Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Ciepłe pozdrowienia :buzi: w deszczowy piątek.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  2. Mrówa trzymaj się :calus: będziemy czekać i Maksi też.
  3. [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Cud miód i orzeszków brak[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] :wink: [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/9602/p6150011vm0.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Agata_B']oj przepraszam :diabloti:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]proszę[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
  5. [quote name='Magda_Miki']Mam Redsika w lodówce, ale nie wiem czy mogę:-(:evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Ja mogę, poproszę :evil_lol: Madzia to masz czekoladkę [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/314F.gif[/IMG] [quote name='Anusia & Alutka']Tez chce stare forum. Z Wind, ktorej za bardzo nie poznalam, ale lubialam, z jej Majutkiem-psem sukcesu i z brakiem chamskich klotni :([/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Stare jest dobre ...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [quote name='Anusia & Alutka']Kujka siem spieszyc musze :crazyeye:[/quote] :roflt::roflt::roflt:
  7. [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Madzia, strzel sobie jakiegoś gaza :pepsi:i będzie lepiej...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  8. [quote name='Anusia & Alutka']To sie jeszcze okaze [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/boat.gif[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][B][I] jestem tuż za tobą[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/3146.gif[/IMG]
  9. [quote name='Agata_B']ty czarownico! :evil_lol:[/quote] :ghost_2:[SIZE=3][COLOR=DarkRed][B][FONT=Georgia][I]to nie jest czarownica, to duch kultury dawno temu zagrzebany w popiele [/I][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]
  10. [quote name='Anusia & Alutka']A mozna, mozna. Tylko kulturalnie to trzeba chciec. Bo czasem mozna wyciagac brudy nawet spod malego paznokcia u stopy lewej.[/quote] [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]A feee, to jest beee[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] :shake:
  11. [quote name='Anusia & Alutka']:eek2: :eek2: :eek2: :scared:[/quote] [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Nie uciekniesz przede mną :ghost_2:uhhuuu uhhuuuu [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I] (jestem wsyndzie :roflt:)[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Fidlaczkowe spojrzenie z białeczkiem :razz: uwielbiam[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/238/tnimg0843ue4.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Anusia & Alutka']Nie mam ale ciiiiiiiiiiii, bo beda znowu krzyczec :-([/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Mam cię !!! [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [quote name='Anusia & Alutka']I to jest godne okreslenie owego kawalera.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Osiągnęłyśmy porozumienie? :loveu: w sposób kulturalny :loveu: wszystko zależy od uczestników... bu[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B][I]Łóżkowe przytulanko z Ptaśkiem[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images29.fotosik.pl/3/d700a47a52cb5879.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/3/4c365b5de62745f7.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/3/8effeaea0bfb5028.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/3/437073462e59909c.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/3/eb338592253e93c1.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Anusia & Alutka']Fąfel, fąfel :shake: To moze wogole go frędzlem nazwij :roll:[/quote] :shake: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]frędzel to nie, ale fąfel jest git, no dobra - niech będzie manifestant [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:roll:
  17. [quote name='Magda_Miki']Dobrze, że Capri nie przyszło nic złego do głowy:mad::evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I] O żesz... Madzia! hihihi, tylko jej nie podpowiadaj[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1:
  18. [quote name='Anusia & Alutka']To nie zaden fąfel tylko emotka manifestujaca obraze majestatu!!![/quote] [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]czyli manifestujący fąfel z muszką[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  19. [quote name='Anusia & Alutka']Cze Madzik, cze Madzik, a cze ANUSIA to juz nie powie :shake: EDIT: :obrazic:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Jest EDIT i mój ulubiony fąfel z muszką[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol:
  20. [quote name='Anusia & Alutka']Cze Madzik, cze Madzik, a cze ANUSIA to juz nie powie :shake:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]Cze Anusia i nawet stokrotki podaruję tobie, o proszę [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:Rose: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Przepraszam, nie cofnęłam strony, o ja stara ciemna masa[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :splat: [FONT=Georgia][COLOR=Magenta][I](ostatnio Fiona spała przewieszona przez próg drzwi balkonowych)[/I][/COLOR][/FONT]
  21. [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]Cze Madzik :p właśnie obie sobie śpią, prawie trzy godziny trwało totalne szaleństwo, aż ciała padły ze zmęczenia.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  22. [COLOR=Indigo][B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Po zabawie czas na zasłużony wypoczynek [/I][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [IMG]http://images22.fotosik.pl/162/cfe1a47de3e76de5.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/372/e173ca2ae77f0195.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/162/9c640728de2b2b7b.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/81/2de1ac6516e99473.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/81/68dfde6eb637c9b9.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/81/c62dafa6ab5c6848.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Anusia & Alutka']Ale wesolo dziewczynki maja :loveu: Mam nadzieje ze Panna Kaprysnica zaakceptowala do konca czarna kulke, ktora wywrocila jej zycie do gory nogami :loveu: [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I]Młodsza siostra jest całkiem cool, bo już sprawniej się porusza i można pobawić się w porządnego berka[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :razz: [quote name='Pegaza']Witam [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE74D.gif[/IMG] głupotki dziewczyn:loveu: [IMG]http://images21.fotosik.pl/372/ceb157eaf7113ecf.jpg[/IMG] pozdrawiamy i miłego dnia życzymy a "koleżanką" się nie przejmuj omijaj takich ludzi z daleka[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I]Dzień dobry Dario :buzi: ostatnio jesteś ciągle w biegu... Czasem człowiek to się przejmie z własnej naiwności i głupoty, a później zdrowie traci... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Yorkie']Witaj Agusiu! Hihi, słodkie siostrzyczki :loveu: Capri już się przyzwyczaiła, że mała Fionka już na zawsze z nią zostanie? Bo jak widac na zdjęciach, to nieźle się dogadują :multi:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I]Halo Saro[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :thumbs: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I]Między dziewczynami zakwitła już chyba miłość...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. [quote name='Yorkie']Aga... Twoje komentarze do zdjęć są świetne :multi: Aż oplułam monitor, a najbardziej z powodu ostatniego :lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/397E.gif[/IMG] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B][FONT=Georgia][I]Bo zdjęcia są świetne![/I][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]
  25. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Widział filmik :sweetCyb:a na nim brykającego Avika i gołą puupcię Alfika :megagrin: Nadziejo, wysyłamy tonę buziaków i ciepłych uścisków [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Zeta/03hrm.gif[/IMG][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...