-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-2IJ2YcyX1DM/T-NI0wcKELI/AAAAAAAAHxs/SuRFlpDcG6E/s512/IMG_9081.JPG[/url] Piekny :cool3:
-
Smalczyk mniaaam :D Ja chyba nie dam rady :evil_lol: Z reszta to jedyny lacznik z ludzmi z PL :(
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91']Bo ona jest taka podobna do mnie... :D :loveu: Przestanie przestanie :) Powiedz mu, że jak się nie uspokoi to pozbędzie się jajek :evil_lol: jak to nie pomoże, to już nie wiem co może pomóc :shake: Moja osiedlowa wetka też sterylizowała ;) (chociaż fakt, że z różnym skutkiem... :D Raz chciała wyciąć macicę... kocurowi :D:D)[/QUOTE] Skromnosc :D Ja mu to mowie za kazdym razem :mad: Oooo matkoooo :scared: Ja bym takiej zwierzaka w rece nie oddala :shock: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
:kciuki: Zaciskamy ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Wet do którego chodzę tutaj (jak już muszę) robi kastracje. A koleżanka jakieś pół roku temu sterylizowała kotkę i też u weta, a nie w klinice.[/QUOTE] To wetka w moim malym miasteczku, ktora zajmuje sie glownie kotkami i yoreczkami starszych pan. Nie ma w pelni wyposazonego gabinetu. Ale w miejscowosci obok, ok 5km mamy klinike w ktorej bylismy z lapkami Marcelka jak mial te problemy z chodzeniem i widzialam jak wydawano tam koty po sterylce wlascicielom. Musze zapytac tam ;) -
Tuczysz ja na rosolek? :diabloti: Grila? :evil_lol: I dobrze dla niej, ma wiecej czasu dla siebie :D
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0044.jpg[/URL] - To jest świetne! :lol: Nieeenoo, uwielbiam ją :loveu::loveu: :loveu: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0057u.jpg[/URL] - jaki odważny 8) Brawa dla Marcelka! :loveu: Nie mam pojęcia, dlaczego mógł tak nagle 'oszaleć'... :oops:[/QUOTE]Taa jest za co :D:D:D:D Taak, moj koks :loveu: Jestem z niego niesamowicie dumna :loveu: Tylko zeby przestal mi z psami sceny odwalac :mad: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0021-1.jpg[/URL] Marcelek? [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0041-1.jpg[/URL] foch :eviltong: Ja Ci z Marcelkiem nie pomogę :shake: Tora też wyrywa się do psów, żeby się pobawić, ale nigdy nie wyła :roll:[/QUOTE]Marcelek ;) Marcelek sie bawi, a ja co! :angryy: Karze mu usiasc. Siada, popiskuje. Pies nas mija a on w ryk... PIESEK PIESEK PIESEEEEEEK :placz: Bylam u nszej wetki pytac o kastracje. Powiedziala mi ze robia to tylko kliniki, weci sie tym nie zajmuja. Dziwne, bo w PL wszyscy weci wlasciwie kastruja psy :lol: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Torka dorobila sie drugiego imienia :loveu: -
A moze jakas studentka podjechalaby pociagiem? Byloby znacznie taniej.
-
[url]http://img812.imageshack.us/img812/2760/dsc09498ri.jpg[/url] Nie no kurna grubas.... ja bym sie wstydzila z tym z domu wychodzic :shake: Leo boskosc nad boskosci :loveu:Ma watek tu? Czy jego wlasciciele nie sa skazeni? :lol:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dzien dobry Grafitku... Nadal nie moge uwierzyc ze nikt po Ciebie nie dzwoni :placz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Bylismy dzis nad jeziorkiem :multi: Bylo 3 osoby po drugiej stronie wiec rzucilam Marcelkowi kilka razy pileczke i sie zwinelismy. Ostatnio bylismy tam 2 dni temu (zdjecia powyzej) i Marcel w sumie srednio chcial wchodzic do wody. Do brzuszka ok, ale minimalnie glebiej juz nie. Z kolei dzis jak pileczka raz niefortunnie odbila sie od kamienia i powedrowala dosc daleko od brzegu, a ja zaczelam zdejmowac buty z mysla ze bede musiala po nia isc.... Marcelek wskoczyl z impentem w wode i wyciagnal ja :loveu: Musial sie chlopak bardzo poswiecic, ale dal rade :multi: I znow odstawial mi cyrki przy innym psie :mad: Zapielam go na smycz a on wyrywal sie i wyl. Czemu tak nagle zaczal swirowac? To sie stalo doslownie z dnia na dzien :shake: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0070-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0075.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0087-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0090.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0086-1.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0044.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0048.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0057.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0057u.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0067.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Rowerrowanie ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0017.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0021-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0032.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0033-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0041-1.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Tez chce faceta ktory pamieta :mad: "wodojobel" :roflt: -
Narobilam balaganu :evil_lol:
-
Jestem na zaproszenie. Poprosze o nr konta (z kodem swift albo nazwa banku), jednak nie wiem czy i ile wysle. Podlicze to co mi zostalo i zobaczymy ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91']No fakt, zmarszczek to ja jeszcze za wielu nie mam, ale ogólnie ona wygląda lepiej :D Ja poszłam spać koło drugiej, a o piątej wstałam dalej się uczyć... :crazyeye: Ale od jutra mam wakacjee :loveu:[/QUOTE]No to teraz, skoro masz wakacje to wsiadaj na rower z Mikulcem i pracujcie nad wakacyjna figura :multi: Ja cwiczeniami i rezygnacja (czesciowo :D) ze slodyczy osiagnelam swoja zamierzona wage :) Ale to nie koniec walki :evil_lol: [quote name='Ptysiak']OOoooo nawet dość trochę zdjęć jest ;) Śliczne :loveu: Ja chcę jeszcze :diabloti: Mój się wcale nie zmienia z dnia na dzień, ciągle ma ogon i cztery łapki :D[/QUOTE]Troche? :mad: :mad: TROCHE?! :x :x :x Ok wiec zaraz bedzie jeszcze ;) Ale te lapy robia sie dluzsze :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91']I tak ma lepszą fogurę niż ja :D Dziękuję ;) To muszę jakieś zrobić :evil_lol: Ale dostaniesz, obiecuję ;)[/QUOTE]Skora z niej zwisa i wszedzie sie marszczy... mowisz ze z Toba jest gorzej? :evil_lol: [IMG]http://www.dogfamily.org/images/shar-pei-3.jpg[/IMG] No to trzymam za slowo ;) *** Cos spac nie moge :placz: Polozylam sie ok polnocy, chwile pozniej wstalam, pozniej znowu polozylam... rano bede jak zombie :placz: -
[quote name='kamilka91']A to że przestała się mieścić w obroże... :siara: I żeberek już wcale nie czuć... :siara: I nagle dwa kilo cięższa... :siara: Ktoś poprzesuwał dziurki w obróżce, zepsuł wagę, no i Mik grubszą sierść na lato dostała :diabloti:[/QUOTE]To jest wysoko prawdopodobne, ktos probuje Mik wrobic :mad:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
No i gdzie Ty te faldy tluszczu widzisz? :mad: Piekna kobitka z niej jest ;)
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with: