Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Ide lulać :lol: Dobranoc wszystkim :calus: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/43/0728e376ad4f10c8.jpg[/IMG][/URL]
  2. W 3 godz się nauczę..? :oops: Z moim ociężałym móżdżkiem..??
  3. Ewelinko jest za co dziekować bo bez Ciebie to nasza Gonia by marniutko siedziała ze spuszczona minką, a tak to widzisz tryska szczęsciem :eviltong: Gosiu a dziś jestem dośc milcząco, z ksiązką do biologii w rękach :-P
  4. [quote name='justys95']Pozwolisz, ża zacytuję...(myślę, że jeśli przeczytałam to to już jest coś...:roll: a z resztą...jest mi to obojętne...) Jeśli tak na prawde chcesz...nie musisz odwiedzać mojej galerii...obrotów nie mam znów takich wielkich, ale jedną osobe w tą czy tamtą nie robi mi różnicy ;) co tam jeszcze...pomyśl: jeśli wpadam do twojej galerii i są tylko nowe fotki to co mam niby napisać? Tylko powiedzieć coś śmiesznego na temat jednej z nich, powiedzieć, co o nich myśle i chyba tyle...bo nie wiem co jeszcze...staram się pisać jak najdłużesze posty, ale czasem nie wiem po prostu co napisać...dlatego nie zawsze pisze [/quote]I właśnie o tym mówiłam... Powiedzmy że na stronie 222 napisałam o tym że Figowa ma coś z łapą, następnie dałam fotki i wyświetlaja sie one na stronie 223, a osoby które nas odwiedzaja nawet nie zajrzą na poprzednią stronę tylko napisza na odwal 'ojej sliczna fotka'. I naprawdę nie mam nic przeciwko dzień dobry jesli powiedzmy nie było mnie i nie ma na co odpowiadać :) [quote name='g_o_n_i_a']Hej Moja Figutkowa :loveu: [IMG]http://images21.fotosik.pl/66/46536d1ad1239c36.jpg[/IMG] Jeszcze raz gratuluję 4 miejsca. :klacz: A za jutrzejszą biologię trzymam łapska :kciuki: [/quote]Dziękuję [quote name='g_o_n_i_a'] Jezeli juz jestesmy na takim temacie... Dlatego własnie ja wpadam do niewielu galerii, nie mam czasu niestety czytać wszystkich postów, w kazdej galerii, a nie chce pisać "cześć, co słychać, fajna fotka pa" i wpaść za tydzien pisząc to samo. PO CO? Mam którką listę ulubionych galerii, w których bardzo chętnie przebywam. I dlatego też mało do nas ludzi wpada, bo taka dziwna jest zasada - komentarz za komentarz, jak na blogach. :shake:[/quote] Ja mam teraz rozterki... Bo muszę zmniejszyć liczbę odwiedznaych galerii a tak trudno mi sie z niektórymi rozstać... :shake: Oczywiscie pierwsza pod siekiere poszła galeria Azulkowej :evil_lol: [COLOR=Teal][dżołk][/COLOR] [quote name='g_o_n_i_a'] O nieeeeeeeeeeeeeeee :placz: [SIZE=6][COLOR=red]Nie wolno chorutkać[/COLOR][/SIZE] i to się tyczy wszystkich dolegliwośći (szczegolnie tamtej poważnej) [/quote] Tamta powazna od kilku dni nie daje o sobie znać :cool3: a kataru się pozbędziemy :cool3: [quote name='g_o_n_i_a'] Co do kierowcy, ech... Dobrze mu powiedziałaś, wkurza mnie takie postępowanie, szczegolnie dorosłych, którzy powinni być rzekomo autorytetem dla młodych... [/quote]Ten kierowca to młody był, ale burakowaty :shake: 25 lat - więcej bym mu nie dała... [quote name='g_o_n_i_a'] A co do koników - mam pomysła! :multi: Kiedyś razem się wybierzemy na jakąś jazdę, jeżeli nie uda Ci się od Rodziców kasy brać :cool3:[/quote]Taaa... i w 5 min naucze się na koniu jeździć? :( Ja na koniu byłam 1 raz w życiu w Zabajce :loveu: [quote name='fidelek2']Jest mój przystojniak :multi::multi: Sylwuś dzięki bardzo :loveu:[/quote]Nie ma za co Kasiu :calus: [quote name='fidelek2']Szkoda tylko, że takich ludzi jak Ty (większość nas też tu na dgm) jest tak mało :shake: Jest to bardzo przykre i wkurzająca jest ta bezmyślność takich typów jak ten kierowca. Momentami przeraża mnie znieczulica panująca wśród Nas :-(:-( P.S. Szybkiego powrotu do pełni zdrówka życzymy ;)[/quote] Niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego że choć zwierze nie jest człowiekiem to także potrafi cierpieć... :-( wybić takich ludzi w pień... :mad: I dziękuję :multi: Lecę na zagubionych :cool3:
  5. Moja króweńka też za sukami nie przepadała, szczekanie przez siatke na inne psy to był jej żywioł ale wyplewilyśmy te nawyki przyjemnymi sposobami :mad: :evil_lol: Jak masz fotki to oczywiście my nie mamy nic przeciwko byś je nam tu pokazała :-P
  6. Nie lubie pisać monologów :-P Macie Figutkę i lecesię ukac ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/66/46536d1ad1239c36.jpg[/IMG][/URL]
  7. Zapomniałam napisac też o jednej przykrej sprawie z wczoraj... Autobus którym jechałyśmy na zawody potrącił psa... :( Co lepsze? Kierowca widząć psiaka na jezdni wcale nie zwolnił, jechał ostro dalej aż... Ja krzyknęłam 'co pan najlepszego zrobił' a on tylko się uśmiechnął :roll: Ledwo powstrzymałam się przed płaczem.. Niektóre dziewczyny z mojej drużyny były zniesmaczone ale były też takie które krzyczały 'bravo kierowca!' ............ Wracając pojechaliśmy na pizze, los chciał że kierowca usiadł przy tym samym stoliku co ja, a nawet naprzeciwko mnie. W pewnym momencie on powiedział że ta pizza jest z tego psa, dziewczyny na to 'fuuuuu', a ja wypaliłam "tak panu wesoło? Ciekawe co by było gdyby pod autobus wpadło dziecko nie pies, też by pan się cieszył?" gościa zamurowało i do końca tylko się na mnie patrzył dziwnym wzrokiem jakby... bał się mnie? :evilbat: W ogóle żałuję że pojechałam na te zawody :shake: Zimno było jak cholera, padał deszcz, miejscami ze śniegiem... a dziś jestem chora.. :shake:
  8. [quote name='Marta_Ares']Witam, nawiazujac do Twojego wczesniejszego postu: zalwazylam wlasnie ze kilka osob robi tak jak opisujesz, malo tego do mnie to niektorzy na gadu pisza ze nowe fotki u nich zeby koniecznie wejsc i cos napisac, bo oni u mnie byli itp.:cool1: Ja czasami faktycznie wchodze sie przywitac zacytowac jakas fotke, ale zawsze czytam co sie oecnie dzieje w danej galerii, niestety nie zawsze mam czas odpisac. P.S. foteczki jak zawsze sliczne:loveu: poranna gimnastyka???[/quote]Cześć Martuś :loveu: Choć jedna osóbka mnie rozumie :multi: Od jakiegoś czasu mnie to denerwowało. Ja wchodze do czyjejś galerii, nadrabiam 30 stron, skomentuję co wazniejsze momenty a ten ktoś za chwile u mnie napisze jedynie 'hej:p [SIZE=1]10 znaków[/SIZE]'.. Juz bym wolała żeby w ogóle nic nie pisał... :shake: I naprawde nie ma też nic przeciwko mówieniu Dzień dobry, jesli np nic nowego od wczoraj nie napisałam ;)
  9. Witaj Gosiu :calus: Wielkie z Was gaduły, miałam do nadrobienia ok 20 stron, jeśli nie wiecej :shake: Ale było duzo fotek :multi: Edzia i jego koleżanki [z tym odbiciem w szybie wyszło Ci wspaniale :loveu:], tulipanka, świeczki i Azulki :loveu: ale napomkniałaś też tam coś o niebu a jego po drodze nie spotkałam :razz: Gratki z 400 :multi: Co do ludzi - znasz moje zdanie na ten temat, długie godziny spędziłyśmy przerabiając to.. Ja także dostałam wiele razy w tyłek po tym jak już nie byłam potrzebna. Później olałam to całkowicie, moje relacje z ludźmi ograniczały do "cześć" i "masz zadanie z matmy?" normalnie nie gadałam z nikim dośc gługo [no jest jeszcze Jadzik ale z nią o czymś gadać... to sport ekstremalny]... Łezka mi się w oku zakręciła po tym jak zobaczyłam w tym wszystkim swoje imię.. :loveu: Goniu głowa do góry :calus: Przepraszam że mnie tu wczoraj z wami nie było. Ewelinko dziękuję Ci że tak opiekowałaś się Gonią wczoraj, jestes wspaniałą osóbką :loveu:
  10. Specjalnie dla Kasi, Czabutek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/91/8c63858c981828ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/55/6c4bbd1f89d0d0c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/91/93984a264a497e0e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/55/9c3a8dd45d9a9fa8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/140/9346279d26718194.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/140/4c3179fa1a929981.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/91/2ddea5497d2b9eef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/91/0ccea28c81900235.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/55/6b46a53e1b88ef4a.jpg[/IMG][/URL]
  11. Witaj zapracowana Kamilo :multi: Długo mnie tu u Was nie było, ale zaległości narobiłam [dużo nie było :evil_lol:]. Pooglądałam reszte zdjęć z crufta [ten dog w łatki jest booooooooski :loveu: nie będę cytować bo juz Paulina go cytowała :-P], pooglądałam też zdjęcia Lali :loveu: [IMG]http://images21.fotosik.pl/84/e1a0baa4460fbb5d.jpg[/IMG] Cudne psisko :loveu:
