hehe, a ja sie i tak pale tam wracac i nic mnie nie zatrzyma.....
Mazaczek idealnie chodzi na smyczy, pies naprawde, IDEAL.
Poza tym podnosi juz na mnie oczy, patrzy.... ;)
jest kochany.
Aga prosze jeszcze raz o adres na pw w sprawie smyczy, niestety wywalilam czyszczac skrzynke, oslica. A K ma w Polsce te rzeczy i poslalby.
Usciski
D