-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']Oj tam Aga sie nie przejmuj...tym fotosikiem.. leci co ciekawego w tv?[/quote] Ja wiem, że głupota, ale tak mnie ..., że nie mogę się uspokoić, wszędzie abonamenty wprowadzają, a g... robią, żeby usprawnić funkcjonowanie... chora polska rzeczywistość, żesz noo Coś słyszałam, że dziś kolejna część przeznaczenia będzie, chyba III
-
[quote name='Pegaza']To moze o koopach:diabloti: pogadamy... A mi tylko pasuje ten drugi grecka droga..:p[/quote] Każdy ma swój gust i upodobania, może być i o greckich koopach:evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']Ty no chyba :p Bo o pirździonkach gadamy :evil_lol: Za dwa pierścionki czy miesiące czy jak ?[/quote] możliwe... Dwa pierścienie kup
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/35/0e8fe1c434795d90med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/35/700e186ee5cce150med.jpg[/IMG][/URL] Właśnie się okazało, że pełny rozmiar wcale nie jest pełny, zdjęcia powyżej to niby jest 640x480...
-
[quote name='tigrunia']4 albo 1 jeszcze myśle :niewiem: Aguś czemu my same zostały ? :hmmmm:[/quote] Widocznie nudne jesteśmy :evil_lol: Jak już coś konkretnego wymyślisz obowiązkowo daj znać, no chyba, że za dwa będzie jeszcze lepszy rabacik ;)
-
[quote name='tigrunia']jak dadzą w grudniu lepszą cenę to kupie. Jak nie to jade do jubilera :p[/quote] Nr 4 z rabatem?
-
[quote name='tigrunia']Serdeczym ...[/quote] ... no to musi [COLOR=Magenta]dobrze[/COLOR] wyglądać !!! ... :cool1:
-
Pozdrawiamy serdecznie z początkiem siódmego miesiąca, życzymy Kati samych słonecznych dni i smakołyków bez liku... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflowerysmile.gif[/IMG]
-
[quote name='Kasia'] jestem jaśniejsza i bez odrostu, i wyprostowana :loveu:[/quote] Znaczy się piękniejsza niż zwykle, o ile to w ogóle możliwe [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSabbraccio.gif[/IMG] Cześć.
-
[quote name='tigrunia']Mam ponoć dwóch .. muszę ich sprawdzić :roll: Kurcze w YES był taki śliczny, prześliczny pierścionek ale od rozm. 10 oni robią :placz:[/quote] Sprawdź. A na jakim palcu chcesz go nosić?
-
Cześć Saro. Jak zawsze fajne fotki, Holly rośnie na piękną panienkę, a Arisek jak zawsze elegancki, nawet w wersji sportowej. Dobrze, że problem zdrowotny został wyjaśniony, teraz powinno być lepiej. Oby szybko przekonał się do nowego pokarmu. pozdrawiam [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSabbraccio.gif[/IMG]
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
Aga76 replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Bry Pati na polskiej ziemi [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG] -
[quote name='tigrunia']No ale zawsze można oddać, no nie ? :hmmmm:[/quote] Nie masz gdzieś na miejscu dobrych jubilerów?
-
[quote name='tigrunia']No rozmiar znam więc powinien pasować ino czy będzie ładnie wyglądać :niewiem: [/quote] No żesz właśnie, rozmiar to jedno, a wygląd to drugie :roll:
-
[quote name='madziasto4']...albo przejmujemy galeryjkę :cool1:[/quote] Ostatnio Madzia ma same świetne pomysły [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LScheer.gif[/IMG]
-
Tak bez mierzenia lyypa jak dla mnie albo szaleństwo :evil_lol: Mnie wzrokowo pierwszy się podobuje :loveu:
-
[quote name='Mała Rita']no fajnie mi w domku, tylko ten ból gardła no i katar :cool1:[/quote] wielkie fuuuj :shake:
-
[quote name='tigrunia'] Szukam pierścionka .. znalazłam super strone ale robią od rozmiaru 8 :crazyeye::angryy::placz:[/quote] To jakiego numeru potrzebujesz?
-
Ale czaderski temat był na tapecie :evil_lol: Mati spacerowicz, leśny tygrys pozdrawiamy [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSdaisy.gif[/IMG]
-
[quote name='madziasto4'][IMG]http://yelims3.free.fr/Hein/Hein61.gif[/IMG] Tak Asik, połóż się do wyrka, Ty chora jesteś, masz widzenia i zbyt bujną wyobraźnię...:glaszcze: :diabloti:[/quote] Słodka Madzia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvalzer.gif[/IMG] hihihi Daria ma piękną wizję...
-
[quote name='Mała Rita']ale w domku sobie siedzę i do pracy nie chodze :loveu:[/quote] To chociaż tyle, że warunki masz dobre do chorowania ;)
-
[quote name='Mała Rita']angina :placz:[/quote] Ojej [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSconsolo.gif[/IMG] nasz chorowitek
-
[quote name='madziasto4']...niczym planula na dnie oceanu...[IMG]http://img515.imageshack.us/img515/5778/flircikts7.gif[/IMG][/quote] [COLOR=LightBlue]Uważam, że to piękne nawiązanie do pupy...[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] [COLOR=LightBlue]dupsko jak ocean, hihihi rozległe skojarzenia...[/COLOR]
-
[quote name='Zuza96']Ja sobie teraz mówię, że mam `łikend` xD :loveu: Dobry, nawet baaaardzo ! Test poszedł dobrze chyba ; ) Za kciuki dziękuję :loveu: I dostałam niemożliwą 6 z przyrody... ; d Pierwszy raz od pani, która mnie nienawidzi i nikomu jeszcze nie dała 6 ; ) I się chwalę :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] Zdolna bestia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG]z naszej Zuzki
-
[quote name='Kasia']jak umęczone isaury :evil_lol: cze Aga weekendowo juz prawie :loveu:[/quote] :megagrin: aaa tam, hihihi Dzień dobry Wszystkim :hand: