Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='fidelek2']coś by sie zaradziło aby nie bolały...;) praktyka czyni mistrza. [SIZE=1](żart oczywiście)[/SIZE][/quote] Święte słowa :Rose:
  2. [quote name='fidelek2']szkoda, że mieszkamy tak daleko od siebie....[/quote] pewnie wciąż by głowy bolały [COLOR=pink](hihihi)[/COLOR]
  3. [quote name='fidelek2']Aguś, coś się tak kochana zarumieniła...? ;)[/quote] aj... no wiesz... ajć :roll:
  4. [quote name='fidelek2']głowa nie boli to i inaczej świat wygląda :p[/quote] :oops: :roll: :oops:
  5. Serka też pragnę... Jak tu tego gołębia przed pracą do Dagi dostarczyć? :hmmmm: Jak czytam słowa Kasi, to znów mi się micha cieszy...
  6. [quote name='fidelek2']kabelkiem pociśnijcie...[/quote] .... się zakrzusiłam tfu tfu, ale poleciało :roll:
  7. [quote name='PositiveThought']pocztą to nie na pewno, bo aromatycznego takiego zjedzą po drodze...[/quote] To może brat gołąb brata gołębia na skrzydłach dowiezie na miejsce?
  8. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja też zgłodaniałam, a tu ani gołąbków, ani rosołku, ach ja kcem do Polski do mamci :placz: :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]P.S Beatka ja jstem ślepa i nie widzę tych zdjęc z wesela :shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Oooj biedna Daguś, trza wysłaś jakimś priorytetem gołąbka do Dagi, a może gołąbka gołębiem pocztowym puścić? Tam tam są ... linki sztuk dwa
  9. Z sosikiem proszę bardzo, bardzo...
  10. Nielota kończynę dolną prawą bym skonsumowała ze smakiem :roll:
  11. Dziś Daria nas nakarmi :evil_lol: yes yes yes :evil_lol:
  12. Jakie piękne zdjęcia przyrodnicze, kwiatuszki kwiatuszki :multi: :multi: :multi: Cześć Daguś :calus:
  13. [quote name='Chanelle'][COLOR=dimgray]Aga76, moja ciocia kilka dni temu kupiła sobię suczkę ośmio tygodniową, i również wabi się Fiona :)[/COLOR][/quote] :loveu: :loveu: :loveu: [quote name='PositiveThought']to ja, to ja, to dzięki mnie się nazywa Fiona :grins: i będę się tym chwalic cały czas :p[/quote] chwal się chwal :shiny:
  14. [quote name='fidelek2']całkiem jak Fidlasty...od 2 godzin nawet głowy nie podniósł[/quote] mądry psiak :p
  15. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Kapryśka tyle ma do powiedzenia na temat poniedziałku[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSpiango.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/33/09046a3cc641f155.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='fidelek2']uwielbiam poniedziałki :loveu:[/quote] Dobrałyście się z Atką :roll:
  17. [quote name='koregra']Witam z rana :razz:[/quote] Cześć Kamilko, pozdrawiamy poniedziałkowo :loveu:
  18. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Afro widzę afro :evil_lol: piękne afro :loveu:
  19. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Dzień dobry, [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSmornincoffee.gif[/IMG] hihihi Ale Łukaszek się zdenerwował [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSgaah.gif[/IMG] i bardzo podobał mi się Fidlaczek "na zakręcie" znaczy się, gdy spał w drzwiach pokoju [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSabbraccio.gif[/IMG] Miłego poniedziałku.
  20. [quote name='fidelek2']Żyję żyję i nawet nie jest tak źle... Wczoraj to była tragedia, teraz to jest super :p Klin zadziałał odpowiednio ;)[/quote] To dobrze, że jest dobrze. Już sobie wszystko poczytałam w galeriach :roll: :loveu: :loveu: :loveu:
  21. [quote name='Pegaza']Witam:loveu: dziewczyny jak ta Fionka tak patrzy w ten balkon to mi się smutno robi:roll: głowa eh z bólem poszłam z bólem wstałam, ibuprom pomógł dopiero. wpadne potem....[/quote] Cze Dario, ach ta główka delikatna makówka [quote name='fidelek2']Aguś jak główka...?[/quote] Halo Kasiu, żyjesz? Wróciłam do świata żywych, ale bez głowy, w nocy praktycznie nie spałam i wszystkie prochy, które były w domu są we mnie :roll: a teraz z kopyta do przodu, bo poniedziełek w końcu mamy [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstinky.gif[/IMG]
  22. No i gdzie te zdjęcia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSwait.gif[/IMG] buu Cze Madziu, pozdrawiamy słonecznie i opowiedz coś o wystawie.
  23. Aż czuję dreszcze [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsherlockholmes.gif[/IMG] i proszę o jeszcze... pozdrawiamy
×
×
  • Create New...