-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Anusia & Alutka']Hey kochane! Ale piękna pogoda :loveu: Siedze przy otwartym okienku, piję herbatkę, oddycham głęboko i motywuję się do karnego :) Do pełnego szczęścia tylko frezji brak :cool3: [SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]no i moze jakiegos TK, ale to tylko może![/COLOR][/SIZE][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Witaj Anusiu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz :wink: a na zachętę proszę kwiatki[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Rose: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Cóż porabia słodka Alicja w tak piękny dzień jak dziś?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
Środa. Słoneczny poranek. Zapowiada się niesamowicie piękny i ciepły dzień. W powietrzu czuć nadchodzącą wiosnę, zapewne jest już niedaleko, może nawet gdzieś za rogiem... A w moim sercu melancholia gra pierwsze skrzypce, zapragnęłam pójść z wami na spacer w błękicie nieba, w pierwszych promieniach marcowego słońca, wśród radosnego świergotu ptaków. Być z wami. Intymne chwile na łonie przyrody, a wszystko wokół budzi sie do życia, intymność zamknięta w porozumieniu bez słów, więź niedostępna osobom trzecim, wtajemniczenie najwyższego stopnia. Opowiedz malutkiej o wiośnie, opowiedz o budzącej się do życia przyrodzie, opowiedz o dziwnych kotkach na krzewach, o pierwszych kwiatach i listkach na drzewach, opowiedz malutkiej, że tu też potrafi być pięknie... ja nie zdążyłam. Na marcowy spacer wybiorę się sama, powitam ufnie budzące się życie, was zabiorę w sercu na przejażdżkę, abyście mogły podziwiać, jak tu dziś pięknie. Nie będę się czuła samotna, bo noszę najpiękniejszą tęczę w sercu, ona będzie ze mną już na zawsze. Kocham was anioły moje. Kocham czule, bez zbędnych słów.
-
Oskarku, zza tęczowej chmurki prześlij pańci uśmiech i dotyk mokrego noska, opowiedz jak wesoło jest na niebiańskich łąkach, niech pańcia będzie spokojna, że jesteś szczęśliwy...
-
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Aga76 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mela, na zawsze w sercu, tęczowa panienko bądź szczęśliwa... -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#800080][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e8f917d5b0d8968d.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/57/e8f917d5b0d8968d.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/39ba430ea333c3a9.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/30/39ba430ea333c3a9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5eaf7e274ac02ac3.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/57/5eaf7e274ac02ac3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/924448589cb6ee47.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/57/924448589cb6ee47.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Dzień dobry Kochani[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]To białe na pierwszym zdjęciu to jakiś nielot :-? Na drugim p[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#008000]rzepiękny kucol, prawdziwe dzieło sztuki :sweetCyb: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#008000]Na trzecim Oskarek w pełnej krasie, i jeszcze języczek na deser zaprezentował :happy1: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#008000]A na koniec super męska puuupcia :oops: :mdleje: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] -
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Bardzo słonecznie witamy w środę, wiosna już tuż tuż:laugh2_2: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/23/89fad540253fe023.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Cześć [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]:loveu: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]słoneczne pozdrowienia, ja chcę Gordiego podziwiać :motz: a fotek nie ma :-x [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Bardzo słoneczne dzień dobry Kasiu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Prawdziwi kumple[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :bigok: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/9370/tn4cu8.jpg[/IMG][/URL]
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Aga76 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Jakież one są piękne, oby miały jak najszybciej wymarzony wspólny domek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :happy1: -
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Kasiu dziękuje za piękny komentarz odnośnie kobiecości :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]To miłe, że pomimo wiecznego artystycznego nieładu niuńka nie odstrasza... aż się spaliłam ze wstydu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :oops:
-
[quote name='Yorkie']O, jakie ma fajne zabaweczki :loveu:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Cześć Saro :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Capri to czasem nie wie już czym się bawić, rozrzuca wszystkie zabawki po pokoju siada po środku i myśli... na co teraz ma ochotę :wink:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
