-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][FONT=Georgia][B]:cool2: Zdjęcia!!![/B][/FONT][/I][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1828/img1733kt2.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Chyba trzeba wstawać[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :hmmmm: [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/650/img1734ej2.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Może za chwilę, jeszcze minutkę się zdrzemnę[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sleep: [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3562/img1735ce7.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I] O rany, a ta znów mi sesję fotograficzną robi i świeci lampą w oczy :-? Życie yorka jest takie ciężkie...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/72647c7b3143e429.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/81/72647c7b3143e429.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/12a82fb24baca986.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/162/12a82fb24baca986.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4def5ba7fb112e26.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/372/4def5ba7fb112e26.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a1d138ddc9dfaa6c.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/90/a1d138ddc9dfaa6c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b22c3b82db85b059.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/81/b22c3b82db85b059.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4a0b2a1ba90cf503.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/162/4a0b2a1ba90cf503.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/45af93a683fbbb22.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/90/45af93a683fbbb22.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ceb157eaf7113ecf.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/372/ceb157eaf7113ecf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9359c0db4ccb6a77.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/81/9359c0db4ccb6a77.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/62bf15ec4cf64fbb.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/162/62bf15ec4cf64fbb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1a8098c8fa657a5f.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/90/1a8098c8fa657a5f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2322814b8ca21f4e.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/81/2322814b8ca21f4e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a1def578335a83f8.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/90/a1def578335a83f8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6bfb02849d574abd.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/162/6bfb02849d574abd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8ca25c27a2930add.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/90/8ca25c27a2930add.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ja lubie niegrzecznych chlopcow :razz: Wiecie jakie to jest straszne w prawdziwym zyciu??[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Brawo Anusia, zaczyna się fajny temat[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :evil_lol:
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Anusia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]dziękuję, za oddany głos :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] -------------------------------------------------------- [B][COLOR=red]Dziewczyny zagłosujcie:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]Prośba o głos w Krakvecie na Fundację Maja z Zielonki[/COLOR][/B] [B][COLOR=royalblue]Link do głosowania[/COLOR] [/B] [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=4582"][B]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=4582[/B][/URL]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dla Ciebie moge nawet majtki zawodnikom sumo wiazac, jezeli to pomoze Ci lepiej sie poczuc. A takie majtki to nie bylo co... 5 metrow :cool1:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/12.gif[/IMG] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]wyższe sfery już zarezerwowane...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred][B]Dziękuję, dziewczyny gotowe na wszystko...[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8FE.gif[/IMG]
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=blue]Witaj Aguś!![/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=blue]Rozumiem Cie doskonale Ale wierz mi taki ludżmi nie ma sensu zawracac sobie głowe tacy ludzie nie sa tego warci:)[/COLOR][/I] [I][COLOR=blue]Trzymaj sie cieplutko :):calus:[/COLOR][/I] [/CENTER] [CENTER][I][COLOR=blue]Miłego dzionka:loveu: [/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/5FEE.gif[/IMG]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Cze Madziu kulowa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :buzi: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Dobrze, że już jesteś.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[I][B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Witajcie :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Ale słodka masterkowa focia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/2/b0cfdc731dc7a73e.jpg[/IMG][/URL] [I][FONT=Georgia][COLOR=darkgreen]Madzia :oops: napisałabyś u Nadziei jak wstawić film?[/COLOR][/FONT][/I]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][B]Witaj Kasiu [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][B]Dziękuję :calus: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Czasem trudno w tym wszystkim zobaczyć sens i choćby odrobinę dobra...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange][B]Cześć Saro [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=darkorange][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20wave/B74D4A6.gif[/IMG][/COLOR] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange][B]świetny tytuł galerii![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Arisek pożarł truskawkę :-?[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://images12.fotosik.pl/89/a7d70cbbf6cbb13e.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/372/bf44f25c6bfc7c51.jpg[/IMG] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta][B]Chyba mu smakowała :wink:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Witaj Kasiu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]wiem, że czwartek to nie to samo co poniedziałek, ale mam nadzieję, że będzie równie miły jak twój ulubiony dzień tygodnia.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/2614/tnimg0822aj6.jpg[/IMG][/URL] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Fidlaczek cudny chłopaczek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :buzi:
