Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Piekne :loveu: A jakim programem się bawisz?? :cool3: Chociaż przecież ja i tak sie do niego pewnie nie dorwę bo dla mnie to czarna magia :-P Branocka :calus:
  2. [quote name='madziasto4']Witajcie :p[/quote]Ja tu przylazłam się juz pozegnac i zyczyc kolorowych snów, a ta krowa sie wita :diabloti: No ładnie, nocne marki :evil_lol: Branoc :loveu:
  3. No dobra, nieźle sie namęczyłam... :mad: Twn link na końcu to galeria :evil_lol:
  4. Dobranoc.... [SIZE=5]Sylwia[/SIZE] :evil_lol: Bo jak widze prowadze tu monolog :mad: Dobranoc Sylwuś, dużo zdrówka, wygłaskaj psiaki i wstań jutro pełna sił by znów jutro poszaleć na rolkach... :loveu: Bo dziś po założeniu ich na nogi czułam sie jak ptak wypuszczony z klatki.. w końcu ta szybkość, błogość... :loveu::loveu: Branocka Figulku, branocka Czabutaku :( :sleep:
  5. Witam ponownie :calus: [QUOTE][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/658/p2050079lj1.jpg[/IMG][/QUOTE]To chyba nie jest Sikora, to nie ten sam pies... :loveu: Podmieniłaś :mad: Naprawde wygląda jakby nigdy nie zaznała schroniskowego zycia :klacz: Pozdrawiam 3 cudne psiaczki i ich włascicielke o wieeelkim sercu :calus:
  6. No to ładnie spóźniłam się z tymi życzonkami :oops: A podpis i av rewelacja :klacz:
  7. Jakie cudne fotki :loveu: I ta koszuleczka w kwiatuszki :multi: Cudo :cool3:
  8. Łaaaaa :placz: I się małpo nie przyznałaś :placz: ALe fotki cudne :cool3: Azulasta moja :loveu:
  9. A u nas dziś nie lało, o :eviltong: Byla piękna pogoda jak na zimę - słoneczko :loveu:
  10. Wiesz jak jestes w ruchu i to przy dużym wysiłku [bo jak krowa leci przed siebie to ja z jęzorem na brodzie ledwo za nią zadąrzam] to zimna nie czuje sie w ogóle... ale skutki są - w chwili obecnej siedzę z dwoma chusteczkami w nosie. Znudziło mi się trzymanie ich przy mordce, bo z nosa leje mi się jak z wodospadu :evil_lol:
  11. Dziękuję wszystkim za gratki :multi: Kamciu rameczki dodaję w PhotoFiltre ;)
  12. [quote name='Samturia']Figa nigdy mie umiem wejść do Twojej galerii :([/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: No dobra - wcisnę ją gdzieś do podpisu :razz:
  13. Ja tez świętowałam już 3 dziś :evil_lol: :multi: Życzę kolejnych 3o0 stronek :multi:
  14. Ja dziś byłam z psem na rolkach w samej bluzie, ale gorąco mi było w cholere :evil_lol: A teraz mnie cosik przeziębienie lapie chyba... najeździło :mad:
  15. Zwierzyniec się powiększy? :evil_lol:
  16. Łaaaał następne fotki :loveu:
  17. [quote name='Vectra']Wogóle to na którym to forum takie faje rzeczy wypisują ?? ja się tam chętnie zaloguje :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]To nie na Wasze nerwy :diabloti: Nie te lata moje drogie :evil_lol::evil_lol: Cóż ja także żałuję, mogłabym miec tyle pieknych szczeniaków, jak już by mi się znudziły to przeciez mogłabym utopić - wszyscy tak robią. A po 3 latach moja suka padłaby na pysk, ale zginęłaby jako pies a nie psopodobny :shake: A tak w ogóle to jeśli z ludźmi jest tak samo jak z psami to w takim razie ja człowiekiem nie jestem, tylko człowiekopodobnym bo kilka lat temu wycięli mi wyrostek robaczkowy :placz::placz: Łaaaaa moge pochlastać się razem z Wami?? :placz::placz:
  18. Połamania nóg :evil_lol: Ale przywieźcie jakieś fotki co??? :cool3:
  19. Kolejne fotki chłopców :loveu: Ja tu kiedyś ducha wyzionę :loveu:
  20. Piękne fotki, a jak dużo :multi: Nie było mnie zaledwie kilka godzin a tu tyyyyle nadrabiania :multi:
  21. ALeż psiaki miały zabawę :evil_lol: Super :klacz:
  22. Gratki z 300 stronki :cool3: Piękne fotki :loveu:
  23. Co nie zmienia faktu że napisała jednego posta i zwiała :mad:
  24. Bry wieczór :calus: Co tam w wielkim świecie?? :grin:
×
×
  • Create New...