Dobranoc.... [SIZE=5]Sylwia[/SIZE] :evil_lol: Bo jak widze prowadze tu monolog :mad:
Dobranoc Sylwuś, dużo zdrówka, wygłaskaj psiaki i wstań jutro pełna sił by znów jutro poszaleć na rolkach... :loveu:
Bo dziś po założeniu ich na nogi czułam sie jak ptak wypuszczony z klatki.. w końcu ta szybkość, błogość... :loveu::loveu:
Branocka Figulku, branocka Czabutaku :(
:sleep: