Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='nicnasile'][url]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3590.jpg[/url] Zarąbiste! Hej tak w ogóle. Dłuuugo mnie tu nie było, ale dużo do nadrabiania, w tym wątku przynajmniej nie miałam. :diabloti: Fajne te foty pstrykasz, i w ruchu, i statyczne w pomieszczeniach, dobrze się ogląda :) Co do tego niewyraźnego nosa psa, rozgryzłaś to już? :) Im niższa przysłona tym większa głębia, dlatego obszar ostrości się zmniejsza. Jak ustawiam sobie f22 i używam lampki i podpięty mam manualny obiektyw to czasem nawet nie ustawiam ostrości i jest dobrze :) A czasem takie f 2,8 czy 3,5 można fajnie wykorzystać i sam nos ostry mieć :) Pozdrowienia! :) I zazdroszczę takich modeli! ;)[/QUOTE]Detka :D Ech az dziwne ale... tesknilam! :lol: :calus: Rozgryzlam. Ale i tak zle i tak niedobrze bo kocham ta krotka glebie :loveu: A na f22 tego nie osiagniesz :oops: Damy rade :diablti: Na tele mam ostre nosy i piekna glebie, jest dopsz :evil_lol: Ciesze sie czytajac slowa pochwaly od Ciebie :multi: A modele moi sa wybredni niesamowicie.... wiec roznie to bywa :D [quote name='agrazka']Kto w domu rządzi, nadal kocica - piękności z niej wielkie :) Fajne foty - bo fajne kropaski :)[/QUOTE]Rzadzi, bo psy tego chca. A jak nie chca to pogonia, a ona wie juz gdzie najlepiej sie przed nimi chowac ;) [quote name='agaciaaa']Póki co tak, ale nie tak intensywnie jak kiedyś :lol: Swojej nie pokazałaś :roll: Pokaż, z tz najlepiej jakąś sweet focię :loveu: Marcel w ruchu jest zawsze super! :p więcej proszę![/QUOTE]Kiedys to ja wlaczenie kompa zaczynalam od dogo :grins: Tez zagladam co jakis czas juz tylko ;) Eeee tam, przestaniecie nas odwiedzac, wole nie :evil_lol: [quote name='magdabroy']Figa, znowu nas opuściłaś? Nie ma Cię od wczoraj na dogo :angryy: Na ile tym razem masz zamiar zniknąć? :mad:[/QUOTE] No przeciez jestem :diabloti: [quote name='ania90']Figa pojawia sie i znika:D[/QUOTE] :evil_lol:
  2. Level hard :eviltong:
  3. Echhh a ja ostatnio widzialam taka kiece ze szczena opadla mi do samej podlogi i zapisalam sobie stronke z mysla ze MUSZE JA MIEC, ale teraz przegladam i nigdzie jej nie ma :placz:
  4. Oj wiesz, ze ja dla Ciebie wszystko :Rose:
  5. To ja w takim razie musze sie postarac i obszerna fotoleracje ze spaceru przyniesc :evil_lol:
  6. Ja i Marcelasty nie mielibysmy nic przeciwko, by w naszym domu zamieszkal kolejny psiak ;) Ale jeszcze nie teraz ;) Moze z czasem sie sunia przekona. Figowa kiedys w ogole nie wchodzila, a teraz nawet brzuch moczy :evil_lol:
  7. Ja swoja kupilam 3 dni przed studnia :diabloti: Mam nadzieje ze nam sie w niej pokazesz ;)
  8. Nie przekonalas mnie :obrazic: :evil_lol:
  9. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-bbL7A4U48Js/T2NkG6JGwfI/AAAAAAAAAYs/B5K6wjQAijs/s640/DSC_0099.jpg[/url] Swietnie to uchwycilas :loveu: A Bella nie jest do wody przekonana jeszcze? ;)
  10. A na temat fotkow nic nie napiszesz? :mad: Bedzie bulwers i ani jednej fotki juz :evil_lol:
  11. Ech zazdroszcze Ci tego ze masz sunie w podobnym wieku :loveu: Beda wiecznie sie ze soba bawic :) A Marcelasty nie ma z kim, bo Figowa, jak to Figowa, ma ochote badz nie ma, zaleznie od jej obecnego "widzi mi sie" ;) A u nas dzis bylo 35° w sloncu :diabloti:
  12. Ta pierwsza rzeczywiscie szal! :) Ale ta, ktora zamowilas tez jest niezla :loveu: A nie boisz sie tak przez neta zamawiac? Ja zawsze bylam zdania ze cos, co na modelce wyglada wystrzalowo na mnie moze wygladac okropnie wiec jestem sceptycznie nastawiona do kupowania ubran przez internet :roll: Wole poswiecic caly dzien na lazenie po sklepach (i przy okazji kupic 10 BARDZO POTRZEBNYCH MI innych ciuszkow :loveu: :evil_lol:) ale miec pewnosc ze bedzie sie wygladalo ok :)
  13. Czesc wam weekendowo :loveu:
  14. [quote name='dOgLoV'] Oj tam Oj tam pogadac troche trzeba :evil_lol:[/QUOTE]Oj przeciez ja nie napisalam ze mam cos przeciwko :cool3: Jestem barzo cierpliwa osoba i bez skrzywienia brne przez te setki postow w poszukiwaniu "fotkow" :loveu: [quote name='magdabroy']Witamy, witamy ;) I zapraszamy do wspólnej gadaniny ;) A Lumpek już schudł 100g :eviltong: [/QUOTE] Echh a coz ja wam powiem na temat poczwarkow niemieckich :cool3: Fajne psiaki :evil_lol: Rowniez nie podoba mi sie to co sie wybrabia na wystawach w PL, ale po coz to pisac, tylko bede powtarzac :diabloti:
  15. Przyszlam sie przywitac gaduly ;) Na szczescie w tej paplaninie waszej znalazlam fotki Lumpczyslawa :loveu: Jaki grubas :evil_lol:
  16. [url]http://images43.fotosik.pl/1414/2f91de4e94103aefgen.jpg[/url] Moze wyglada smiesznie, ale kiedy ma sie psa w podobnym wieku to sie wie, ze taka pozycja swiadczy o oszczedzaniu tylnich lap. Figowa tez tak siedzi czasami :( A Antos jest nie-ziem-ski :loveu:
  17. Ok Grafitku, ode mnie tez masz 40zl stalej deklaracji.... nie pozwolmy zeby wrocil do schroniska.
  18. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8763.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8736.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8816.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8807.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8789.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8769.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8768.jpg[/IMG]
  20. Wiecej koci? ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8923.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8897.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8838.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8821.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8820.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Luzia']Ja mam babcię bliźniaczkę, wujków bliźniaków, kuzynki bliźniaczki, ciocie bliźniaczki [*]. Jeszcze jedne ciotki bliźniaczki i ich synowie to bliźniaki. A no i ostatnio dwie siostrzenice bliźniaczki się zjawiły na tym świecie :loveu: :diabloti::diabloti: I to taka bliższa rodzina tylko :evil_lol: Kiedy drugi kot? :razz:[/QUOTE]No to Liu z miejsca przygotuj sie na blizniaki :evil_lol: Miziasta jest jedynym kotem w tym domu i to sie raczej nie zmieni :evil_lol: Juz wystarczajaco urazona jest faktem iz zmuszamy ja do przebywania w jednym domu z jakimis gburowatymi psami :shake: To taka ksiezniczka :loveu: [quote name='Akrum']piękne zdjęcia, kropiaste się cudownie prezentują :) ale powaliła mnie kocica: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3642.jpg[/URL] cudownie odrosła, taka puchata się zrobiła, piękna :loveu:[/QUOTE] No i z psami sie dogadala :) Nie jest co prawda az tak dobrze jak z moim poprzednim kotem ktory spal na Fidze, ale doszli do jakieos porozumienia. Psy nie interesuja sie nia, a ona nie ingeruje w ich sprawy o ile nie zaczynaja wchodzic na jej strefe prywatna. A wtedy lapy ida w ruch, lecz na szczescie nauczyla sie chowac pazurki i bije psy po pyskach samymi opuszkami :evil_lol:
  22. Ciapus no no noooo jaki modelas... Sonia - boska :loveu: A tytul galerii? Nie bede powtarzac wczesniejszych wypowiedzi, ale :megagrin:
  23. [quote name='agaciaaa']Oooo pączek wrócił :multi: mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej :cool3: [url]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_5372.jpg[/url] genialne! :loveu::loveu::loveu: Się stęskniłam za tymi Twoimi mordami :loveu:[/QUOTE]A Ty Agaciu naczelna wredoto dogomanii zakorzenilas sie na dluzej? :cool3: A za moja morda sie nie stesknilas :placz: Co ja w Tobie widzialam :placz: [quote name='Vilena'][URL="http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3642.jpg"]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3642.jpg :crazyeye:[/URL] To jest ta sama kicia? :-o Rewelka!!! Ale piękna! :loveu: [URL="http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3642.jpg"][/URL][/QUOTE] Podmieniona :grins:
  24. A coz ja mam pisac, ciesze sie ogromnie ze masz 2 kropciaste (co tez napisalam juz na fb, wiec nie chcialam sie powtarzac ;)) Wiadomo ze od dalmata w domu tylko jedno jest lepsze :loveu: A ja rzadko biore aparat na spacery. Przeszkadza tylko :grins:
  25. Hmmm nieee... Nie mam takiej niestety. Kazdy ma swoj koszyczek i spia oddzielnie :) Ale zdarza sie ze leza na sobie na podlodze np, sprobuje to ufocic kiedys ;)
×
×
  • Create New...