-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
chorowitaś strasznie bidulko :calus:
-
czy któraś z Was robiła kolczyki albo naszyjniki? ja się właśnie zabrałam za kolczyki - nakupiłam tego "badziewia" na allegro masę, część już przyszła na resztę czekam i będę kręcić biznesa :evil_lol: jakby co to chętna będzie któraś na kolczyki? :cool3: :diabloti:
-
[quote name='tigrunia'] Miałam kiedyś dawno dawno dalmatyńczyka :loveu: Fajny był .. olbrzymi taki :evil_lol: No i też zasikiwał wszystko:mad: Rododendrona z 10 lat mieliśmy no i tak go zaszczał, ze nic z niego ni zostało :cool1: Tuje dwie załatwił. Drzewek owocowych nie dał rady bo za duże chyba były :evil_lol: [/QUOTE] to są uroki posiadania dużych piesów! ale gdybym miała własny domek i podwórko to i tak takiego olbrzyma bym se sprawiła :loveu: uwielbiam tego benka, jest taki przytulaśny i śmierdzący :loveu: :evil_lol:
-
precz ze śniegiem! :evil_lol: Miki jak zwykle ekstra wygląda jako golas :loveu: jemu pasuje na krótko! już więcej go nie zapuszczaj tak :grins:
-
dobrze, ze masz małe piesy bo u moich teściów tuje do wysokości metra są całe łyse przez ich bernardyna :cool1: niezbyt to wygląda ale co maja poradzić jak nauczyli psa łazić po całym podwórku...a on korzysta i tu się obetrze, tu odleje :evil_lol:
-
tu prawie jak skok przez okrąg tyle, że mniejszy od niego samego :grins: [url]http://i131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/IMG_1134.jpg[/url] ja Fidlaka za chiny ludowe nie skłonię do takiego ruchu :shake: leniwiec jeden, ma to chyba po mnie - woli ligać niż "pracować" :p
-
[quote name='Pegaza'] Cze Fidlasta:cool1: Silezje dzis odwiedzilam:cool1: a Ty kiedy tam sie wybierasz? [/QUOTE] ja raczej na Wrocław uderzę...a to dlatego, ze tam w jednym sklepie drzwi od razu będziemy brać, juz mamy upatrzone takie "harmonijkowe" jedne :cool1: cze Ania, cze Milka_85 :lol: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_3957.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3932.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3958.jpg[/IMG] i kwiatuszki :loveu: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_3946.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_3953.jpg[/IMG]
-
[quote name='Ania z Bytomia'] teraz mam chwilkę czasu więc wpisuje wpłaty jakie doszły do mnie w tym miesiącu MARZEC agat21 - staruszek 10,00 zł NA BABLA OD PIANKi - wiesz jak dysponować 361,50 zł [B]Kasia + staruszek 30,00 zł[/B] na staruszka Bąbla-madzia828 40,00 zł [/QUOTE] [quote name='Ania z Bytomia'] rozliczenie Bąbelka (teraz robiłam) od początku lutego do teraz LUTY ab-agnieszka 50 zł agat21 10 zł pozostałość po Hagerze (uregulowanie długu Bąbelkowego) 62 zł ALAA 100 zł MARZEC agat21 10 zł NA BABLA OD PIANKi 361,zł madzia828 40 zł ALAA 100 zł KWIECIEŃ agat21 10 zł Kasia 30 zł ALAA 100 zł [/QUOTE] Aniu, ja tylko przypominam aby nie było potem jakiś niedomówień - w marcu była ode mnie wpłata ;) no i głaski dla Bąbla :loveu:
-
czołem Odchudzacze :loveu:
-
Śmiszny ten mały potarganiec :loveu: :evil_lol: Oo, i nawet Władka się pojawiła...:cool1:
-
Madźka te łabendorsy są świetne!!! Dobrze mieć tele, co nie? :loveu: Ja tak se kminię, że jak pojedziemy do tego Żywca na początku maja to też może uda mi się "pobawić" tele tyle, że Łukaszek też będzie i nie bardzo w to wierzę...:shake: TZ raz uchwycić fajne sarny, ale to był sam, bez nas i miał spokój i ciszę :lol:
-
ja Fidlastego zawsze szczepię tymi wieloskładnikowymi... Hektorek bidny wystraszony :loveu: dobrze, że ma takiego obrońcę i pocieszyciela w Matim :evil_lol:
-
Torcio ma czasami pusty przebieg? :evil_lol: Czy zawsze coś musi nieść w tym pysku?
