Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Patrzcie u kogo byłam :razz: [IMG]http://i16.tinypic.com/4z24bwo.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Rybka_39']ee tam, nie ma bardziej niesfornego paskuda od mojej bokserki:cool3:[/quote]Wierz mi - nie ma też bardziej upartego od wredoty :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']To Wy... Ten teges? :-o Jak ja sie ciesze, ze moja siostra te badziewy kupuje, raz trafil sie w Bravo chyba taki suuuper plakacik Scofielda uaaa :loveu: Nawet mi go dala hihi :multi: edit/ o przepraszam, w Popcornie, w Bravo byl Jack Sparrow :loveu:[/quote]Oliwko? Czy my ten teges? :razz: Twoja siostra to kupuje...?! :mdleje: [quote name='Rybka_39']Hm...zapytam o Twoje konto;) Ja mam tam nick Sylwia jak cos:cool3:[/quote]Dzięki :multi:Ale ja i tak poprzestanę na czytaniu jedynie :eviltong: Oooo moja imienniczka :razz::razz:
  3. O ile dobrze pamiętam był to nick Sylwia&Figa ;) Lece na specerek :bye:
  4. Fakt, mogą... :evil_lol: Ale ja uwielbiam psy krótkowłose - dog niemiecki to moje marzenie :loveu:
  5. [quote name='Rybka_39']Krowcie sa madre:loveu: Nie przesadzaj ja szkoliłam klkerem 12letniego ONa i super nam szło. Zapisz się na szkoleniowe: [URL]http://www.szkoleniepsow.fora.pl/[/URL] :cool3: Zaraz to te wszystkie psyTwoje co sa ich fotki na poczatku, czy tylko Figa twoja?[/quote]Krówcie owszem - mądre są, ale z ONkami nie mają szans konkurować, to uparte stworzenia :diabloti: Na tym forum próbowałam rejestrowac się 2 razy - jednak mail aktywacyjny mi nie przyszedł, zrezygnowałam :shake: Ale czytam, czytam i jeszcze raz czytam.... Kieruje się wskazówkami podanymi na tym forum ;)
  6. W zupełności Cię rozumiem, bo tez bardziej przepadam za duzymi :)
  7. [quote name='Rybka_39']Jak tam psiaki? A własnie Ty szkolisz Fige klikerem....?:cool3:[/quote]Kliker mamy od niedawna, niestety nie za dużo mogę zrobić z 5-letnim psem. Jak narazie targetujemy, łaciata robi duże postępy :multi:
  8. [quote name='Marta_Ares']swietny!!!! dlaczego ja nie kupuje tych gazetek....:angryy:[/quote]A masz gooopiutką kuzynke która je kupuje? :evil_lol::evil_lol:
  9. Ojj łaciata nawet dla piłeczki by się tak nie poświęciła by wskoczyc do wody :evil_lol: P.S. masz odp w mojej galerii :evil_lol:
  10. Rybciu planujesz sznaucerka? :cool3:
  11. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Łaaaaaa:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Wyślij mi to, Wyślij!!!!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu:[/quote]Jeszcze czego :eviltong::eviltong::eviltong: [quote name='Marta_Ares']ahhh swietne plakaty, ale ja bym wolala ze Scofildem:eviltong: a kociulec czego tam szukal:evil_lol:[/quote]Wyżerał karme dla pędzli :mad: Mówisz o czymś takim? :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://i15.tinypic.com/4r9075e.jpg[/IMG]
  12. :placz: :placz: Ja też tak ce :placz: U nas najbliższe jest "czyste'' - 7km od nas. Ale tam jest tak brudno że nawet psu nie pozwole się tam pluskać... A gdy jest gorąco jezdzimy na basen lub nad czystą rzeke 30 km od nas :placz:
  13. Tak, ty.... :shake: Widzisz jakie to denerwujące jest :evil_lol:
  14. [IMG]http://i10.tinypic.com/6b1a5w1.jpg[/IMG] A ten powiesze sobie... :hmmmm:
  15. Jak ja czasami kocham moją kuzynke za to że kupuje te porąbane gazety dla nastolatek :loveu: [IMG]http://i15.tinypic.com/4u2885z.jpg[/IMG] Powieszę sobie to nad łóżkiem chyba :loveu:
  16. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Tak, tak też Cię kocham:evil_lol: Może się położysz i prześpisz bo cos niewyraźnie dziś wyglądasz:shake:[/quote]Ja się szuje snakomicie :eviltong::eviltong:
  17. Świetne macie to jezioro :loveu: U nas nie ma gdzie popływac z psem :shake:
  18. Parzcie no kto do mnie przyszedł :mad: [IMG]http://i11.tinypic.com/5yhhyxd.jpg[/IMG] O nie, przyłapali mnie.. [IMG]http://i17.tinypic.com/6btjbeu.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Bo ja jestem grzeczna w przeciwienstwie do Ciebie[/quote]Ściemniara :shake::shake::shake::shake::shake: :shake: :shake::shake::shake::shake: :shake::shake::shake::shake::shake: :shake: :shake::shake::shake::shake::shake: :shake: :shake::shake::shake::shake::shake::shake:
  20. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Na skarżypytę:diabloti: Sama wymyśliłam:evil_lol: Od 2 minut:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Albowiem napisane jest: nie będziesz dawał po ryju bliźniemu swemu, jak nie ma powodu. A nie ma. Poza tym, jakiego ryja dajesz bliźniemu swemu... albo coś w tym stylu... mądre słowa... :modla: A pisze tak w księdze wyjścia... albo wejścia... strona dwudziesta ósma, werset czwarty, sura dwunasta... Zresztą nieważne, nie o to się rozchodzi. Rozchodzi się mianowicie o to, iż, proszę ja ciebie, zasadniczo... to znaczy chciałam powiedzieć, że muszę stwierdzić stanowczo... Sssuchaj, Oliw... ja wiem... nie... bo ja, to wieszsz... znaszy się... no wieszsz, Oliw, znaszy... rozumiesz... [FONT=&quot][/FONT] :drinking::drinking::drinking:
  21. A kto cie tam wie... :diabloti:
  22. Mokry Aresik :loveu: Wiecej wiecej :multi:
  23. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Właśnie Sylwia:evil_lol::mad: A co nie jestem? Ja przeciez taki aniołek:evil_lol: Z kim że niby na stos? Ze niby ze mną? Mówiłam że się upiłaś.... Dlatego sie tak denerwujesz:evil_lol:[/quote]Gdzie z tą pałą!!! :-o:-o Aniołek... :diabloti: A te różki to taki nowy model aureolki hmm? :razz::razz: Ja nie pije... od... od.. :hmmmm:
×
×
  • Create New...