Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. I jak tam Lalunia? Jak ma się sytuacja z tym psem?
  2. [quote name='Cambel']Ło, Figa odwiedziła swoją galerię :eviltong: Co tam u Ciebie Sylwia? :cool3:[/quote] U mnie nic, po staremu ;) Żyję i odliczam dni do wakacji. Jeszcze 21 :diabloti:
  3. [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5750/obraz233qf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/4371/obraz235vw5.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2196/obraz240tc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7370/obraz242wb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/7517/obraz243te1.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/446/obraz247ez3.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5619/obraz248cg8.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/7238/obraz250jv4.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1250/obraz273ep6.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/7320/obraz305am2.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4038/obraz313hw5.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9528/obraz284vq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/9740/obraz333kl9.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1262/obraz337gf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2622/obraz339fn8.jpg[/IMG] Autorką niektórych zdjęc jest Wiolka D. ;)
  4. [quote name='g_o_n_i_a'] Duo, czy to do mnie te zalotne oczęta? :loveu: :cool3: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/7765/obraz221mo8.jpg[/IMG] Cuudny AV :loveu:[/quote]A do kogo innego jak do ulubionej ciotuni I dziękuję :p CHoc jedna osoba pochwaliła :-o Moja praca nie poszła na marne :evil_lol: [quote name='Agnes B.'] Przyznam się bez bicia, ze nie czytałam (bo kurde strach) - czy śliczny biały Duo jest Twój?[/quote]Śliczny biały Duo jest psiakiem mojej kuzynki ;) [quote name='wiq']byłam, byłam Film jednak mnie nie powalił na kolana, najciekawsza była niewątpliwie rola Deppa i jak dla mnie ratowała całość;)[/quote]A mi się podobał, jeden Depp na ekranie mnie rozwala :loveu: A tam było ich tylu.... :crazyeye: Hahah :roflt: [quote name='BBeta']Są wsie, miasta i miejscowości ;) Przynajmniej ja tak to dziele, osobiście mieszkam w tym ostatnim [B]:: FiGa ::[/B], chciałaś aparat, odbierzesz osobiście ?? :eviltong:[/quote]A ja w tym pierwszym :grin: A aparat mogę osobiście, jesli to nadal aktualne :evil_lol: Wsiadam w pociąg/autobus/hulajnogę i przyjeżdżam :eviltong: [quote name='ß@$!@']Hej :buzi: Mnie tu bardzo dawno nie było :oops: Ale już jestem! :loveu::multi: Mizianko :loveu::loveu::loveu:[/quote]Jestem przeszczęsliwa :roll: [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Wiesz co Syl? xP Obrażam się za to dziecko :mad: Zapraszam do naszej galeryjki ^^[/COLOR][/I][/quote]Łaaaaa dzieciak nas odwiedził :loveu::loveu: [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]A i jak poszedł sprawdzian?? :>[/COLOR][/I] [/quote]Z historii - tak se, a z chemi oddałam od razu kartkę. We wt poprawiam ;)
  5. Czikulec Czikulec Czikulec :loveu: Kolorowe oczka :evil_lol: i ten ziewww :lol: Ilonko zostaniesz wolontariuszką? :cool3:
  6. Dziękuję Goniu :multi: :loveu: Piekne kfatki :loveu: :buzi: Gołąbeczki też cudne :loveu:
  7. Trzymamy kciuki :kciuki: i czekamy na informacje ;)
  8. Kartofelku cudowny avek :loveu:
  9. Bry Dominiko znowu wsród nas :multi: [quote][IMG]http://images12.fotosik.pl/47/0be0aa11f1527bb1.jpg[/IMG][/quote] Cóż za determinacja wymalowała się na Twym obliczu podczas tego tańca :evil_lol: Czy to może podchmielenie raczej? :eviltong: Miłego wieczoru :)
  10. [quote name='iwop']figa ja rozumiem nadzieje bo nie chodzi o kamcie tylko Gryzka ale jak ma wyglądać to pogrążenie kamci... napiszecmy tu, że jest okropna itd...? przeciez trzeba wyciągac konkretne konsekwencje takich konfabulacji...:angryy: chociażby zbanować...[/quote]Pisane było coś o konsekwencjach i szkole, a to [jesli jest to jej kolejne kłamstwo] będzie mozna wykorzystać. Choć ja szczerze mam nadzieje, że Kamcia tym razem nie kłamie.
