-
Posts
5031 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by carolinascotties
-
nie chodzi o to, zeby czekac :) trzeba uzbierac deklaracje... ja widze, jakie to ostatnio trudne...wszedzie brakuje tych stalych deklaracji... trzeba krzyczec po dogomanii i po znajomych :):):)
-
:( moze jakies ogloszenia porozwieszac? czasem starsze osoby szukaja starych pieskow... niestety te osoby nie maja dostepu do internetu...
-
[quote name='nika28']Już jestem. Hotelik... No dobrze. Ale najpierw muszą być zebrane deklaracje. Bo ja się jednak boję się że jak wyślemy go do hoteliku i pies będzie bezpieczny, to wątek straci zainteresowanie i zostaniemy z problemem sami. Nie raz już widziałam takie "akcje"...[/QUOTE] zgadza sie..a potem pies wraca do schronu bo nie ma kasy... poza tym kiedy jest w hotelu - szukanie domu, akcje oglaszania jakby traca na sile... :( to wazna decyzja - trzeba miec na pewno wiecej pieniedzy - niz tylko na miesiac...
-
dzieciaki potrzebuja ogloszen
-
Nieśmiała Dusia z Psiego Anioła wreszcie w DOMU
carolinascotties replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
[B]Ale piekna!!!! jest po sterylce? jakies aktualne zdjecia mozna prosic? kto moze pooglaszac sunie?[/B] tu sa linki prowadzace do stron, na ktorych mozna umieszczac ogloszenia psiutkow - [URL]http://psy.olpw.com/viewtopic.php?p=14168[/URL] -
[COLOR=Red][B]sluchajcie - na ogloszeniowym jest watek - ktos chce oddac rzeczy na bazarek - w Warszawie[/B][/COLOR] - [url]http://www.dogomania.pl/threads/180493-Oddam-rzeczy-na-bazarek[/url]
-
wszystkie fotki poszly - jako linki z imageshacka :) nie bylo mnie w weekend - przepraszam, ze dopiero dzis odpowiedzialam :) [CENTER][SIZE=5][B]PROSIMY O OGŁOSZENIA!!!![/B][/SIZE] [/CENTER] [CENTER] [B]Tu są linki do stron, na ktorych mozna oglaszac bidy [/B]- [URL]http://psy.olpw.com/viewtopic.php?p=14168[/URL][/CENTER]
-
sluchajcie ten DT to raczej taki na dluzej powinien byc... takie starsze psy potrzebuja spokoju... :-(
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
carolinascotties replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
:) najwazniejsze, ze leczenie skutkuje!!! SUPER!!! -
:( dziekuje za wiesci? czy psiak ma swoj watek na terierkowie?
-
wlasnie zastanawiam sie, czy w schronisku udziela odpowiedzi... jesli Cie znaja to moze powiedza, jak sie ma piesek...?
-
a kiedy bedziesz Enigmo w schronie? czy mozesz pdpytac, czy piesek mial RTG i inne badania? moze ma obrazenia wewnetrzne???
-
i szlag mnie trafił jasny.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/180834-Dramat-Laszczany-Podkarpacie-potrzebne-wsparcie-w-akcji-ratunkowej-chorych-psA-w[/url]
-
podrzucam - wazne pytanie!!!! jak terier po wypadku? [SIZE=3][B]rita60 - nie dziala Ci banerek ze Stefanem.[/B][/SIZE]
-
na dobry poczatek tygodnia [url]http://www.youtube.com/watch?v=UN47Zhm_roo[/url]
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
carolinascotties replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[B]przykre, ze ludzie potrafia sie tak skandalicznie zachowac... niestety to typowe dla dzisijszych czasow - szybko pomowic... i nie zwracac uwagi na prawde... Goniu - wiem, ze to latwo powiedziec - ale nie przejmuj sie niezyczliwymi pieniaczami!!! ja zycze Ci sily!!!! najwazniejsze jest dobro zwierzaka - i widze, ze nikt - poza osobami szukajacymi skandalu - nie jest innego zdania :)[/B] -
[B]Kochani - troche spadlam w rankingu przez weekendowa nieobecnosc - prosze o kliki :) - link w podpisie :)[/B]
-
[quote name='luka1']łapa boli psinę. Jutro znowu wizyta u weta[/QUOTE] :( niedobrze.. chociaz z drugiej strony po kazdej operacji bol moze sie odezwac...