=2]I dziękuję :oops::oops:[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=5] [/SIZE][COLOR=teal][SIZE=5][COLOR=black][SIZE=2]A koteczki są śliczne, i pieseczki :loveu: Ale świnki i kuraki nie, bo takiego bydełka nie lubię :evil_lol: . xP[/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=5] [/SIZE][/COLOR][/quote] [I]No a znasz kogoś innego kto tak zamaszyście rzuca tematem, że ten nie może wstać? :shake: [/I] [I]:buzi: Na pewno kiedyś będziesz miała sprzęt i zrobisz dla mnie jeszcze ładniejsze zdjęcia :buzi:[/I] [I]Świnki były kochane :loveu: [/I] [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]Ale Ilonka narobiła ślicznych zdjęc :multi: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]a kogut przesliczny ..[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]a wogóle dzień dobry :calus: [/COLOR][/B][/quote] [I]Dzień dobry Ciocia :multi:[/I] [I]Dziękuję :oops:[/I]
-
[quote name='Pinczerek-Jacky']Kociaki :loveu::loveu::loveu: :loveu:Ten ostatni mi sie podoba :loveu:[/quote] [I]Bo świeciłam w niego niebieską latarką :lol: [/I]
-
[IMG]http://img382.imageshack.us/img382/3992/10ms4.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/9070/11fz6.jpg[/IMG] [I]The end Binarowa :multi: Do wieczorka :bye:[/I]
-
[IMG]http://images26.fotosik.pl/37/b20a9fd5f13c5a18med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/37/285be01a7f22b6b1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/37/1d76d3977a177206med.jpg[/IMG]
-
[I]Obiecuję, że Wasze galerie odwiedze wieczorkiem, bo teraz daje ostatnie zdjęcia z Binarowej i zmykam ;) [/I] [IMG]http://images28.fotosik.pl/37/debd51f3bf04e76amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/37/7a85d3fbbfab31e9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/37/3b407c4da3908ffbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/37/142e0fc44715e716med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/37/1438693d38d8d3f1med.jpg[/IMG]
-
[I]I małe kotki ;)[/I] [IMG]http://images23.fotosik.pl/37/6a140c6c0841809bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/37/54c4717f78308afdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/37/cf04b35cb72b1dacmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/37/8bec8ddcc90141b3med.jpg[/IMG] [I]I na strychu ;)[/I] [IMG]http://images29.fotosik.pl/37/d358a3940fef8483med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images24.fotosik.pl/37/8f1f7555dab7be1amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/37/5167280ffb62fa3fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/37/450111966a8d4da7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/37/251c80218ae70176med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/37/e7cd9bb09b3c799dmed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images30.fotosik.pl/37/21ffdecec250a308med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/37/246befc5d8c6f020med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/37/7870258feb94e893med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/37/122a5d9688d0fb37med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/37/a6e34629e094fc6dmed.jpg[/IMG]
-
[I]Kury i kogut też się znalazły :evil_lol: (Ten kogut to został przetransportowany od mojej babci :lol: )[/I] [IMG]http://images30.fotosik.pl/37/9e774244c918ece3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/37/f051c60f74e90dc5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/37/75f60b244de3a904med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/37/cfab07e128a5c40bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/37/77cf5b04d18d8ed0med.jpg[/IMG]
-
[I]I jeszcze Czaruś ;) :loveu:[/I] [I][IMG]http://images28.fotosik.pl/37/a8668b620b461eb2med.jpg[/IMG][/I]