Jump to content
Dogomania

carolinascotties

Members
  • Posts

    5031
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by carolinascotties

  1. chce mu zalozyc watek na terierkowie - czy on nadaljest na stadionie? poprosze o kilka zdan-moze byc tu lub na PW - mam tyyyle watkow do ogarniecia - nie dam rady leciec teraz przez caly... interesuje mnie to, co wiadomo o jego charakterze, wieku, stosunku do innych psow, zdrowiu... i czy jest tylko to jedno zdjecie?
  2. Lupek jest terierkowaty - czy nadal szuka domu?
  3. poczekamy do jutra...miejmy nadzieje, ze to nie puste obietnice... Luiza zaglada na dogo?
  4. i ja edytowalam ;) a czy chlopak po wyciagnieciu ma gdzie przebywac?
  5. wlasnie i o tym myslalam :) hahaha - w koncu Szczecinianka jestem ;) bede trzymac kciuki za powodzenie akcji!
  6. z terierkowa tu trafilam - jak mozemy zadzialac???? co zrobic??? bo komentowac nie chce - bana wylapie i tak sie to skonczy :( edit - wpadla mi do glowy mysl.... na dogo jest cudowna osoba... Pani Teresa Borcz - czy ktos, kto blizej zna sprawe Kamyka moglby do niej napisac?
  7. nie wiem, czy juz tu pisalam, zeby chlopaka wrzucic [B]do dzialu teriery w potrzebie na terierkowo. fora. pl[/B]
  8. smutno tu i cicho...
  9. mru - na wizazu jest zainteresowanie - jesli jest dS dla suni - to ja podrzuce inna bide Wizazance
  10. i ja uwazam, ze trzeba byloby sprobowac ciachnac chlopaka - jest ogromna szansa, ze ochlonie ;) ...roxzumiem, ze jest problem z tymczasem... ile jest czasu?
  11. [quote name='AniaGucio']Nici z tego -TZ nie chce dorosłego i "starego" psa - ze względu na przyzwyczajenia :([/QUOTE] :( szukamy dalej... nie zalamujemy sie - chlopak bedzie miec dom - ja w to wierze!
  12. ciotki-TRZYMAJCIE KCIUKI, zeby sie Gucio spodobal :) dzis zostana pokazane jego zdjecia - :) mam na mysli watek, ktory wyzej podalam
  13. :( kolejne bidy ... zalamac sie mozna :(
  14. dziękiuję i trzymam kciuki za malucha - jest podobno bardzo pojętny... :)
  15. ja juz tam podrzucilam Gucia :) w razie czego transport to nie problem - bedziemy zalatwiac :)
  16. a ten rudzielec malenki u gory - rozumiem, ze w tym samym schronie? bo nie widzialam go w zbiorczym
  17. [quote name='weszka'][B]marako[/B] szkoda że się nie udało spotkać. No ale może nie masz czego żałować bo Vesper została zdyskwalifikowana :crazyeye::angryy: więc nie jest suką wartą uwagi :shake: Pani sędzina okazała się bardzo skrupulatną psią dentystką (jak się później dowiedziałam ma jakąś obsesję na tym punkcie) i po obejrzeniu zębów Vesper wywaliła nas z ringu, nie próbując nawet popatrzeć na resztę psa. Owszem Vesper ma krzywe dwa dolne siekacze ale nie jest to jednak powód do dyskwalifikacji, a poza tym to jej trzecia wystawa i jakoś nikomu wcześniej to nie wadziło. No ale po krótkiej wymianie zdań w ringu zeszłyśmy z niczym :angryy: Cóż widać wszystko trzeba przeżyć. Jak wystawiam ponad 15 lat to tego jeszcze nie przeżyłam. Wściekła jestem i tyle. Musi mi przejść. :mad:[/QUOTE] o takiej dental manii to jeszcze nie slyszalam... ech :( przykro mi Weszko... sie normalnie zdenerwowalam- to najwieksza bzdura, o jakiej do tej pory slyszalam... dyskwalifikacja przez dwa krzywe zęby...
  18. ja juz nic nie rozumiem - Maks musi opuscic swoj dotychczasowy dom, czy nie?
  19. Agnieszko - [B]ja mam jeszcze plyn, ktory moge Wam przeslac[/B] - tez o nim pisalam - musialabys zapytac weta, czy mozna go stosowac u Oskarka - to nie jesl lek - to raczej suplement - kupilam go w Krakvecie - BIOFAKTOR SILVET - [url]http://www.krakvet.pl/biofaktor-silivet-preparat-odywczy-ps%C3%B3w-kot%C3%B3w-100ml-p-1949.html[/url]
×
×
  • Create New...