-
super! Torcio :loveu: [url]http://i131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/IMG_1505.jpg[/url] zdechlaczek :loveu: [url]http://i131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/IMG_1501.jpg[/url] Madźka w końcu ich opitoliłaś! Teraz wyglądają tak jak powinni :loveu:
-
no, aż się gęba ucieszyła jak wstałam i zobaczyłam, że od samego rana słonko za oknem :multi:
-
cze Gamonie :loveu:
-
cze Sara :lol: u nas też piękne słonko a ja mam tydzień urlopu :loveu:
-
[quote name='tigrunia'] Faktycznie ta pierwsza fotka jest rewelacyjna :loveu: :evil_lol: Cześć Kasiu :multi: [/QUOTE] cze Beatrycze :loveu: [quote name='Mała Rita'] Cze Kasik :loveu: Fidlak jak zwykle dostojny i piękny :loveu: [COLOR=PaleTurquoise]I nowy kolorek Kasik i fryzurka też niczego sobie fiu, fiu :razz: ;) :cool3:[/COLOR] [/QUOTE] cze Asik :loveu: [COLOR="PaleTurquoise"]dzienki :lol:[/COLOR] [quote name='madziasto4'] Fajne fotki, GO taka jaką lubię :loveu: [/QUOTE] dzienki Madźka :loveu:
-
[quote name='Sara_i_Aris'] To dlatego ich nie widać :lol: Ja też tak wcześniej robiłam i dziwiłam się, dlaczego zdjęć nie ma. Teraz je zostawiam w spokoju, a jak się skończy transfer, to po prostu nowe konto można założyć. Tylko dziewczyny wcześniej ich nie widziały, a one były, bo ja je oglądałam :hmmmm: [/QUOTE] Sara dzięki, już teraz wiem jak robić :lol:
-
[quote name='Sara_i_Aris'] Ale zadowolona jesteś? Gorzej gdy buli się dużo, ale efekt nie jest taki sam. W YC płaciłam 120 zł, a i tak w domu musiałam brodę, kitkę i ogon przyciąć.[/QUOTE] zadowolona jestem bardzo :loveu: obecna fryzjerka Fidlaka to jest ta, której szukaliśmy - jeszcze nigdy nie zrobiła tak abyśmy nie byli zadowoleni :lol: a wcześniej u innych bywało różnie...
-
[quote name='Sara_i_Aris'] Kasiu, masz konto na PB? Teraz mi się Twoje wcześniejsze zdjęcia nie wyświetlają, a na tych kwadracikach pisze, że albo je przniosłaś do innego folderu, albo usunęłaś... moje wgrywam partiami i siedzą tam cały czas, a ja tylko kopiuję adres. [/QUOTE] mam konto. tylko wiesz jak robię? zgrywam na PB, wklejam na dogo a potem usuwam z PB - może być, że dlatego ich nie widać? moze ja mam je tam zostawiać...?
-
[quote name='Sara_i_Aris'] Dużo :-o Ja z kąpielą i obcinaniem pazurków 75 zł. I tak co 4-5 miesięcy. [/QUOTE] dużo dużo...myślałam, że dlatego że większy jest ale nie, mały czy duży - tyle samo :roll: Arisek i jego jęzorek :loveu: a Holly ma fajne kubraki :loveu:
-
czołem Beatrycze :loveu: obżarstwo.....? :p
-
jaki on jaśniutki bardzo :loveu: Parys ma fajna fryzurkę! Super :lol:
-
cze D-E :loveu: ja przez te Święta to wcale guzików nie zapinam bo nie dam rady...nawet zamki mi się same rozjeżdżają :shake: najlepiej teraz w dresie sie czuje :evil_lol: dla chomika [*]