  12. No baaaa Figowa dba o figurę :razz: Teraz coś z serii głupia mina :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/540075d86a51892f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/7bd6a53bafa4dc4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/66/fb50386be43aaab9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/120/0cc707f90852486b.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='fidelek2']To super, że u niego dobrze :loveu: A będą jakieś fotki Czabikowe też??? :cool3: Oczywiście za Kropkowe też sie nie obrażę...;) No to moje gratulacje :multi::multi: P.S. Powodzenia jutro na biologii ;)[/quote]Czabutkowych fotek nie mam nic :eviltong: No chyba że 4 badziewnej jakości z komórki :roll:
  14. Kibuś [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/66/af50c9180bf39789.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/98fedb13709e4638.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/b65711f38cf8f67c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/27f6990456375b88.jpg[/IMG][/URL]
  15. Koniec ględzenia, fotki :-P [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/2f04d9068849d1df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/666a3ad2325f44e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/287e7e79061f5d66.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/cbc7a74e82d51890.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/a551688658385726.jpg[/IMG][/URL]
  16. Wiecie co kochani? Musze poruszyć tu pewną sprawę. Jestem świadoma, że wraz z napisaniem tego stracimy odwiedzających, ale wolę by odwiedzały nas ludki, które szczerze czytają naszą galerię niż żeby wpadały osoby, które chcą mieć więcej łapek nad nickiem wcale specjalnie nie wysilając się by choć ostanie dwie strony przeczytać :roll: Nie wytykam tu nikogo palcami, ale pewnego dnia mogę napisać długiego posta, w którym napomknę cos o tfu tfu złej/przykrej sytuacji, po czym w następnym poście dam jakieś fotki, a osoba, która wejdzie nawet moich wywodów nie przeczyta. Jedynie zacytuje jakąś fotkę, podpisze ‘ojej, jaka śliczniutka’ i na tym się skończy.. A ja czytając takiego posta tylko się pogrążam.. Ja mam kilkanaście wątków z galeriami w subskrypcjach i nawet, gdy nie ma mnie kilka dni na dogo, a widzę, że są nowe posty to wchodzę na pierwszą stronę danej galerii i klikam na ‘[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29938&goto=newpost"][/URL][B]Pokaż pierwszy nieprzeczytany[/B]‘, pokazuje mi się popost, na którym skończyłam i po kolei nadrabiam... Ale może ja się mylę? Może źle robię starając się odwiedzać szczerze i czytać by moje wpadanie nie było tylko nabijaniem sobie licznika? Może powinnam po prostu nie tracić czasu, wpadać do subskrybowanych galerii, oglądnąć ostatnią stronę bez czytania [bo i po co], ewentualnie gdyby tam nie było fot spojrzeć na przedostatnią, a gdy znajdę jakąś fotkę to napiszę ‘cześć, świetna fota’ i pójdę do następnego wątku powtórzyć po raz setny tę samą czynność? Ja naprawdę nie mam tu na myśli konkretnych osób, ale widzę, co się dzieje. Raz po wejściu do naszej galerii miałam same powitania, a stronę wcześniej pisałam o łapce Czabutka. Poczułam wtedy, że pisze sama do siebie. Niby dogo jest taką wieeeelgachną rodzinką, a foto-blogach można pisać praktycznie o wszystkim, dlatego tak to zbliża ludzi, powstają więzy, przyjaźnie... Na mniejszych forach internetowych poświęconym psom jest większy rygor, niby jest tak sztywno, bez tych więzi, sama jestem na dwóch modem i porządku pilnuję, ale gdy napiszę o ciążącej mi na sercu sprawie to odpiszą dobrym słowem a nie ‘dzień dobry, jak samopoczucie’ i to jeszcze zaraz pod moim postem, w którym pisałam, że boli mnie brzuch, jestem chora i ogólnie jest źle :roll: Poza tym muszę bezlitośnie skrócić listę odwiedzanych przeze mnie galerii, dzięki temu również stracimy ludków czytających naszą galerię, bo zauważyłam że panuje tu reguła ‘ty mi to ja w zamian tobie’ [coś na wzór blogów na onecie :roll:] ale jest mi to już obojętne...
