[quote name='AgaiPhara']Wróciłyśmy.. ale chyba na krótko, bo czasu niesłychanie brak.
A fotek Pharki nie będzie szybko, przynajmniej tych aktualnych, bo my nadal unieruchomione jesteśmy. Ale może coś nad domowymi pomyślimy :hmmmm:[/quote] [B][I]DOMOWE!!!! Yes:cool3: [/I][/B]