Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [url]http://img160.imageshack.us/img160/2521/hpim1167ie8.jpg[/url] Alien :loveu:
  2. Małe kochane i rude :loveu:
  3. [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/492/obraz352sl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/1297/obraz351qe1.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/2543/obraz360ag7.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5959/obraz357nl3.jpg[/IMG] To juz wszystko co miałam ;)
  4. [quote name='agaciaaa']no pewnie :) każdy pies kocha tak samo, czy kundelek, czy rodowodowy :)[/quote]I każdego mu powinniśmy kochac tak samo ;)
  5. Super :multi: W końcu coś w jego sprawie ruszy. Kropeczku trzymamy za Ciebie kciuki :kciuki:
  6. Nienawidze :mad: takiej :mad: pogody :mad: jesli :mad: chodzi :mad: o :mad: robienie :mad: zdjec :mad:
  7. Ona jest niemozliwie piękna :loveu: [IMG]http://images26.fotosik.pl/14/a180ecbf3ccbd4ae.jpg[/IMG]
  8. [quote name='agaciaaa']no super fotki:) fajnego kolege ma ten twój 'kundelek'. ale wygląda jak dalmatyńczyk, więc dalmatyńczyk. a że papierów nie ma to trudno ;)[/quote]Masz rację, [B][I]wygląda[/I][/B]. I na tym się kończy :eviltong::eviltong: Mi tam nie przeszkadza że to kundelek ;)
  9. [quote name='Ola&Kora']Jejciu, jaki śliczny kudłaty białasek!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ostatnio jestem zakochana w takich psach i już postanowiłam, że jeśli na studiach przygarnę jakiegoś biedaczka to będzie to albo dalmatyńczyk albo właśnie taki kudłatek jak Duet :loveu: ślicznie się razem bawią :p:p:p:p[/quote]Dalmatynczykowych bid jest teraz od groma :( Sama gdybym mogła to bym wzięła drugiego łaciatego :-(
  10. A jakaś fotorelacja z działeczki jest może? :cool3:
  11. Twoje łobuzy to prawdziwe skarby :loveu: U nas pochmurno od samego rana, ale dla mnie to bardzo dobrze bo jak wyjdziemy z łaciata na rolki to nie będziemy zdychac z gorąca :lol: Bardzo dobrze że chociać nie pada :multi: Kasiu odpędzaj smutki i nie daj im się :calus:
  12. Ja również sobie nie wyobrażam :mdleje:
  13. A tę znowu wywiało :shake: Wakacjujesz się? :cool3:
  14. Lepiej byłoby dla Ciebie by się nie sprawdziła :mad: :evil_lol:
  15. No masz masz :watpliwy: [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/5377/obraz338gx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/2255/obraz343lb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/2498/obraz344gh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/3013/obraz346qn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/7308/obraz350vi2.jpg[/IMG]
  16. [quote name='psiulka'][I]A może tak zjęcia? :mad:[/I][/quote]Są strone wcześniej :eviltong: i 2 strony wcześniej :eviltong: i 3.... :eviltong:
  17. [quote name='Tina.Sara']Oj, czepiasz się szczegółów :evil_lol:[/quote]To są dość znaczące szczegóły :eviltong::eviltong:
  18. Życzymy udanej zabawy na treningu :multi: I liczymy na kolejne piekne fotki :cool3:
  19. [quote name='agaciaaa']hehe :) może on kości lubi -jak wino, im starsze tym lepsze. i sobie taka piwniczke w ziemi robi, a potem odkupuje i je ;)[/quote]Albo pomyslał sobie "schowam te to kupi mi wiecej" :evil_lol:
  20. Iloooooooooooooooooooona :mdleje: [url]http://images25.fotosik.pl/22/6c97f32fbc7b9c68med.jpg[/url] :modla: :modla: :modla: Brak mi słów kartoflu :klacz:
  21. [quote name='Samturia']Hej! nigdy nie wiem czyj jest ten Duecik :([/quote]Duecik to pies mojej kuzynki, jego watek był tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=56821[/url] [quote name='Tina.Sara']Omg, jak ja kocham dalmatyńczyki xD :loveu:[/quote] [quote name='agaciaaa']super fotki. uwielbiam dalmatyńczyki, to jedna z moich ulubionych ras :) pozdrowienia :D[/quote]Ale dziewczyny, Figa to kundel :evil_lol::evil_lol: Agacia dzieki za odwiedzinki ;) [quote name='psiulka'][I]Heej :multi: Co u Was? Kiedy to minie rok od znalzienia Czabutka?[/I][/quote]20 października, w dzień urodzin Kibica :cool3::cool3:
  22. [quote name='agaciaaa']To dobrze że nic sie nie stało. Mojej Saruni jakoś nie posmakowała ta kostka, wszystko pochłania w niesamowitym tempie, a tą kostkę już drugi miesiąc męczyła ;) ale ostatnio jej nigdzie nie widziałam, więc albo ją zjadła, albo gdzieś sie zapodziała :)[/quote]Ja, jako że jestem świetną ciotką :loveu: psa mojej kuzynki to kupiłam mu ostatnio 10 takich kostek :cool3: Prawie wszystkie zniknęły w niewyjasnionych okolicznosciach, bo piesek koscią się bawił a za chwilke już jej nie było. Okazało się że drań wszystkie kości jakie mu ciotka dała zakopywał o ogródku :mad:
  23. [url]http://images24.fotosik.pl/15/3ca06922ca660104.jpg[/url] Maleńka ma takie mądre spojrzenie :loveu:
  24. A no tak Justa zabrała aparat, bezczelna :evil_lol:
  25. [url]http://img525.imageshack.us/img525/7779/20732135am2.jpg[/url] Pffff jaki agresor :diabloti:
×
×
  • Create New...