  17. Bryyyy :multi: Miałam wszystko w galeriach ponadrabiać w ten weekend, ale miałam wczoraj zawody, a dziś będę ukać na jutrzejszy sprawdzian z biologii [tak - kolejny, a raczej zaległy :evil_lol:] [quote name='g_o_n_i_a']Hej No to przynajmniej będę mogła fotki ogladac :multi: I zazdrościć, ze mozesz sobie brykac... :placz: [/quote]Taaaa tylko skąd ja kase wezmę na tę jazdę... Na rodziców nie mam co liczyć.. [quote name='g_o_n_i_a'] Łaa :multi: I tak ma być CODZIENNIE :calus:[/quote]Teraz już będzie :diabloti: Wczoraj np jakaś laska chciała się ze mną bić :lol: ja się jej postawiłam [no najwyżej dostałabym z zęby :lol: dziewczyna była wyższa i lepiej zbudowana] ale dziewczyny z mojej drużyny się za mna postawiły i się biedna speszyła :lol: [quote name='fidelek2']Witajcie Kropkowe w weekendowy piatek :multi: Co słychać? Jak sie miewa Czabik? [/quote]Czabik ma się dobrze, odwiedza nas czasami głośno ujadając pod naszym domem :loveu: [quote name='Marta_Ares']jak tam meczyk??? kKiedy fotki kropkowej?? a tak wogole to witamy, narescie weekend[/quote]Fotki ędą dziś :p i to nie tylko kropkowej :razz: [quote name='fidelek2']Mecz wygrany??? [/quote]Taa... :eviltong: Było 6 drużyn - [SIZE=3]Kraków, Kielce, Zamość, Kolbuszowa[/SIZE], Medyka i [SIZE=1]Grodzisko[/SIZE] [świetnie to wygląda :megagrin:] My - Grodzisko zajęłyśmy 4 miejsce ogółem, a drugie w naszej grupie :cool3: [quote name='bonita'][B]Na pewno :D[/B] [B]Witanko :)[/B][/quote]Cześć faflunki :multi: [quote name='dbsst']czesc wredne kropki ;) :eviltong: :lol: :lol: :lol:[/quote]Cześć cudotwórczyni debe :cool3: [quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobry :calus: A co tu takie pustki? :-([/quote]Nie chce nam się tu siedzieć :eviltong: czasu brak :shake:
  18. Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał do Afryki :loveu: Czekamy na fotki :multi: Udanej podróży :calus:
  19. Kubusiu! Ty, taki piękny psiak o niepozornym wyglądzie :evilbat: Popsułeś sobie szwy?! :crazyeye: Na ładnie, jaki łobuziak :evil_lol: Cudne fotki :multi: :klacz:
  20. Lusia o co Ci chodzi? :lol: Pieniądze z tej pocztówki idą na konto potrzebujących psiaków i to się najbardziej liczy, a jeśli komuś się nie podoba bo jest 'słaba' to po prostu nie licytuje ;)
  21. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  22. Co u łaciatego? :(
  23. No prosze jakie wspaniałe wiesci :multi: Moniko jesteście wspaniałą rodzinką, sunia znalazła prawdziwe szczęscie :loveu:
×
×
  • Create New...