Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Czy tu coś działa, czy mój post przypadkiem nie zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach? [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :placz: :placz: :placz:
  2. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]To ja się już przywitam, mamy kolejny poniedziałek, pierwszy kwietniowy i na dzień dobry zaspana Kaprysia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a249e65227c131df.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/a249e65227c131df.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Anusia & Alutka']Aluśka mi dzisiaj jakoś zwiała z domu i zrobiła sie strasznie nieposłuszna. Cieczka się zbliża wielkimi krokami... :roll: Cieszę sie bardzo, że lubisz oglądac tu moją Alicję :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Green][SIZE=3][I][B]Uwielbiam oglądać Alicję[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=Green] :loveu:[FONT=Georgia][SIZE=3][I][B] Zbliża się trudny okres przed wami...[/B][/I][/SIZE][/FONT] [/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=Green][SIZE=3][I]Zmykam już... dobranoc, kolorowych snów[/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]:sleep2:
  4. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Anusia dziś bardzo sentymentalna [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:glaszcze: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Ja to bym nawet rzekła, że Alunia tu bardzo rzadko zagląda i chętnie bym częściej ją podziwiała, więc nie ma mowy o żadnym wpraszaniu się. Gdy ją widzę, to zawsze zęby suszę :grins: ze szczęścia. Czy Alicja wieczorem zupełnie odzyskała równowagę psychiczną? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [quote name='marzenna79'][B][I][FONT=Georgia][SIZE=7][COLOR=Red]Gratuluję [FONT=Verdana]200 [FONT=Georgia]strony [IMG]http://www.warsawvoice.pl/image/pyp/kwiatki.gif[/IMG] Życzę pomnażania następnych [FONT=Verdana]200 !!! :BIG::BIG::BIG::tort::tort::tort::beerchug::beerchug::beerchug::Cool!::Cool!::Cool!: [/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Marzenno jesteś niezastąpiona! Ślicznie dziękuję za gratulacje i życzenia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :buzi: [quote name='Anusia & Alutka']W nagrode za stronke nr 200: [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3986/alutkaxo8.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Sienna][SIZE=3][I][B]Piękności do nas przyszły, moje malunie[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=Sienna] :calus: [/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=Sienna][SIZE=3][I][B]Chyba mam bzika na punkcie Alicji, ale jak tu go nie mieć, skoro ona jest taka słodka...[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='Anusia & Alutka']Ja rowniez spoznialsko gratuluje, ale musialam pilnowac bazarka/ku?/ :multi:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Finał był świetny, miło się rozkręciło, bardzo sympatyczne jest przebijanie samego siebie, gratuluję udanej aukcji :klacz: i również dziękuję za gratulacje.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Tak naprawdę to przecież dzięki Wam ta galeria istnieje i się rozwija, więc i ja Wam gorąco dziękuję, za to, że z nami jesteście :Rose::Rose::Rose: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [quote name='PositiveThought']to ja tez gratuluję, ja też![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Tyle stron zapisać, jakim cudem :hmmmm: Ale gratulacje przyjmuję i dziękuję ślicznie [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:Rose:
  8. [quote name='Zuza96']Naprawdę uciekam, ale jeszcze [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Lime]GRATULUJĘ 200 STRONY :laola::cunao::cunao::cunao: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] :crazyeye: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]dziękuję [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:multi:
  9. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Niuńki wyrosły na pannice i tylko foty zostały z tych lśniących ciemnych czasów[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] ;) [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Fota Alicji w pościeli jest śliczna [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]:multi:
  10. [quote name='Zuza96'] Ja dzisiaj już ide od Was BuuU, bo jutro na ósmą do szkoły...........nie kce[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]Zuzia, w takim razie kolorowych snów :smilecol: i miłego poniedziałku. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Naprawdę Alicja miała dość ciemną obwódkę koło noska[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  12. [quote name='Anusia & Alutka']Poznaje ktoś?? [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/5435/maaalawj4.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B] P[/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]ytanie, żesz oczywiście, że ciotka poznaje :sweetCyb:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:sweetCyb::sweetCyb: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Ło malunia, śliczności! Uwielbiam takie słodziuchne niespodzianki, Anusia sprawiłaś mi wielką radochę! [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Uczesana Kaprysia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :Cool!: [/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/dead0f6619d20aef.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/133/1f3cf19cb7b0580a.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/188/6b9b316a4be884bd.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Anusia & Alutka'] Ładnych chlopcow znalazlam [URL]http://www.heavenly.pl/[/URL][/quote] :grins::grins::grins: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]dobrze brzmi... hihihi[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Widziałam jak Puchatek mi czmychnął... dobrze, że ktoś zainteresował się aukcją [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:happy1:
  16. [quote name='PositiveThought']Aguś, Aidi teraz tak świruje - nie miałam jak Wam nawet powiedzieć, dgm przecież nie działała :roll: - jedna suczka ma cieczkę. cały dzień na parapecie/przy drzwiach, dzikie piski, ucieka, nie je, na spacerach się drze i wyrywa... jestem tylko ciekawa, kim jest wybranka jego jąder..?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Dawno temu miałam w domu psich samców, okres cieczek to był domowy sajgon, pole bitwy 24 godziny na dobę, przez około 2 miesiące, do momentu aż okoliczne damy nie skończyły swoich ciężkich dni... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Spotkanie z Baśką[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :grins: [/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/cc7e4ef85155ab97.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/133/e378949b5845d85e.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/79/a235fa612955d29c.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/79/e41ef44b0e7e2722.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/133/0791439ba696ab1f.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/188/c90495b9cfdbb464.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/188/efe14fb47e6d4426.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/133/0afbde520e618247.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/133/62c0b04659368ce9.jpg[/IMG]
  18. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Kastracja nieunikniona, why? [/B](jeśli mogę zapytać, buu) [B]Ciekawe jakby to było z mieszaną parą po zabiegach :hmmmm:[/B] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [quote name='PositiveThought']jeśli to jedyny sposób na osiągnięcie mego celu, to nie mam żadnych zahamowań. teraz tylko imię. zawsze myślałam o 'Antosiu' ale Aidi&Antoś... nie za bardzo pasuje. pierwsze takie dostojne, a Antek - banalne P:[/quote] :crazyeye: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]chyba wezmę z ciebie przykład, plan miodzio :happy1: a imię, na razie nie mam pomysłu żadnego, Beatko, ale to na pewno będzie piesek znaczy się mężczyzna?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Zuza96'][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]A co bede się chwalic....:eviltong: Moje kwiatki :loveu::loveu: Aguś, ta baba, to nie człowiek, ja tak stwierdziłam :shake: Beatko, to suuuper pomysł. Ps. Do Beatki - :evil_lol: Pseplasam, że nie pisze u was, ale troche tych zaległości wszędzie jest, więc nie mam czasu.........;) [COLOR=Lime]Bożeeeeeeeeeeeee, ja się chyba załamię, szukam po hodowlach Yorków szczeniaków na czerwiec i nic nie ma BUUUU :placz::placz::placz: Ja kce sunie !!!! :placz:[/COLOR] [/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Zuzia :glaszcze: sunia musi się w końcu znaleźć, inaczej być nie może.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [quote name='PositiveThought']hej Aguś :loveu: wróciłam, wróciłam już. i dogo działa... pięknie! wszystko obejrzane, przeczytane i zachwycone, ukochane! ile przygód Kaprysia miała... ojoj. Aidi to ten łikend leniwie spędził bardzo.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B] Halo Beatko, już myślałam, że cię porwali i oddać nie chcą[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shake: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Cieszę się, że jesteś![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [quote name='Anusia & Alutka']Ale numer! Patrzę sobie co ludziska chcą kupić na bazarku, bo może coś akurat mam i widzę: "[B]Szczenie[/B]: opieka i wychowanie" (Tamiczek) Chyba nie muszę mówić z czym mi sie skojarzyło i zastanawiam się po kiego grzyba komu taka książka. Dopiero później zobaczyłam, że chodzi o książkę psią :oops:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Anusia, po prostu jesteś przemęczona, musisz wypocząć i zrelaksować się[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :bigok: [quote name='Yorkie'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkorange]Capri zmęczyła się układaniem fryzurki i zasnęła na stojąco :sleep2:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ff8c00]Aguś, niezłą przygodę przeżyłaś z Caprysią :-o A ta babcia to jakaś nienormalna, york to też pies, a jak ona nie może zapanować nad bernardynem, to po co jej taki pies? Kobieta bez wyobraźni :shake: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Halo Saruś, dziewczyno ucząca się chyba non stop :biggrina: Ale przynajmniej obiecałaś, że przed świętami powrócisz :thumbs: [/B]Babcia miała chyba ułańską fantazję...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Siedzenie to godna czynność i może być nawet wyczerpująca[/B][/I][/COLOR][/SIZE]:wink:[B][I] [SIZE=3][COLOR=Magenta]Siedź sobie wygodnie na zdrowie! [/COLOR][/SIZE][/I][/B][/FONT]
  23. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]York - latający pies[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
  24. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Babcia z fantazją[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :huh:
  25. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Wiosenne pozdrowienia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...