Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. To macie :evil_lol: [IMG]http://i52.tinypic.com/15yasdx.jpg[/IMG] Styknie? :lol:
  2. Znajomi z Wro sa tak kopnieci (naturalnie pozytywnie:)), ze zapewne zapsieni i zakoceni po same pachy... ale sprobowac mozna...
  3. Powiedzcie mi, jak byloby teraz ze znalezieniem dla niego DT u ktorejs z dziewczyn z Wro lub okolic? Gdybym jeszcze mieszkala we Wro to malego juz by w schronisku nie bylo... :(
  4. Podsumowujac... 21 psiakow w kropki do adopcji...
  5. Jakzes Ty sie Kreto spasla odkad Cie nie widzialam :crazyeye: Ale teraz to szeksi jest :evil_lol: Ewus odwiedzasz Kretke jeszcze? ;)
  6. Toscie pofotkowaly :mad: No nie ma co :mad: Herka nadal tam jest...:(
  7. [quote name='Marysia_i_gończy']Olga jest już w drodze na Mistrzostwa Świata Agility, ale jak wróci, na pewno się ucieszy! :)[/QUOTE] Wiec gromadnie zaciskamy kciuki za wymiataczy ;)
  8. [quote name='Basia1244']A gdzie to się do tych dalmatyńczyków zgłasza? Tu na dogo? (I czy mnie nie pogonią z Łatkiem sio, bo on może i gdzieś tam dalmata miał, ale teraz, to mu tylko te kropki zostały po przodku.) I w ogóle Łatek do domu! Latek duzo z dalmata ma i prosze go nie skreslac przez to ze zdziadzial troche, no ;) Cholernie ciezko jest teraz z tymi dalmatami... Same staruszki, same schorowane pryki, ktore ciagna pieniazki z kieszeni grazacych juz ziemie ciotek :lol: Ale jak pokaze go Danusi to na pewno cos wymysli i Latek w trymiga znajdzie sie w cieplym miejscu... DALMATKOWE FORUM
  9. [url]http://img413.imageshack.us/img413/1173/dscf3384a.jpg[/url] Zabilas mnie..........
  10. [quote name='Basia&Safi']czesc Figulce :):):):) a gdzie jakies nakrapiane focie ;> ?[/QUOTE]Jak tylko sie zbiore to moze cos wrzuce :cool3: Ale wiesz ze rewelacji nie bedzie :evil_lol:
  11. A toscie mnie zagli teraaaz :lol: Ja tu sobie z czystym sumieniem dogo porzucilam w niepamiec przekonana ze wszyscy o nas zapomnieli a tu jednak nie! Ktos jeszcze pamieta :oops: Dziekujemy :oops: [quote name='Basia&Safi'][B][I]ciiiii no co mogłam przeoczyc :D:D:D[/I][/B] [I]a ja mam juz dwa psy tzn safi jest u rodziców nie chce mi jej oddac :D a u nas mieszka rudy eldo ale nie idz do galerii ostatnio nie chce mi sie nowych fotek wstawiac D:D:D:D [/I][/QUOTE]Bylam, widzialam, dzieje sie :razz: [quote name='agaciaaa']Heloł Pączek :loveu: Na długo do PL jedziecie?[/QUOTE]Miesiac bylismy :multi: A jak nam to szybko minelo... :shake: [quote name='Kaja10014']O to fajnie że wracacie! Na jak długo? I gdzie? :)[/QUOTE]A bylismy sobie na podkarpaciu, na starych smieciach ;) [quote name='WeronikaM']ooo, witam :loveu:[/QUOTE]:calus: [quote name='Paulina_mickey']hej kropeczki, [url]http://i50.tinypic.com/2hhdm9w.jpg[/url] To zdjęcie chyba na NK miałaś?:D Bardzo fajne tereny macie. Przejrzałam pierwszą stronkę, żeby być w miare aktualnie bo chyba z 2 lata mnie tu nie było :P Bardzo długo Ci żyły te szczurki:hmmmm: Nasza Luna równo rok przeżyła tylko:( A te obecne to sie zobaczy :)[/QUOTE] No wlasnie do dzis sie smiejemy i wpominamy ciuraski nasze :) 2,5 roku mialy jak zaczely sie wykruszac. O dziwo ten najmniejszy i najslabszy, ktory zawsze mial od reszty przerabane byl z nami najdluzej. Ciurki to fajna sprawa... tylko za szybko odchodza :( [quote name='Niufciak'][url]http://i50.tinypic.com/2mcvz8m.jpg[/url] Jakie słodziaczki:loveu: Miały wyprawę;D[/QUOTE]Hej ;) [quote name='lucka_ns']Śliczna ta Twoja psinka. Cudna, piękna, najpiękniejsza:D uwielbiam dalmatyńczyki.[/QUOTE]Nie pisz mi prosze ze uwielbiasz dalmaty bo zaraz Ci jednego wepchne do adopcji :evil_lol:
  12. Tez sie chetnie dowiem jak mu sie powodzi :)
  13. [quote name='Basia&Safi']aaaaaaaaaa tyle mnie tu nie było ze przezyłam szok zobaczyłam fotke z wasami i myslałam ze figa tak zarosła :D:D:D:[/QUOTE] Ty zyyyyjeeeeeeeeeeeeeeesz :evil_lol:
  14. Ulv, podobno macie dalmata we wroclawskim schronie? Wiesz cos o nim? A artykul z mojego psa to moze pokazecie co??? Nie kazdy moze zobaczyc w gazecie ;)
  15. :: FiGa ::

    Diana :)

    [url]http://i922.photobucket.com/albums/ad63/lucawer/DSC_7519.jpg[/url] Genialneeee :loveu:
  16. [quote name='Wiewiórka']Szukając domu dla tego dalmata natrafiłam na panią która szuka pieska dla siebie i marzy o dalmatyńczyku. Płeć obojętna ale pies ma mieć góra 4 lata, nie jest to pewne na 100% ale pani wydawała się być zdecydowana. Mam się z nią spotkać w najbliższym czasie aby przedstawić jej szczegóły. Niestety ten z Sc jest dla niej jednak za stary;( pani chce psa do 4 lat, jednak im młodszy tym lepszy. Macie jakiegoś dalmata młodego tu na śląsku?[/QUOTE] [url]http://dalmatynczyki[/url]. mojeforum.net/temat-vt15.html [url]http://dalmatynczyki[/url]. mojeforum.net/temat-vt9.html (usun spacje i te (/url) z linkow) Te dwa psa sa W PILNEJ potrzebie, lada dzien moga trafic do schroniska. Mozesz wyslac tej pani ich zdj, opisy? To super psiaki. Oba znajduja sie obecnie pod Czestochowa, ale kwestia kilku dni... Oczywiscie pomozemy z transportem psiaka.
  17. Wiewiorko, czy to ten pies? [IMG]http://i48.tinypic.com/4qir79.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2u6iuk3.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/spkosx.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/wiraxe.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Wiewiórka']W schronisku w Sc na kwarantannie przebywa dalmat- istny szkielet;/ wygląda na młodego, psy z boxu rzucają się na niego i gryzą gdy tylko prubuje podejść do krat, zdjęć nie mam ale pies jest identyczny jak sunia z poprzedniej strony[/QUOTE][img]http://manu.dogomania.pl/emot/to_koniec.gif[/img] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/to_koniec.gif[/img] I nie ma mozliwosci zrobic mu fotek? Dowiedziec sie czegos wiecej o nim?
  19. Jak nie bedzie juz na kwarantannie i bedzie wiecej info to zrobie jej allegro i inne ogloszenia. Chyba ze juz mozna z tym ruszyc, a w tresci ujac do kiedy ma ten okres ochronny trwac ;)
×
×
  • Create New...