Jump to content
Dogomania

Mi.

Members
  • Posts

    4303
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mi.

  1. [quote name='nomu']Masz talent, z tym jęzorkiem super. A banerki piekne, naprawde masz talent :)[/quote] [I][B]bez przesady:D:D:D[/B][/I]
  2. [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/index.php"][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4381/easg3.gif[/IMG][/URL]
  3. [quote name='an3czka'][I][B]Hehehe. Przez chwilę myślałam, że mam omamy:evil_lol: [/B][/I][/quote] [B][I]Hej Aniu:):):)Nie martw się nie masz:D:D:D:D[/I][/B]
  4. [quote name='Dobcia']Nie mogę się doczekać:cool3:[/quote] :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/2897/ergawxi2.gif[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/index.php"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/241/ergawwodziest8.gif[/IMG][/URL] [B][I]ladne?:oops:[/I][/B]
  5. [quote name='syla00']w tamim razie prosimy o wpłaty na AFN dla Oskara Numer konta: 31 1140 2017 0000 4902 0527 0923 Multi Bank Dorota Romaniuk ul. Karabelki 4m97 01-313 Warszawa [B]koniecznie z dopiskiem: Oskar - Łódź[/B][/quote] [B][I]oki:):):):):):):):)[/I][/B]
  6. [quote name='Kar0la']Netti1 musi zmienić tytuł wątku i napisać, że potrzebna pomoc finansowa. Ale leczenie psa w schronisku jest troche bezcelowe....nikt nie będzie regularnie smarował czy psiakł ran...a czy zbierzemy tyle kasy, żeby go zabrać dojakiejś lecznicy na długotrwałe leczenie?? Wiem, że z Nero się udało więc i z tym psem trzeba spróbować. [COLOR=red]DOGOMANIACY POMOC FINANSOWA POTRZEBNA!!![/COLOR]:modla::modla::modla:[/quote][B][I] ja moge dać 10zł... mało ale zawsze coś:) Podajcie numer konta[/I][/B]
  7. [quote name='Dobcia']Luthien dziękuje:buzi: :lol:[/quote] [B][I]chciem więcej:p[/I][/B]
  8. [I][B]Śliczne zdjęcia:loveu: :loveu: :loveu:[/B][/I]
  9. [quote name='Tośka_m'][URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/8595/aaaaaaalt1.gif[/IMG][/URL] Ale fajowe :loveu:[/quote] [B][I]dzięki:loveu:zaraz cuś wstawie;) [/I][/B]
  10. [LEFT][quote name='Jureja']Świetne:lol: .Erga jest urocza:loveu: .[/quote][/LEFT] [B][I]Hej Jureja!:multi: [/I][/B] [QUOTE]Fajny ma Erga jęzorek!:lol:[/QUOTE] [B][I]cześć!!!!!!!:loveu: :loveu: i dzięki:loveu: :loveu: :loveu:[/I][/B]
  11. [quote name='bonita'][B][I]Byłam, foty widziałam Ciebie Luthien bez głowy tez:evil_lol:[/I][/B] [B][I]A co się Erdze tak ozorek rusza, schrupała by smakołyczka co?:evil_lol: [/I][/B] [B][I]A moze by oczkiem zamrugała?;) [/I][/B][/quote] [I][B]ja ne miec torby na głowie:placz:. Następnym razem zamróga:lol: [/B][/I]
  12. [I][B]:D:D:D:D:D[/B][/I] [I][B][URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/8595/aaaaaaalt1.gif[/IMG][/URL][/B][/I] [I][B] Co tu tak cicho?:placz:[/B][/I]
  13. [B][I]Te zdjęcia są boskie:loveu: :loveu: :loveu:[/I][/B]
  14. spóźnione.. Sto lat!!!!!:BIG::BIG::BIG:
  15. [quote name='leemonca']a to chyba normalne jak się wychodzi z wody :crazyeye:,[/quote] :hmmmm: [QUOTE] a fryzjer też nurkował i nie mógł się tobą na czas zająć :cool3: :evil_lol: ?[/QUOTE] [B][I]Fryzjer zajmował się swoim zmokłym fryzem i nie chciał się mną zająć:shake: :evil_lol: [/I][/B]
  16. [quote name='leemonca']a pocoś założyła tą czarną torbę na głowę :cool3: :cool3: :cool3: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [QUOTE]:diabloti: właśnie dlaczego zastawiłaś sobie twarz:obrazic:[/QUOTE] [B][I]bo miałam mokrego i zmoklego fryza:evil_lol:[/I][/B]
  17. :sadCyber: :sadCyber: :candle: :candle: [QUOTE][B][I]hehe wszystkie zdjęcia jakie mam z Chorwacji:-D:-D:-D czyli cudowne 2 zdjęcia:evil_lol: [/I][/B] [B][I]coś mi krzywo wyszło:cool3: [/I][/B] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/index.php"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/5134/12770018zv9.png[/IMG][/URL] [B][I]a po co ja to wstawiam?:hmmmm: :stupid: [/I][/B] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/index.php"][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/1679/12800001pj3.png[/IMG][/URL] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [B][I]znalazło się trzecie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:nawet nie wiedziałam, że takie mam:-D[/I][/B] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/index.php"][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/9066/12770022wcb5.png[/IMG][/URL][/QUOTE]
  18. [quote name='barbara.h']te grzywacze są przecudne:loveu: a ja się pochwalę że,miałam okazję wygłaskać takiego naguska i żałujcie!!! ci co tego nie robili:roll: ta skóra to aksamit :multi::multi::multi::multi:[/quote] [B][I]Ja mialam okazje pogłaskać w lipcu na wystawie w wawie;). Cudoo:loveu:Tylko spocony był:evil_lol: :evil_lol:Dlatego niedługo jedziemy do jakiejś hodowli obejżeć i się wypytać:) [/I][/B]
  19. [I][B]myślałam, że jej wygumkowałaś główke:oops:[/B][/I] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3960/rudayetiiheikogv6.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Rybc!a']Czemu zakryłaś swoją buźkę? Przecież ładna jesteś. [/quote] [B][I]jasne:evil_lol:. Ale ja ukryłam swojego cudownego zmokłego fryza:D[/I][/B]
  21. [B][I]hehe wszystkie zdjęcia jakie mam z Chorwacji:D:D:D[/I][/B] [B][I]czyli cudowne 2 zdjęcia:evil_lol: [/I][/B] [B][I]coś mi krzywo wyszło:cool3: [/I][/B] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/index.php"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/5134/12770018zv9.png[/IMG][/URL] [B][I]a po co ja to wstawiam?:hmmmm: :stupid: [/I][/B] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/index.php"][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/1679/12800001pj3.png[/IMG][/URL] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [B][I]znalazło się trzecie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:nawet nie wiedziałam, że takie mam:D[/I][/B] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/index.php"][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/9066/12770022wcb5.png[/IMG][/URL]
  22. Mi.

    Prada - galeria

    [quote name='-PRADA-']kochani wracam.... (powoli) Pozdrawiam wszystkich...[/quote] :loveu: :loveu: :loveu:[B][I] Kochana gdzie się podziewałaś?:loveu: :loveu: :loveu:[/I][/B]
  23. [quote name='Bogarka']Hej :) [URL="http://kep.tar.hu/fufinek/50353477#2"]Moje foty[/URL][/quote] [B][I]jaka torpeda:D:D:D[/I][/B] [URL="http://img.tar.hu/fufinek/img/25141966.jpg#3"][IMG]http://img.tar.hu/fufinek/size2/25141966.jpg[/IMG][/URL]
  24. [I][B]śliczne. Jejku jak ja kocham konie:loveu:[/B][/I]
  25. [quote name='Madzia_19']Erga może nadzorować parcę innych :eviltong: Ktoś musi rozkazywać co robić :)[/quote] [B][I]nie, już wiem!!! To co najbardziej lubi:diabloti:. Uwielbia kraść i niszczyć cenne rzeczy, więc będzie niszczyła te żeczy do wyrzucenia:D:D:D[/I][/B] [B][/B] [B][I]btw. już nie będe:oops:[/I][/B]
×
×
  • Create New...