Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='g_o_n_i_a']Krówkowa, nowa obrozka?? :cool3: Ni znam Kuby, wiec nie umiem okreslic czy dobrze spislaby sie w roli zawiniatka w koszyku.;)[/quote]Nie nowa :eviltong::eviltong: Kubuś to spokojny kot, mysle ze nie byłoby problemu z nim jesli całą drogę bym go miziała bo to pieszczoch :loveu::loveu: Siostra mnie dziś ufociła z Kubą i jego naturalną pozą :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/7533/obraz216by0.jpg[/IMG][/URL] Poza tym, łajza sie prała z jakimiś kotami :mad::mad: Wrócił dziś cały odrapany, a ucho ma rozwalone nieźle :angryy: Odkazilismy, było darcie ryjka i za kare siedzi dziś w domu :mad:
  2. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/6479/obraz795tp0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/662/obraz766vu9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7093/obraz799mu5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1023/obraz797ci7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/37/obraz800ks8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/3219/obraz801il2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/3649/obraz802av5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/8956/obraz804ko9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/7746/obraz805fl9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/8388/obraz809jx7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/8441/obraz813hg8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/6752/obraz816jp2.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='g_o_n_i_a']A czemu nie :eviltong:[/quote]Hahah już sobie to wyobrażam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img164.imageshack.us/img164/2802/obraz020et7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/9524/obraz749fd5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/8243/obraz761pb7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/5866/obraz755cx4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/6513/obraz765qd9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/6304/obraz785dq7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/2412/obraz786hr8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/7315/obraz788mg0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/1402/obraz790vg9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9633/obraz791in6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/951/obraz792df4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/7126/obraz793yn4.jpg[/IMG][/URL] Nienawidze swojego aparatu :roll:
  5. [quote name='g_o_n_i_a']Zaproponuj mu :eviltong: Albo do Rzeszowa..!! :multi: :loveu: :knuje:Nie bede jej szukac, reklamy to strata czasu :obrazic:[/quote]AUtobusem? :diabloti: Z zawiniątkiem w koszyku? A póxniej jeszcze na sterylkę z Rudą :diabloti:
  6. [quote name='Cambel']:roflt: Nie no, Figa, żeby Gonię do Teletubisiów poniżać... Przecież to podobno geje. :roll: :evil_lol::evil_lol: Nie mają się już czego uczepić :eviltong:[/quote]Masz coś do mojej ulubionej bajki? :angryy::angryy:
  7. A czy nie możnaby było wsadzić Gryzka do jakiegoś hoteliku? Schronisko, jak same pisałyście, to nie najlepsze miejsce.. Myslę że dogomaniacy pomogą w kwestii finansowej. I co z tym domkiem który był zainteresowany 2 tyg temu?
  8. [quote name='Cambel']Doberek :cool3:[/quote]Bryy :cool3::cool3:
  9. [quote name='g_o_n_i_a']:placz: :placz: :placz: Doprowadzisz zonke do depresji Moja BABCIA to mnie na wycieczki nie chce brac :placz: Nie byla az tak przerazona, bo bylo ich dwie :lol: Bowskie skojarzenie :cool1:[/quote] Co złego to nie ja! :cool3: A czy wnusia chciala jechać ostatnim razem na wycieczke do Torunia z babunią? Nie chciala! :shake: I radyjko chciała skonfiskować.. wyrodna :x
  10. [quote name='g_o_n_i_a'] Ja za kastracje Edwarda zaplacilam 30złotych chyba, to bylo w okresie marca kiedy byly ogolnopolskie dni sterylizacji. ;) Za ś.p. Tadzika tez tyle placilam, tylko on mial zupełnie inną narkozę - taką, ze potem przez kilka godzin w domu spal z otwartymi oczami, które trzeba bylo mu zakraplać. :shake: Sio z tym patykiem :placz: A jaka ona jest? Opowiedz, moze jutro jak bede ogladac PB :cool3: to akurat bedzie :razz:[/quote]Problem w tym że ja musiałabym szukać lecznic w rzeszowie, bo u nas o takim czyms jak dni sterylizacji wet nawet nie słyszał :roll: bede musiała mu to zaproponowac w przyszłym roku :evil_lol: Ona leci co drugą reklame wiec mysle że zobaczysz :evil_lol:
