Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Wracając do domu myślałam o tym, co dzieje się z Liszką, czy zdąży odnaleźć się na czas... i myślałam o tęczowych aniołkach, że przecież muszą nad nią czuwać... i czuwały.
  2. [quote name='Pegaza']o boziu ja tu ledwom żywa siedze zabieraj te słońce do siebie pliss:eek: juz nie wiem czy w stroju Ewy nie siedzieć:eviltong:[/quote] Dario Ewo bardzo przyzwoity pomysł :razz:
  3. Cześć Kasiu :loveu: Znów ktoś coś złego zrobił Matiemu, że musiał się ulubionej piłeczce poskarżyć? Nieee, no tak być nie może, ktoś pójdzie za karę posiedzieć na jeżyku :evil_lol: Uwielbiam działkowe fotki :loveu:
  4. nareszcie śliczne fotki :multi: i przystojniak na pierwszym planie :razz:
  5. U nas to jest total-fisio, są nauki dla rodziców i rodziców chrzestnych... i wszystko na poważnie
  6. [quote name='Anusia & Alutka']Hi hi ale moze do Was nie dojdzie. Zreszta jak w niebie ma padac deszcz?[/quote] idą idą - widzę - już przyszedł wielki wiatr :roll:
  7. Jedziemy jutro, wracam z pracy ok. 18-ej i od razu obralibyśmy kierunek Zielonka (z Mińska). Nie wiem ile czasu zajmie dojazd, w Zielonce jeszcze nie byłam. A jeśli chodzi o prowiant, TZ wczoraj już wszystko załatwił i mamy w domu: Frolic 2kg x 15szt Pedigree saszetki dla dorosłych 100g x 25szt Pedigree puszki 400g x 12szt Zestaw Pedigree junior 3kg (+ 4x100g saszetki) x 4szt Pedigree mini dla dorosłych 400g x 7szt Pedigee complete 3kg x 4szt Friskies junior+witaminy 500g x 7szt Pedigree przysmaki (DentaStix, Schmackos, Rodeo) 53 opakowania
  8. [quote name='Anusia & Alutka']Och przesaaadzasz :roll: :eviltong:[/quote] oby się na przesadzaniu skończyło :lol:
  9. [quote name='Anusia & Alutka']Aaaaa musze isc do ksiedza po zaswiadczenie, ze moge byc chrzestna :roll: Na szczescie podobno nasz wyjechal do Tunezji i jest jakis na zastepstwie, wiec moze nie bedzie to takie straszne...[/quote] o tak... miłe spotkanko :cool1:
  10. [quote name='Anusia & Alutka']A ja chyba wole to niz upaly nieludzkie :shake:[/quote] a ja nie chcę przez 1,5 godziny ociekać wodą oj bu, ale sama za siebie trzymam kciuki, że nie zmoknę :evil_lol:
  11. [quote name='fidelek2'] Witam piękne Panie :loveu:[/quote] Dzień dobry, również witamy szanowną Kasię w naszych niskich progach :grins:
  12. [quote name='Anusia & Alutka']Taaa. Niestety nie browar, ale leje sie od nocy. Chwilka przerwy i od nowa.[/quote] ło mateńko i do mnie to przylezie... oj i znów będe zmokła kura :placz:
  13. [quote name='Anusia & Alutka']OK, lecem sniadanko jakies skonstruowac. Brrrr mam ciezkie zadanie do wykonania po poludniu brrrr raz jeszcze :shake:[/quote] a cóż to za zadanie, jestem barrrdzo ciekawa :roll:
  14. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Aaaa pełny luzik :evil_lol:
  15. [quote name='Anusia & Alutka']u nas leje non stop. I temperatura normalna jest :multi:[/quote] leje :crazyeye: że deszcz z nieba pada?
  16. włosy włosy, ach te włosy :cool1:
  17. [quote name='Zmysł']To możemy się jakoś umówić. Nie tak łatwo trafić pierwszy raz.[/quote] Zmysłowy GPS mile widziany w jakiejkolwiek formie :loveu: najwcześniej dojedziemy do Zielonki (mam nadzieję) ok. 19-ej
  18. To lubię :evil_lol:
  19. [quote name='Anusia & Alutka']Jakie cudowne ciała trzy :loveu: Nie powiem które wydaje się być najbardziej interesujące :eviltong:[/quote] wybór jest naprawdę trudny :razz:
  20. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/27/9514554ed8b4f6a9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/27/869e169000df6508.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/27/aaa343a03e581530.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Magda_Miki']Hej! Ja tez się witam:p[/quote] :crazyeye: ooo panna porzucająca się pojawiła :razz: cześć Madziu :multi:
  22. [quote name='nane'][CENTER]:loveu:[FONT=Courier New][COLOR=magenta] dzień dobry bardzo dziewczynki :loveu:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Dziń dybry Kobitko :bigcool:
  23. [quote name='Pegaza']Jestem i ja:loveu: tak mysle i mysle co tu dziś począć z wolnym czasem:hmmmm: ręce mnie bolą od rzucania piłką wczoraj ała ała... całuski[/quote] basenik dziś odpada?
  24. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Dzień dobrrry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/27/f482d3dd321d28a5.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...