  11. Raptusku wszystkiego najlepszego :calus:
  12. [B]iwop[/B] jesli pojawił się jakikolwiek cień nadziei na to, że Gryzek sie znalazł to trzeba to sprawdzić. Nawet jesli wypowiada to tak niewiarygodna osoba jaką jest Kamcia. Być może to będzie kolejna strata czasu, ale będzie to tez kolejny argument dla pogrążenia Kamci :mad: butterfly czytaj dokładniej.
  13. Jeśli to kolejne kłamstwo.. :shake: Że też się w ogóle odważyłaś Kamciu tu odezwać.. :lol: Czekamy na wiadomości.
  14. Witajcie dziewczyny :multi: Gosiu piekne fotki z Krk przywiozłaś :loveu: A ten konik łaciaty to już szczyt :loveu: [QUOTE][IMG]http://images21.fotosik.pl/349/f6881d508dc125c4.jpg[/IMG][/QUOTE]
  15. A czy tu na forum nie będzie podany przebieg rozmowy? Jesli nie to czy i ja mogłabym prosić o pw?
  16. Czikulec mokradło :loveu:
  17. Oszzz przeciez ja się od niczego nie wymiguję, a i tak jestem tam beznadziejnym modem :evil_lol:
  18. SUper! Trzymam kciuki za Beniosława :multi:
  19. Olek zapraszam Cie do mnie, do Grodziska. Spróbuj przemówić tutejszym ludziom do świadomości, dam Ci Nobla. Nie wiem jaka jest ciocia Edyty, wiem że psy mogłyby mieć lepiej, a koty w ogóle nie powinny się rozmnażać i również tego nie pochwalam. ALe krzykiem i ironią nie zdziałasz niczego dobrego, jedynie sprowokujesz innych do kłótni.
  20. [quote name='Kudłata_Koza']Tylko spróbuj to strzelę focha! :mad: :evil_lol: :cool3:[/quote]:roflt: :roflt: :roflt: Strzelisz MI focha czy może komuś innemu? :diabloti: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: skrót "FOCH" mozna różnie interpretować :diabloti:
  21. [quote name='Guffi'][URL]http://img523.imageshack.us/img523/2097/dsc03092px1.jpg[/URL] [URL]http://img510.imageshack.us/img510/7925/dsc03088bl3.jpg[/URL] [URL]http://img72.imageshack.us/img72/3147/dsc03091ln2.jpg[/URL] [URL]http://img520.imageshack.us/img520/1282/dsc03081eh3.jpg[/URL] [URL]http://img518.imageshack.us/img518/7360/dsc03074nw2.jpg[/URL] Oczywiście drugie uszko jeszcze opadnie. Aha, Murzynek się wzięło od ubarwienia łówki;), ale przechrzciliśmy go już na Klafuti-zdrobnienie Klafi lub Klufi;)[/quote]Cudo :loveu:
  22. [quote name='fidelek2']Na łańcuchu On jest tylko wtedy jak ktoś do nich przychodzi, to bardzo przyjazny i wesoły pies, cieszy sie na widok człowieka bardzo i zaraz chciałby na niego wskakiwać i rozdawać całusy :loveu: a to jednak 90 kilo żywej wagi wiec nie wiem czy przeżyłabyś taki skok :p A tak normalnie to biega sobie luzem po podwórku i pilnuje posesji :lol:[/quote]Aaaaa no chyba że :loveu::loveu: Też chce mieć taką rodzinkę :loveu::loveu:
  23. [quote name='Guffi']Cześć Figulce! A ja mieszkam w Jaworzu(gminie:eviltong:) koło Bielska-Białej.[/quote]Toś Ty taka sama miastowa jak jaaaa? :evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='Nerul']No wlasnie... Wiec niejestescie wsią xD[/quote]Hahahah :roflt: No tak, po byku :diabloti: A co powiesz na to że chodniki mamy dopiero od roku? :cool3: [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1038/obraz201mp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1033/obraz218xm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/4756/obraz220gj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/7765/obraz221mo8.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7167/obraz222na7.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4548/obraz231cd8.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...