  11. Kiedyś Ci zrobie coś za tę musztardę.. :mad: teletubisiu :grin:
  12. [quote name='g_o_n_i_a'] Masz wątpliwosci co do mojej stałej miłosci? :placz: To tam tez bylas? :shake: Matko, to tylko ja taka zacofana jestesm :placz: WIdzisz jakie ma oczka? :razz: Przerazone... Tylko to bylo w autokarze, wiec sie wtedy jeszcze nad nią nie znęcałam. :lol: Schroniskowy nawyk. :roflt: :roflt::roflt::roflt:[/quote]:siara: Byłam wiele razy :eviltong: Moja babcia [nie TA :p] ma swira na punkcie wycieczek/pielgrzymek i często z nią jezdziłam na różne takie. Do czasu... :p :crazyeye::placz: Juz w autokarze była przerażona :placz::placz: Biedactwo :placz::placz: :diabloti::diabloti: Tak jakoś mi sie skojarzyło :diabloti:
  13. [quote name='g_o_n_i_a'] :nonono2:Goopek![/quote] Ćwikła? :diabloti:
  14. Witaj Kasiu, dawno mnie tu nie było :multi: [może to ten pajączek tak mnie przestraszył :lol:]. Super że szczeniaki już się urodziły :loveu: Pochwalisz się może jakimiś zdjęciami? :razz:
  15. Witajcie :multi: [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/3065/tnimg0182gl2.jpg[/IMG] Fidlaś tak powaznie wygląda z ta grzyweczką :loveu:
  16. [quote name='g_o_n_i_a']Manius to smoczek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/354/994f556f1a8f1b87.jpg[/IMG][/URL] Ja jestem stala w uczuciach :loveu: [/quote]SUper maniek :loveu: No mam nadzieję :diabloti: [URL]http://images21.fotosik.pl/354/6c13e3adb9def961.jpg[/URL] Pamiętam gdy na mszy był pustelnik, klęczał przed samym ołtarzem podaczas całego nabożenstwa. Podczas komunii swiętej wił się na podłodze.. Pamiętam to jakby to było wczoraj ;) [quote][URL]http://images21.fotosik.pl/354/4367ec9aaba1b5af.jpg[/URL][/quote]Hahah :lol: [quote][URL]http://images22.fotosik.pl/125/80cf316a4edb3da5.jpg[/URL][/quote]:diabloti::diabloti: :loveu::loveu::loveu: To nad nią się znęcałaś? :placz: [URL]http://images11.fotosik.pl/62/7da2850fb8b13606.jpg[/URL] Nawyk ze schroniska? :evil_lol::evil_lol: I Gonia :loveu::loveu: Gaduły :mad: :x
  17. Jak ona wgramoliła się na to krzesło? :loveu: [quote name='g_o_n_i_a']:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:[/quote] Goopek :turn-l:
  18. [quote name='g_o_n_i_a']Bierz ze mnie przyklad haha :evil_lol: Kazdy na swoj sposob ma cudny charakterek :loveu: Fakt, ona bajek nie oglada. Woli reklamy :eviltong: :eviltong:[/quote]A dasz pieniążki? :razz: Czy Ty coś sugerujesz? :x :crazyeye: :roflt: :roflt: Super jest ta ostatnia pudliszki :lol: [quote name='Nerul']Co znowu ja... Odczepta sie odemnie xD ja tam muchy lubie (to przez ksiedza xDD)[/quote]Ha! Wydało się! Lubisz muchy i wpuściłaś je do naszej galeryjki :mad: [quote name='Pianka']Jakie fajne zapoznawanie z nowym członkiem rodziny:multi:[/quote]Hahah i to by było na tyle :evil_lol: Kuba przyszedł dziś, zjadł i zwiał :diabloti: Figa unika małej, ona sie z gówniazami nie zadaje 8)
  19. Dobranoc :buzi: Mizianko dla Azuni :loveu:
  20. [quote name='g_o_n_i_a']WIEM!! :multi: :multi: :multi:[/quote] Ło bosz nie chcę nawet mysleć co by z tych pierogów było :evil_lol::evil_lol:
  21. Jaki maniek? Gonia zdradzasz mnie? :placz: [COLOR=White]Czy to o tego pluszaka chodzi? [/COLOR]
  22. [quote name='g_o_n_i_a']Znowu te muchy :shake: ZAPOBIEGAM BEDOMNOSCI OT CO ZOBILAM Ale jakie to slodkie bylo. Takie malenstwa do niego sie tulily, on je myl, a potem bylw wnerw i foch na kotuchy :evil_lol: :evil_lol: I paleczke przejela Aza opieki nad nimi. :loveu:[/quote]Teraz ktoś tutaj nie zamknął drzwi i naleciały.. Nera pewnie! :x I dobrze zrobiłas :loveu: Azunia to ma cudny charakterek :loveu: [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Nie znasz słynnej Ali ma kota i Sierotki ma rysia?? :D[/COLOR][/I][/quote]Nie oglądam bajek :diabloti: Dzieciaki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...