Gabi Whisky
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry Kasiu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]pozdrowienia dla całej rodzinki.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Tradycyjnie rozczochrana Capri wita wszystkich wesoło :Cool!: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/26/eefdb47c907c9c43.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/26/45b4f507670433ed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/26/5b2441dfb336df1d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/26/761ed519e6aa44d9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/96/142f73ad89561162.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anusia & Alutka']O nieee!! Cofnij te slowa. Oj too late... moja wyobraznia :oops: Dobranoc :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B] Śpij słodko, niech wyobraźnia pracuje pozytywnie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Ucałuj Alicję.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=Pink][I][B]Słodkie dobranoc...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images21.fotosik.pl/23/ef0def5746693d3e.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']to ja Was zostawiam przy zwierzeniach telepatycznych i grzecznie wołam 'dobranoc'! niech Wam się przyśnią psie pola miłości... (;[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]O rany, zaraz mi wyobraźnia zacznie pracować... Beatko kolorowych snów :smilecol: my też powoli zmykamy. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Właśnie ta data mi troszkę przeszkadza, bo koles moze pomyslec ze chce wymusic ocene, ale pozniej juz nie dam rady... Agus to jest poprostu telepatia polaczona z umiejetnoscia widzenia na wieeelka odleglosc.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Jeśli tak pomyśli to dupas z niego, ale ja dobrze wiem, że błyśniesz wiedzą i bez tej daty, ona powinna jedynie dodać smaczku i humoru, żeby mieć miłe wspomnienie egzaminu. Myślę pozytywnie, będziesz przygotowana i on powinien to od razu zauważyć![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Oczywiscie ze bym chciala. Tylko nie wiem co na to Alicja, bo ona mosci sobie poslanko na plaszczu kąpielowym mojego tatusia, tudziez na moich ciuszkach... I gdyby z różem takim ladnym byl.... Nie wiem jak Ty Agus, ale ja juz widze w szklanicy dno :( Za to ogarnia mnie blogosc...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Nie wiem zupełnie jak to robisz, właśnie zobaczyłam dno w szklance i zrobiłam ostatni łyk grzańca... telepatia czy cóś? Dawno nie rozmawiałyśmy wieczorem, cieszę się, że dziś się udało chociaż odrobinkę. Oczywiście w czwartek będę trzymać kciuki. Myśle, że to bardzo dobra data ;) i powinna przynieść szczęście [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:multi:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Może gdyby nie wyjazd to nie straciłabym ducha walki, ale wieczorem byłam średnio przytomna... myślę, że na pewno jeszcze będą, chciałabyś dla Alicji kocyk polarowy by Molkas? Jest bardzo ciepły i nieprzyzwoicie milutki. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ponawiam pytanko...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Julga (jak dobrze pamiętam nick) już wcześniej walczyła, więc nie chciałam jej tego robić, przedostatni też osiągnął podobną cenę, zastój zimowy chyba wciąż trwa na bazarku... ale był naprawdę przepiękny i aż trzy kawałki rudego! [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']ja miałam dziś psr z fonetyki, również urocze :roll:[/quote] :oops: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]a jakże równie urocze[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops:
-
[IMG]http://images21.fotosik.pl/26/5f1a54b87d3cb2e1.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I]Cóż, metafory czy epitety są w życiu bardzo potrzebne... niezbędne[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :razz:
-
[quote name='Zuza96']no tylko kartkówka, więc nie wiem z czego...(ale chyba porównanie, przenośnie i epitety RACZEJ BARDZO ŁATWE, ale przpomne sobie...)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Czyli wszystko co uwielbiam :klacz: ... :razz: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']No nieeee :megagrin: :megagrin: :megagrin: To ja idę do lodówki, bo samo się nie przyniesie! [COLOR=White][SIZE=1]Heh TK gdzie wy sie podziewacie...[/SIZE][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Jeden aktualnie w łóżku przed tv[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool: [quote name='Zuza96']Tak, widzialam, sa cudowne...:loveu: [FONT=Comic Sans MS][COLOR=Cyan][SIZE=2]Ps. Anusia, ja juz i tak ide, bo przypomnialam sobie, ze jutro mam sprawdzian z polskiego i musze jeszcze sie uczyc...:diabloti:[/SIZE][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Zuzia, czy u was w szkole powariowali ze sprawdzianami, przecież to jeszcze nie koniec roku[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :huh: