-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='maartucha'][CENTER]Witam Moje drogie Panie :D Ależ tu sie kojojowo zrobiło :D Tyle nowych avatarkow i banerkow :D Fiu Fiu :D [/CENTER] [/quote] Witaj Martusiu :smilecol:
-
biedna rączka...
-
[quote name='Anusia & Alutka']Wciagaj przez rurke. Fajnie w niej znika hi hi :evil_lol: A ja mam juz pelny brzuszek, oj...[/quote] i będę kruskawkowe sny :loveu: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise](do tego szampan i bita śmietana)[/COLOR][/SIZE]
-
Niamu niamu, ach - wciągnę sobie jedną kruskaweczkę smakowity fąfot delektuje się... rozkoszuje się... ach ach...
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][B][COLOR=navy]Hihi Agniesia zazdrosnica :) Jak by tam nie znalazły sobie miejscówki tylko u Ciebie to jak bys im takie świetne focie porobiła :evil_lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]Cudne minki robi kochana Kaprysia [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/190.gif[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]A Fionka bystre ma te oczeta [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/180.gif[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]Mizianko mizianko dla słodkich niuniek[IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/196.gif[/IMG][/COLOR][/B][/CENTER] [/quote] Dziękujemy ślicznie za tyle komplementów, niunie przesyłają słodkie buziaki [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/C445.gif[/IMG]
-
Cześć Martuś [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/C788.gif[/IMG] a zdjęcia Tofficzka?
-
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20text/23317.gif[/IMG] zobacz jak ładnie proszę...
-
[quote name='Anusia & Alutka']Trzeba bylo sobie wczesniej galeryjke zalozyc hi hi :evil_lol: A wiecie co ja mam?? Fąfot kruskawkowy :loveu:[/quote] daj pociągnąć :roll:
-
[quote name='Anusia & Alutka']O buuuu. Az tak?[/quote] anooo [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20text/231162.gif[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Oj tam od razu świntuchy. Wiedzą co dobre no. :razz:[/quote] Ale przez to mam konkurencję... buuu
-
[quote name='Anusia & Alutka']Tiaaa i ze niby tylko te bąbelki do obiadu trzymaly Cie tyle godzin :roll:[/quote] radość mnie rozpiera bo sobie tuptam do panny Alicji, kiedy mam ochotę :evil_lol: a bąbelki to dziś sobie zapodam - a co - niebawem przykleję się do szklaneczki... hihihi
-
[quote name='Anusia & Alutka']Pilas i sie nawet nie przyznalas??? :placz:[/quote] no do obiadu, który przyniosłam :roll: tam były i bąbelki
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dziewczynki piekna miejscoweczke sobie znalazly :loveu:[/quote] taaa świntuchy dwie :evil_lol:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/22/5a24caeaf241741b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/22/6038ef8ede52d9c0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/22/b708817cb492b6f9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/22/1655fe4f8355413a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/22/21ab08eff4428da0.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][COLOR=Green][SIZE=3][I][B]Chyba im się podobało :-? [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Aga76']buju buju i bęc zaraz będzie, już to czuję w starych kościach... glebę jak amen w pacierzu dziś zaliczę...[/quote] lekko ocieźwiałam i znów psypełzłam :roll: do ślicznej Alusi, siiii oj siiii
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Capri i Fiona w swoim żywiole, każda dostała butelkę i do dzieła... oczywiście miejscówka nie jest przypadkowa, on i one tak lubią... cóż zrobić mi zostało - tylko zdjęcia.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/22/b7d5a973b1f08544.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/22/566edd33b00ad82d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/22/8f03bce194cca6aa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/22/a865216d6a13b219.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/22/d57048334c341656.jpg[/IMG][/URL]
-
Cóż moje oczęta widzą :loveu: : Alusię w rozkwicie :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Hi hi a gdzie ten Pan ma... eeee... precjoza? :eviltong:[/quote] wynika na to, że w buzi :-? [quote name='Kasia_zg'][CENTER][B][I][COLOR=navy]Witajcie dziewczynki :)[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=navy]Ojoj jakoś tu tak hmm "drobiowo" sie zrobiło :D Tylko uważajcie żeby Pan kurier nie miał ptasiej grypy:evil_lol: [/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=navy]hihi Skupiona Fionka rewelacja a mina Kaprysi bardzo zdegustowana :lol: Swietne ujecie :)[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=navy]Fotusie dziewczynek sa niesamowite oczom nie wierze że tak uwielbiają witaminki mój to jak zweszy witaminki to pluje nimi na odległośc :)[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=navy]Mizianko dla dziewczynek :loveu:[/COLOR][/I][/B] [/CENTER] [/quote] Kasiu, jak dobrze, że jesteś z nami :loveu: niuńki dostają vita-pet (witaminy w postaci pasty o brązowej barwie) polecam, prawdziwe pyszności
-
Słodka gromadka dokazujących aniołków [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20face/36141.gif[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Oj Aga, jak Ty sie nastrojowo bujasz :razz:[/quote] buju buju i bęc zaraz będzie, już to czuję w starych kościach... glebę jak amen w pacierzu dziś zaliczę...
-
[quote name='Pegaza']ha więc tu się ukryłyście :diabloti: no to lecimy:cunao: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSwinesmiley.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvalzer.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%202/dance.gif[/IMG][/quote] laaa laaa lalala [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20hobby/5081.gif[/IMG] coś czuję, że zaraz zaliczę zwałkę pod stół...
-
[quote name='Anusia & Alutka']No no, tylko proszę mi tu bałaganu nie robić :eviltong:[/quote] załoga - obecnie sztuk jeden jest zwarta i gotowa... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/3_11_11.gif[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Hi hi, wcale bym sie nie zdziwila, gdyby zrobila to profilaktycznie :evil_lol: Mniaaaam!! Przeciez to hot dog jest :loveu: I procenty :razz:[/quote] Wszystko co miłe podniebieniu jest [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/7420.gif[/IMG] a później impreza na całego...
-
Przyniosłam obiad, żeby w brzuszkach nam nie burczało [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/6172.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/1198.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/6171v.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/7_4_33.gif[/IMG]