-
[quote name='nadzieja']ale jak umiescic te nagrani e tu zapomoca jakiego prgramu pomozcie prosze[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Na pewno pomoże Beatka albo Madzia, tylko wstać muszą dzielne wagarowiczki[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :evil_lol: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Madzia w galerii Torka i Masterka ma dużo świetnych filmików.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='nadzieja']Czuje ciepelko pozdrowien i promykow sloneczka Czerwocowego:)) My rowniez pozdrawiamy goraco:))[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20wave/6032.gif[/IMG][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid][B] Dużo uśmiechu i dobrego samopoczucia.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Ależ on już duży, dorosły chłopak nam się zrobił ze słodkiego szkraba, przystoniak[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/80B.gif[/IMG]
-
[quote name='nadzieja']Czesc Agunia:) Tak zgadzam sie :))) uewaqga nowe fotosy leca na stronke:))[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange][B]Czekam czekam i przesyłam letnie pozdrowienia dla ciebie, Aviego i Alfa golaska[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE6F.gif[/IMG]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Cześć Nadziejo, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Avi to całkiem fajna włochata mysz komputerowa :wink: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Pozdrawiamy słonecznie [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/889.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='nadzieja']tak . na Lubelskeij w ZK:) NIE WIEM CZY DALABYM RADE czy podolam bo nie potrafie tej sztuki:)). zobaczymy ale Rodowod mamy.[/quote] :buzi: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I]Ważne, że papier jest :kciuki: reszta musi się już ułożyć. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='madziasto4']Ojojoj, precz nieciekawe sprawy w domu i pracy :shake: Aguś, czekam niecierpliwie na opis i fotorelację z zabaw dziewczątek :iloveyou:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Cze Madziu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]dziś też już wolne od szkoły? [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='Pegaza']Hi Aga:p przybywam na ratunek wołającej o pomoc:cool1: Anusia wiesz co ale widać ze Ala lubi sobie dobrze zjeśc co?:eviltong: też myślałam że bardziej będzie golasek:p[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Halo Dario :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#2e8b57]co tam u ciebie i u dziewczynek?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1b37b7d8665b9eb5.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/90/1b37b7d8665b9eb5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2060e573624b7431.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/372/2060e573624b7431.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b5b221d5c8245dc3.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/372/b5b221d5c8245dc3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/47a4533e54964d9e.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/162/47a4533e54964d9e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d5c0f072146280af.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/90/d5c0f072146280af.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cfef04fc265b9b4f.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/90/cfef04fc265b9b4f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f2f09d2fee2eb909.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/81/f2f09d2fee2eb909.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Nadia86']a no i to calkiem happy bo guza juz praktycznie nie ma...szybciutko sie wchlonal:)[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Dobra wiadomość :loveu: i po strachu.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Agusia, a co to sie dzieje ???[/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=yellowgreen]Przesilenie spraw nieciekawych, w domu i w pracy... uciekaj do cywila, pogadamy później[/COLOR][/FONT][/I] :calus: [I][FONT=Georgia][COLOR=yellowgreen]Świeżynka - koleżanka w pracy podlożyła mi świnię - to chyba zbyt ładnie brzmi, a fee - ale takie są zasady w świecie dorosłych...[/COLOR][/FONT][/I]
-
[quote name='Anusia & Alutka']O buuu tylko nie zdolowania totalnego!!!![/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]To jest kanion do sześcianu, aż się boję myśleć co będzie w piątek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :mdleje:
-
[quote name='PositiveThought']ale macie wyjechać gdzieś, gdzie do dogo dostęp będzie, inaczej Was nie puszczę :grins: drugi raz na Piratów... :roll: znaczy my z koleżanką drugi, inni pierwszy, ale to wybór klasy, więc... opisz opisz :megagrin: ja na razie już idę, bo choć seans jest na 12.00, już muszę wyjść z domu :shake: do napisania po południu :calus:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]jedna idzie do kina :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [quote name='Anusia & Alutka']Slodziutko, ale to jest pies,a nie parowa :evil_lol: Be ja tez bedem uciekac do cywila. Ech tylko jak tu sie skupic... I chyba jakies sniadanko zrobiem... Agus pozniej bede to bedziesz mogla sie wygadac porzadnie :) :bye:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]druga ucieka do cywila :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=purple]A ja zostaje z (...) w atmosferze totalnego zdołowania, bu[/COLOR][/FONT][/I]