-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Wooooow ile zdjec!! I to jakie piekne! :loveu:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Czesc nakrapiane :calus:
-
Tez mam na mojej krowie ulubione plamki :) Serduszka i myszki rowniez! :)
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Sliczna malenka :)- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Taki juz jest okrutny los nas - kobiet :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Poczekajcie dziewczyny jeszcze pare latek :evil_lol: Ja tez nie tylam, a teraz musze machac brzuszki... :lol: -
Fundacja Medor, z tego co wiem, na chwile obecnie nie ma zadnych dalmatow pod swoimi skrzydlami. Maja je natomiast SOS dalmatynczyki (JESZCZE nie fundacja) ;) Igielko! Bardzo sie ciesze :multi: Brakuje nam rak i glowek do pomocy :multi: :klacz: Zapraszam na forum, tam sie wszystko kreci [URL="http://je.pl/k8vv"]KLIKNIJ <-- forum sos dalmatynczyki.[/URL] Zapraszam do rejestracji i udzielania sie :loveu: Kazda formy pomocy jest nam potrzebna!
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Racja! Ja zawsze bylam taki sucharek (wkurzalo mnie to! tylka zero, cyca zero, niektorzy mieli watpliwosci czy kobita ze mnie wyrosnie :evil_lol:) :diabloti: Ale jak naogladalam sie filmow o okrucienstwie wobec zwierzat hodowlanych itp to przestalam jesc mieso na ponad 3 lata. I wtedy tez mi sie przytylo w koncu ;) Teraz do miesa wrocilam bo zauwazylam ze zaczyna mi sie to wymykac spod kontroli :D A odnosnie wyrzeczen... Ostatnio mialam ich sporo i.... zaowocowalo to w pewien sposob :multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nie, gruba nie ;) Aleee.... idealna tez nie ;) Nikt idealny nie jest ;) Moze diete odpowiednia zastosuj? ;) Nie mowie tu o glodzeniu sie i zarciu samych warzyw. Ale po prostu musisz wcinac tyle ile potrzebujesz dziennie energii, bo samymi cwiczeniami czasami nie da sie.... (choc ja nie mialam jeszcze sytuacji w ktorej odmawiam sobie czekolady :evil_lol:) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='docha']życzę Ci wspaniałej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego Roku ![/QUOTE]Dziekuje Dorotko :calus: Tobie rowniez wszystkiego dobrego w nowym roku, oraz niezapomnianego sylwestra :calus: [quote name='kamilka91']O fuuj, weź stąd to zdjęcie! Chcesz, żebym miała koszmary?! Nadal nie widzę tu nic tłuszczu :eviltong: Marzę o tym, żeby mieć takie ciało, a Ty narzekasz?! :mad:[/QUOTE] A czy musze wspominac ze to sa miliony wyrzeczen, przebiegnietych kilometrow, cwieczen i umierania z bolu? :diabloti: To nie przychodzi tak samo z siebie :diabloti: [B][SIZE="5"][COLOR="#0000ff"]KOCHANI!! :multi: Wystrzalowego Sylwestra i wszystkiego dobrego w nowym roku! :multi:[/COLOR][/SIZE][/B] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
:calus: :calus: Pare miejsc by sie pewnie znalazlo :diabloti: Przeciez to sam tluszcz :evil_lol: [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs771.ash1/166161_181337071892441_100000484477503_590860_2766333_n.jpg[/IMG] :roflt: [url]http://www.youtube.com/watch?v=eeJjsceoKbY&feature=player_embedded#[/url] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Odsniezanie na wyladowanie zlosci jest kuul :cool3: Na szczescie jednak my mamy do tego housemeister'a :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kamilka, mnie tez ma prawo dupa rosnac :evil_lol: Hahaaaaa ale bedzie fajnie :multi: Lopata i jazdaa :lol: Zazdoszcze duzej ilosci sniegu :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Spoko, bedziemy teraz pilnowac by to zasiedzenie sie nie powtórzyło :diabloti: Przestalam na jakis czas biegac z nakrapianymi i zauwazylam ze mi dooopa rosnie, trzeba bedzie zaczac znow biegac (ale nie przy obecnych zakwasach, nie moge nawet bez bolu auta prowadzic :lol:) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzieki dziewczyny :loveu: Owcoo, zawsze przeciez duzo ze sportem wspolnego mialam ;) Teraz mialam chwilowy zastoj i od razu rzucilam sie na gleboka wode :lol: Dzis nadal ciezko mi zyc z tym... konkretne zakwasy mialam :lol: Z Figulcowa pocioagniemy na Rimadylu jeszcze tydzien. Jesli nie bedzie poprawy znow do weta. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Czesc wszyscy :multi: Jak wam minely swieta? Na dogo co prawda zagladalam ale nie chcialo mi sie niczego konstruktywnego wymyslac (konstruktywnego w moim wykonaniu? dobre sobie :D) ale to pewnie od tego obzarstwa ;) Pierwsza wigilia bez calej, wielkiej rodzinki. I pierwsza wigilia z psiakami :) Niestety zabranie psow do babci, gdzie co roku spedzalismy wigilie, nie wchodzilo w gre. Babcia - zapalona katoliczka, codziennie uczestniczaca we mszy swietej i... trzymajaca swoje 2 psiaki na lancuchach. Ja naturalnie jestem zakala tej rodziny, bo nie dosc ze agnostyczka to jeszcze PSY w mieszkaniu trzymam :diabloti: Wiem, ze ludzkie zarcie dla psiakow nie za zdrowe jest, ale zrobilismy wyjatek i psiaki jadla rowno z nami :lol: Figowa zrezygnowaja jedynie z grzybkow i kapustki, ale Marcelek na szczescie uratowal kolezanke i zjadl za nia :lol: Prezenty tez psiaki dostaly, ale niestety nie obfocilam a juz zostaly skonsumowane :evil_lol: Figusiowa zaczyna miec problemy z nozkami :( Biezemy tabletki, jest poprawa. Ale chyba konieczne bedzie przeswietlenie. A ja w poniedzialek po raz pierwszy jezdzilam na snowboardzie! :multi: Tak! JEZDZILAM!! Poczatek byl straszny :lol: Na kolanach, na WIELKIM STOKU! (dla mnie byl ogromny :lol:), probowalam wstac z kolan, utrzymac sie na nogach i powolutku zsuwac w dol... W zyciu bym nie pomyslala ze to bedzie takie trudne :lol: Po jakims czasie zaczelam poruszac sie jak wahadelko po stoku :loveu: Co prawda z przerwami na padanie na kolana :lol: Bo nogi wyly mi z bolu :placz: Zjechalam 2 razy :multi: (czy musze pisac ze stok liczy ponad 2,5km? :lol:) jestem z siebie dumna :lol: Na drugi dzien obudzilam sie z potwornymi zakwasami :lol: Odkrylam ze po schodach lepiej sie schodzi TYLEM :lol: Dzis jest troszke lepiej, ale nadal wszystko mnie boli. Dzieki temu odkrylam u siebie partie miesni o ktorych nie mialam wczesniej pojecia :evil_lol: Teraz juz wiem! Bo wyja z bolu :lol: Ale nie poddam sie, spodobalo mi sie uaaa :loveu: Luzia - no rozbroilas mnie. Ale zapomnialas o jednym - mam kontakty, znam Bibera :evil_lol: -
Sliczna kicia, sliczny spanielek :) A ja przedstawiam Filipka :) W schronisku [IMG]http://i48.tinypic.com/ouqsl4.jpg[/IMG] I w nowym domu :) [IMG]http://images47.fotosik.pl/312/44c05eafd6fb3169med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/307/ffc6acef3a8b2fb0med.jpg[/IMG] Dla takich chwil warto zyc :loveu:
-
Uwielbiam te mordeczke :)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No tak, troche poimprezowalysmy ostetnio z Figowa :D W tym rzecz ze nic? :hmmmm: Moze w kuchni cos sie wtedy dobrego pichcilo, nie pamietam :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[CENTER][B] :tree1::tree1::tree1: [SIZE="5"]Z okazji :x-mas: ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA :x-mas: życzę Wam Kochani szczęścia, pogody ducha i wszystkiego co najlepsze, żeby czas tych Świąt przebiegał w rodzinnej, ciepłej atmosferze a nadchodzący rok 2011 dał dużo radości i spełnił wszystkie marzenia. :tree1::tree1: :tree1:[/SIZE][/B] [URL=http://img691.imageshack.us/i/p1180596.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5691/p1180596.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img713.imageshack.us/i/p1180557.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6205/p1180557.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img703.imageshack.us/i/p1180549.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6484/p1180549.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/p1180553h.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9975/p1180553h.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nie wiem o co Wam chodzi :shake: -
[url]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/Obraz101-4.jpg[/url] PAdlam.... jaka mina :lol:
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
:: FiGa :: replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[url]http://img600.imageshack.us/img600/9274/img0052da.jpg[/url] A co to za mina :roflt: -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
No no nooo ostek jest piekny :loveu: Przypomina mi mojego Kubusia :)- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)