jayo- dziekuje za wszystko! :Rose:
wg wstepnych ocen Gabor nie ma duzych zwyrodnien, mozliwe za to,ze ma stan zapalny, tylna prawa noga jest w nieco gorszym stanie niz lewa
jutro dowiemy sie konkretow
agresja jest raczej natury psychicznej, byc moze pies byl bity-w tym ukladzie bedzie potrzeba duuzo czasu i cierpliwosci,aby rudy poczul,ze nic mu juz nie grozi
Gabor generalnie jest w dobrej formie- b.pozytywnie reaguje na p.Ele, chetnie bawi sie nowymi zabawkami,ktore nakupowala mu p.Ela, apetyt mu dopisuje -zebrak z niego niesamowity :evil_lol: oczka juz wogole nie ropieja-sa systematycznie przemywane
na spacerach nic sie nie zmienilo- pies musi chodzic na smyczy
jak przyszlam,to ucieszyl sie na moj widok- chyba troche mnie jednak pamieta ;) zostalam zaproszona na kolejne odwiedziny :p