Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Mnie usypia i piwo i wino... przynajmniej pójdę spać spokojna, zalałam złe emocje :roll:
  2. Ja miałam, niedawno wciągnęłam cały kawałek... (i piwo z sokiem)
  3. [quote name='Anusia & Alutka']Oj buu. Buu, buu i jeszcze raz buuuuu! Co za fuc. king day. Moze uklad planet nie taki?[/quote] Coś musi być na rzeczy, bo żeby tak na całej linii (...) (...) (...) [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSgaah.gif[/IMG]
  4. [quote name='Justysia i Grześ']Jednak będzie problem bo mi już Szaruś zaczyna marudzić - muszę lecieć... Jak wrócę to spojrzę czy coś tam się znajdzie do wklejenia :lol:[/quote] Jakby się coś znalazło, to bardzo chętnie będziemy podziwiać szanowną gromadkę domowników płci różnej [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSdaisy.gif[/IMG] miłego wieczornego tuptania
  5. Chociaż jedno :loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='Anusia & Alutka']Ojjjjj :( I tak u wszystkich? Do tasiemcowatego domku z tym!!![/quote] to ja się tylko przyłączę :-(:-(:-( [SIZE=1][COLOR=Navy]i cichutko powiem żałosne bu[/COLOR][/SIZE]
  7. Ta sobota śmiało może być zaliczona to tzw. członkowego (członkowatego?) dnia
  8. [quote name='Justysia i Grześ']tak mówisz.... :hmmmm: To może ja ich nie wezmę jednak.... :diabloti:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSdogwalk.gif[/IMG] to jak ze zdjęciami? Będzie coś przed spacerkiem?
  9. Przykro mi Anusiu, bardzo, czy mogę coś zaradzić na to nieprzyjemne zdarzenie?
  10. Biedne zwierzaki, nie dajecie im spać po nocy ;) tylko dotleniacie.
  11. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/33/e8c76446eb54df7b.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/33/e8c76446eb54df7b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/33/b8777b66d409eb6c.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Anusia & Alutka']Jestem jestem :)[/quote] powróciłam :loveu: jak tam ma się Anusia?
  14. Jeszcze nie uciekłam :shake: wieczorne si ogonków było :evil_lol:
  15. Jesteś jeszcze? Lecę tylko wysadzić ogonki na si...
  16. I mam kolejny powód, żeby się bać i być bardzo grzeczną na wątku Szarusia :loveu:
  17. Takiego smaka zrobić i zakazać konsumpcji :shake: nieładnie :wink:
  18. [quote name='Anusia & Alutka']że nie przygarnie????????[/quote] to takie zdechnięcie było życiowe tylko
  19. [quote name='Anusia & Alutka']Cy Aga przygarnie zaprocentowana Anusie??[/quote] Siama jestem zaprocentowana że tak to ujmę, więc chyba może być...
  20. ech..... bu
  21. To ja spokojnie dołączę ... głupi dzień jak (...)
  22. [quote name='Pegaza']a ja mowie dobranoc:loveu:[/quote] Papatki DarioEwo :sleep2:
×
×
  • Create New...