-
Posts
5031 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by carolinascotties
-
nooo :) lapka bedzie zdrowiec szybciej - bo wszyscy stad wysylamy najcieplejsze mysli :) [COLOR=Red][B]jest sprawa - dwa szczeniory od Asif musza opuscic hotel - kto moze dac DT - szczegoly post - 54 i 55[/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/179092-6-szczeniakA-w-szuka-domu-Prosba-o-wsparcie?p=14175710#post14175710[/url]
-
w przypadku takiego staruszka - szkoda byloby narazac go na emocje zwiazane z szybka utrata DT i powrotem do schronu...
-
Piękny wilczarz irlandzki HAGI już w DS.
carolinascotties replied to monka2's topic in Już w nowym domu
a czy piesek ma ogloszenie na molosach? -
ten maly cholernik ma takie spojrzenie, ze... serce sie wyrywa! oj chlopaku - musimy domek znalezc - taki mega kochajacy!!!
-
[quote name='Ellig'][IMG]http://images40.fotosik.pl/260/30d094491e60d732med.jpg[/IMG]i kolejne:)[/QUOTE] [B]chlopak jest cudowny! sluchajcie - proponuje dodac do tytulu watku - zbieramy na operacje - czy cos w tym stylu - mysle, ze miasto nie jest konieczne w tytule watku - wtedy uzyskamy wiecej miejsca na wolanie o pomoc! a pierwszy post uaktualnic - o wiadomosci, ze psiut jest przed przeszczepem i po operacji- i napisac wieksza, gruba czcionka, ze potrzebna jest kazda zlotowka - itp.itd.[/B]
-
wlasnie znalazlam watek - Punto wyglada, jak nasz Sopelek - ktory dzis wrocil do domu - swojego domu... [url]http://www.dogomania.pl/threads/179758-SOPEL-odnalazA-swoj-pierwszy-domek-ZnalazA-sie-wlasciciel[/url] TRZYMAM KCIUKI!!!
-
hahaha - no to pieknie :) diablek ;) mega diablo!!! :) a w sprawie bazarkow - Nemko - ja chcialabym w takim razie przekazac je na psy Asif1 - bo ja się prosze Was zakochalam w czarnym przystojniaku ;) - [url]http://www.dogomania.pl/threads/179092-6-szczeniakA-w-szuka-domu-Prosba-o-wsparcie?p=14164775&viewfull=1#post14164775[/url] pomyslimy, jak to zrobic :)
-
Pani sie rozmyslila..w zasadzie nie pani, ale jej mezczyzni - chca mlodszego pieska...pani ze lzamiw oczach mowila, ze wewnetrznie czuje, ze to jest TEN... ale nic na sile.... potrzebujemy pomocy w sprawie szkolenia dot. grzecznego zostawania w domku ... kto ma praktyczne porady i moglby pomoc - prosimy napiszcie PW.