Jump to content
Dogomania

carolinascotties

Members
  • Posts

    5031
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by carolinascotties

  1. nooo :) lapka bedzie zdrowiec szybciej - bo wszyscy stad wysylamy najcieplejsze mysli :) [COLOR=Red][B]jest sprawa - dwa szczeniory od Asif musza opuscic hotel - kto moze dac DT - szczegoly post - 54 i 55[/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/179092-6-szczeniakA-w-szuka-domu-Prosba-o-wsparcie?p=14175710#post14175710[/url]
  2. w przypadku takiego staruszka - szkoda byloby narazac go na emocje zwiazane z szybka utrata DT i powrotem do schronu...
  3. Nemko - jesli sa tam jakies moje wplaty- po odliczeniu kosztow przesylki za bazarek (ten na psy Asi) - prosze przekazac je na Punto :)
  4. a czy piesek ma ogloszenie na molosach?
  5. pomyslalam o tym, czy nie sprobowac skontaktowac sie z Michalem/Marcinem (?) z TOzu, wiem ze on bywa tymczasem dla psiutow z TOZu - moze mozna byloby poprosic, zeby wzial psiuta na [B]platny tymczas? [/B]trzeba byloby podjechac do TOZu - wiecie, gdzie to jest?
  6. ten maly cholernik ma takie spojrzenie, ze... serce sie wyrywa! oj chlopaku - musimy domek znalezc - taki mega kochajacy!!!
  7. [quote name='Ellig'][IMG]http://images40.fotosik.pl/260/30d094491e60d732med.jpg[/IMG]i kolejne:)[/QUOTE] [B]chlopak jest cudowny! sluchajcie - proponuje dodac do tytulu watku - zbieramy na operacje - czy cos w tym stylu - mysle, ze miasto nie jest konieczne w tytule watku - wtedy uzyskamy wiecej miejsca na wolanie o pomoc! a pierwszy post uaktualnic - o wiadomosci, ze psiut jest przed przeszczepem i po operacji- i napisac wieksza, gruba czcionka, ze potrzebna jest kazda zlotowka - itp.itd.[/B]
  8. wlasnie znalazlam watek - Punto wyglada, jak nasz Sopelek - ktory dzis wrocil do domu - swojego domu... [url]http://www.dogomania.pl/threads/179758-SOPEL-odnalazA-swoj-pierwszy-domek-ZnalazA-sie-wlasciciel[/url] TRZYMAM KCIUKI!!!
  9. a co to za Punto - [url]http://www.dogomania.pl/threads/180310-Sochaczew-PUNTO-zA-amana-A-apa-wyrok-eutanazja[/url] [B]wyglada, jak brat Sopelka!!!!! [/B]:(
  10. w TOZie moze maja platne tymczasy? warto zapytac :)
  11. racja - tak mialo byhc :) dobrze ,ze maly zycia nie stracil na tej Santockiej...
  12. hahaha - no to pieknie :) diablek ;) mega diablo!!! :) a w sprawie bazarkow - Nemko - ja chcialabym w takim razie przekazac je na psy Asif1 - bo ja się prosze Was zakochalam w czarnym przystojniaku ;) - [url]http://www.dogomania.pl/threads/179092-6-szczeniakA-w-szuka-domu-Prosba-o-wsparcie?p=14164775&viewfull=1#post14164775[/url] pomyslimy, jak to zrobic :)
  13. przy okazji Sopel sprawdzil tymczas, ktory nie bedzie juz nigdy tymczasem - :diabloti:
  14. ale numer :) hahahaha - co za czort - popodrozowal sobie przez tydzien hahaha Nemko zdemolowal listwy - no nie moge.... hahahaha
  15. Nemko - z kaszubskiej to ten pan? czy ta osoba, o ktorej wczoraj pisalas?
  16. chlopak juz jest w moim profilu n-k. czy on ma imię?
  17. Pani sie rozmyslila..w zasadzie nie pani, ale jej mezczyzni - chca mlodszego pieska...pani ze lzamiw oczach mowila, ze wewnetrznie czuje, ze to jest TEN... ale nic na sile.... potrzebujemy pomocy w sprawie szkolenia dot. grzecznego zostawania w domku ... kto ma praktyczne porady i moglby pomoc - prosimy napiszcie PW.
  18. ponoc w gminnych biurach srodowiska moga miec klatki do wypozyczenia - albo trzeba zwrocic sie do fundacji - moze pozycza...
  19. Dziekuje za odpowiedz Greven :) Nemko ma sie wkrotce tu zjawic.
×
×
  • Create New...