-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']no:p mam nadzieje bo fotki tego nie mam:evil_lol:[/quote] :roflt:to by dopiero było... hihihi
-
[quote name='Pegaza']tia.. mama ma wyrzuty sumienia za Majke:roll: chyba jesli by mogla to by cofnela czas..[/quote] Nie możesz pozwolić jej tak myśleć :shake:
-
[quote name='Pegaza']Asia Asia jak tam Ty i Twoja klawiatura?:evil_lol:[/quote] Oby dobrzeee :evil_lol: Zdecydowałaś się na butki?
-
[quote name='Pegaza']te posty skacza dzis niemozliwie...:mad: Fiona te uszko traktuje jak smoczek:evil_lol: a moze kup jej takie swinskie wiesz moze zostawi w spokoju Capri jak zakosztuje innego:evil_lol:[/quote] Ostatnio właśnie kupiliśmy, a finał jest taki, że Fiona gdy je zobaczy to zwiewa i nawet bliżej podejść nie chce :shake: myśleliśmy, że się jej spodoba niespodzianka :roll: wyszło pudło
-
[quote name='Pegaza']a Aga, Fiona te jedno ucho sobie upatrzyla czy drugie dla rownowagi tez mietoli?:evil_lol:[/quote] Jak już zacznie to jedno miętoli cały wieczór, czasem muszę je przed spacerem wytrzeć, bo jest mokrusieńkie.
-
[quote name='Pegaza']no co :evil_lol: taka prawda :evil_lol:[/quote] Wierzę na słowo :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']hahah az tak hahah nie no wiesz jestem pelna podziwu dla Capryski :mdrmed:ja bym chyba tego nie wytrzymala jak by m-a mi mietolil ucho caly czas.. Capri sie bardzo poswieca :evil_lol:[/quote] Bywa, że mruczy zmęczona albo zwyczajnie zwiewa pod łóżko :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Nie mam dziurkacza:roll: znaczy mam ale innego:diabloti: [/quote] :hmmmm: ... :roflt:
-
[quote name='Gosia2406']Od razu widać że bardzo sie kochają:loveu:.[/quote] :loveu: I niech trwają w tej miłości długo. Tylko nie mam pewności, czy Kapryśka nerwowo się nie wykończy chodząc z wiecznie mokrym uchem od fionkowych buziaków.
-
O żesz... :mdleje:[COLOR=paleturquoise]śmietana z rana hihihi[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']hahaha u nas buziaki nie :shake: od razu w czyny przechodzą:diabloti:[/quote] :evil_lol: znaczy się ostra jazdy bez trzymanki [SIZE=3][COLOR=pink]hihihi[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Pegaza']Cze :pw ten okrutny zimowy poranek:roll: Fionka zakochana w Caprysce:loveu: [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz109.jpg[/URL] chyba przestac nie umi z tymi buziolami:evil_lol:[/quote] Cze De :loveu: nie umie, nie umie... Kapryśce czasem cierpliwości brakuje na namiętne buziakowanie :wink:
-
[quote name='Gosia2406']Ja chce,ja chce:multi::multi::loveu:.U nas nie ma,ostatnio deszcz i deszcz:shake:.A jak śnieg popada to zaraz topnieje.Tęsknimy za zimą w Polsce....[/quote] Chętnie oddam, bo tej nocy tyle u nas spadło, że chodniki zniknęły :evil_lol:
-
Ooo, Leon coś często użytkowany jest :evil_lol: [COLOR=paleturquoise](jak Klemens Kapryśki)[/COLOR]
-
Uff, dzień dobry w poniedziałek, przez zaspy brnęłam, śnieg zacinał mi prosto w twarz, męczący poranek, teraz pora odpoczynku :evil_lol: Miziaki :grins: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz105-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz106-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz107.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz108.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz109.jpg[/IMG]
-
Bry :p U was też spadło duuużo śniegu? Jak samopoczucie? Idziesz na zwolnienie?
-
Cze :cool1: Oddam śnieg za darmo, chce kto?
-
[quote name='ewa2909']Do dupoka:shake: Gorączka wraca:-([/quote] :glaszcze: nie tak miało być...
-
[quote name='ewa2909']Chiba by wymiękł:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Uuu taki wygląd nie jest wskazany :roll:
-
[quote name='Mała Rita'] Dawid ma jakas obsesje na punkcie kwiatów :mad: w piatek pojechalismy do leroya po zaprawe do plytek rocilismy z kwiatkami i doniczkami za 200 zł, myslalam ze mnie szlag najjasniejszy trafi :angryy:[/quote] Asiu, będziesz miała ogród wiosenny :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']a ja mam czarny buuuu bo roziowy sie popsiul:roll:[/quote] :shake: niedobrze
-
[FONT=Georgia]Jesteście blisko...[/FONT]
-
Cześć Saruś :loveu: Pięknie Arisek wyszedł na tych zdjęciach! Zamyślony mężczyzna w słonecznych barwach :cool3:
-
[quote name='ewa2909']Ale by miała fajnie:evil_lol: Ja tyż tak chce:eviltong:[/quote] :evil_lol: klatkowa lektyka ewentualnie schodowa ja nie wiem co na to Lesio?
-
[quote name='laurin'][URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz104-2.jpg[/URL] ale słodziutko :loveu::loveu::loveu:[/quote] Miziaki cudaki :megagrin: Znów skończyło się na tym, że Kapryśka miała całe ucho mokre.