-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Tak, mniejsze były, ale bez ograniczeń na sztuki :loveu: da się żyć i z nowym regulaminem :loveu: -
Cześć Anusia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflirt.gif[/IMG]
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
max 5 zdjęć w poście (640x640) i zakaz cytowania zdjęć, co najwyżej w postaci linków - to chyba jakoś takoś brzmi :loveu: Ps. znalazłam Cytat: 10. Użytkowniku – pochwal się foto swojego psiaka, bądź innym równie ciekawym obrazkiem. Pamiętaj jednak, by jego wymiary nie przekraczały 640x640 pikseli – zbyt duże fotki utrudniają życie i będą zamieniane na linki. Jeśli masz problem z określeniem wielkości obrazka – Mod pomoże. Jeśli masz do wrzucenia więcej niż pięć, pozostałe wstaw jako linki lub opublikuj w kolejnym poście. Nie 'cytuj' fotek - zdjęcie, które chcesz zacytować zamień na link. -
Cześć Dario, biedna główka :glaszcze: A z dziewczynkami trafiłaś, bo tak to na żywo wygląda.
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justysia i Grześ']ooo, [B]Aga[/B] jak zawsze na posterunku :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] posterunkowa :evil_lol: pozdrawia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflirt.gif[/IMG] -
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Bo ten nowy regulamin :shake: ... ech Naprawdę nie będzie zdjęć? -
[quote name='PositiveThought']Wam to zawsze mało, cholercia... a co dziołchy tam dobrego lizają? :cool3:[/quote] mało mało, poproszę o jeszcze [COLOR=Pink](vita-pet lizają ze smakiem)[/COLOR]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/33/00590a127880fcd3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/33/5243dee1864f1224.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/33/ef26bc9486b8bb1a.jpg[/IMG][/URL]
-
To pokaż te niby niefajne! Be nuuu pokaż...
-
[quote name='PositiveThought']sklepik z pamiątkami, koralikami, gumeczkami, poduszkami, [COLOR=Magenta]dmuchanymi rzeczami[/COLOR], itd...[/quote] kici kici [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG]
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Ale się u Was dzieje :shake: -
[COLOR=PaleTurquoise]Oooo Madźka w pracy, hihihi [/COLOR] Pozdrowienia dla ślicznotek.
-
Fajne zdjęcia... mamuśka też :loveu: pokaż jeszcze
-
:crazyeye: to ty? gadasz... [COLOR=PaleTurquoise]laseczka[/COLOR]
-
[quote name='Magda_Miki']A tam władza! Ja nie lubię władzy:cool1: Żadnej! Nie nawidzę siebie!!!!:mad::diabloti:[/quote] Oooo widzę pilną potrzebę sesji terapeutycznej, już my cię wyleczymy [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LShexer.gif[/IMG] czary mary ...
-
[quote name='Magda_Miki']Trzeba doprowadzić towarzystwo do porządku:diabloti:[/quote] Pani władza [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbimba.gif[/IMG] hihihi
-
Dawaj foty weselne, ino szybko!
-
[quote name='PositiveThought']kurde, nie dotarłam do Twoich pogadanek licznych jeszcze, dlaciemu Mikula ni ma kucora?!!![/quote] Zadałaś drastyczne pytanie...
-
[quote name='PositiveThought']kuśfa no ja nie wiem, czy się tak pokazywać publicznie :shake:[/quote] Be dawaj dawaj !!!
-
[quote name='PositiveThought']soczek cytrynkowy, prosię pani... bo ja lubię pały wszelakie, znaczy posługiwać się nimi...[/quote] Ale poleciałaś szczerym wyznaniem, jestem pod wrażeniem twojej odwagi :loveu:
-
[quote name='Magda_Miki']Melduję się, że wróciłam i uzupełniłam braki:p Dziewczyny cud miód i malina. I tak jak BE trzasnę was pała za to gadulstwo!:mad:[/quote] Madzia cze :evil_lol: przyszła i od razu leje pałą :roll:
-
[quote name='PositiveThought']że przylazłam. i wyściskałaś mnie, soczek poleciał aż...[/quote] aż się boję zapytać jaki soczek???
-
[quote name='PositiveThought']wróćłam se dla rozrywki. czemu popieprzony? :calus: [COLOR=LemonChiffon]a weselne foty chyba na priwa muszę zainteresowanym...[/COLOR][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Ja kcę ujrzeć tę namiętność [COLOR=Black]tra lalala [/COLOR][/COLOR]
-
Świetna fota, gdy Spiro leci nad ziemią [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSapplausi.gif[/IMG]