Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza']Hej Aga:p a odnosnie tych koop to moje nigdy kolek nie kreca one ida ida i naraz juz kucaja hehe..jakby to w biegu robily..i potem szybko myk z miejsca pokupkowanego...:roll: widze nowoczesny kibel na nastepnej dzialeczce:evil_lol: [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz096-1.jpg[/URL] jeszcze chce fot Gucia:multi: :multi: fajowo tam bedziecie mieli:loveu:[/quote] Cze :loveu: Kibelek dla odważnych, z oknem na świat :evil_lol: [COLOR=Pink]Mam nadzieję, że tak będzie.[/COLOR]
  2. [quote name='tigrunia']Aguś pewnie im się podoba nowa działeczka, co ? :loveu: Fajnie .. nie mogę sie doczekać kiedy tam zamieszkacie :loveu: :evil_lol:[/quote] Podoba im się i to bardzo:latanie na około, grzebanie w ziemi, tarzanie się w piachu, chlapanie w kałużach... wszystko im się bardzo podoba :evil_lol: [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]witojcie :grins: nie wiem jak wy ale ja łikent mam :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :hand: I spódniczkę też :shiny:
  3. [quote name='ewa2909']Biedactwa jakie zmarznięte,pewnie by się przy kominku już chcialy ugrzać[/quote] Nie tak szybko :evil_lol: teraz to dla rozgrzewki mają tylko bieganie :evil_lol:
  4. Anusia, rób pokoik na róziowo :evil_lol: GRATULACJE :Rose:
  5. [quote name='madziasto4'] I sama sobie nawet fotkę zrobiłam! :eviltong: [/quote] :evil_lol: sprytna sztuka z ciebie
  6. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Już piątek był bardzo cięki.Mam nadzieje że do poniedziałku mi przejdzie.:-([/quote] Jeśli musisz iść w poniedziałek do pracy, to nie ma wyjścia, ma być lepiej bez dwóch zdań, sio choróbsko, a sio!!!
  7. [url]http://images44.fotosik.pl/68/17d42be860d7d24c.jpg[/url] Fantastyczna sesja! :mdleje: Kati przepięknie się prezentuje!
  8. [quote name='Mała Rita']doobrzee w sumie, komp coos mi siiee chrzaniii ibo onaciskam jeedna literke a wyskakuja trzy ooo wlasnieee tak jak widac :angryy:[/quote] Całkiem ładnie to się prezentuje :evil_lol:
  9. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Raczej na poniedziałek muszę być gotowa i zwarta do pracy:-(:-(:-([/quote] Obyś jutro lepiej się poczuła, ale poniedziałek zapowiada się ciężko.
  10. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Pojawia się i znika i znika i znika.......:placz::placz::placz:[/quote] Oj, na dłużej cię chyba złapało niedobre choróbsko.
  11. Ano Cze :loveu: Fajna spódniczka :cool3: ciekawe jaką górę dobierzesz, śliwka jest git :happy1:
  12. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Cześć Aguś:loveu:[/quote] Jak się miewa temperaturka?
  13. Cze Be :calus: Czaderska fotka :evil_lol: [quote name='tigrunia'] Remont trwa.. miałam przymusową przerwę. Tapeta nad moją głową wisi i mam nadzieję, że nie spadnie :crazyeye: Chcieli mi dać kask więc chyba mają pewne obawy :cool1:[/quote] :roflt: [SIZE=3][COLOR=Pink]upss[/COLOR][/SIZE] Be, jak samopoczucie? Mam nadzieję, że jest już chociaż troszkę lepiej (i obowiązuje tendencja zwyżkowa)
  14. [url]http://i42.tinypic.com/de8ym1.jpg[/url] Słodka z niej dziewczyna :evil_lol: Cze De :calus: Mi się poprawiło to ciebie dopadło i wygląda na to, że ostro :shake: Ściskam mocno i zdrówka życzę.
  15. Aga76

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewuś :glaszcze:
  16. Fastusiątka w pełnym rozkwicie :loveu:
  17. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz095-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz096-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz098-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz099-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz097-1.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz090-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz091-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz092-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz093-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz094-1.jpg[/IMG]
  19. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [url]http://images47.fotosik.pl/66/7dcc9485c2692790med.jpg[/url] Fajna fotka na tle szyby :cool2: pozdrawiamy weekendowo :loveu:
  20. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Ja też mam taka nadzieje :shake: Podusia schowana za Twoją radą:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=Magenta]Chyba by musieli mnie przywiązać do tego łóżka[/COLOR] :evil_lol:[/quote] :calus: Właśnie widzę jaka jesteś spokojna :roll: :evil_lol:
  21. [quote name='tigrunia']Właśnie problem w tym, że nie ma :cool1: Bardzo ciężko .. :-( Lece spać .. do juterka ;)[/quote] aaa, szkoda Kolorowych snów, papatki :bye:
  22. Madzia zrelaksowana :loveu: Suuuper !!!
  23. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Obstawiam albo jakieś paskudne grypsko albo wyrostek bo doszła podwyższona temperaturka:-(. Aguś obiecuje być spokojna:evil_lol:[/quote] Oby to były tylko objawy popączkowe... Jak schowasz podusię Lesia to może uwierzę :wink: W takim razie musisz przez weekend obowiązkowo nic nie robić i leżeć bykiem w łóżeczku!
  24. [quote name='tigrunia']:diabloti: Nie no nie ma .. jeszcze :p Spacerek Berneński mi się szykuje w celu zapoznania rasy i poplotkowaniu o hodowlach :loveu: Tylko jeszcze nie wiem czy w ten weekend czy następny :loveu:[/quote] Bardzo miły spacerek, a są gdzieś blisko ciebie hodowle [COLOR=PaleTurquoise]dobre?[/COLOR]
  25. [quote name='***Paulina***']Śliczne ubranka:loveu::loveu::loveu: A twoje dziewczyny po prostu cudowne!:loveu::loveu::loveu:[/quote] :grins: Dziękujemy :calus:
×
×
  • Create New...