[B][I]jak by ktos chcial, to dla Sabuni;)[/I][/B]
[URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1773/sabaox2.png[/IMG][/URL]
[quote name='akucha']Cioteczko, *luthien*, jakie piękne, piękne banerki!!!!! Dziękujemy :multi: :multi: :multi:[/quote]
[B][I]nie ma za co:pBratanek jest cud-psem:loveu:[/I][/B]
[quote name='Majaa']luthien Jak Ty to robisz?
Fajniusie ! Tylko trochę czarnego za dużo się chyba nałożyło gdzie niegdzie!
Dla mnie to jest sztuka nie do opanowania ! Dzieki, ze są ludzie którzy robią takie fajne bannerki
Luthien Dzięki ![/quote]
[B][I]czarne bo smutne;)[/I][/B]
[B][I]Gucio Super!:p [/I][/B]
[B][I]:p hej, hej[/I][/B]
[quote name='Cerber']HJesteseeeeeeeem ojej ale poplątałam sie :D:D:D:D:D:D i to na samym wejściu. Ojej jaki masz boski avatarek i benerek, sama robiłaś...? :razz: :razz: :razz:
[/quote] [B][I]ja robiłam;) [/I][/B]
[I][B]coś probowalam ale chyba sie nie udalo:shake: [/B][/I]
[I][B]Dla Malej uciekinierki[/B][/I][I][B];)[/B][/I]
[URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/4750/uciekinierkaod1.png[/IMG][/URL]
[B][I]według mnie....[/I][/B]
[B][I]fajne;) Nie widze, żeby bylo w tym jakieś naciągnięcie. Strzygą, trymują, przygotowują do wystaw
Nie przeczytalam wszystkiego ale wyglada mi to na normalny salon[/I][/B]
[quote name='lula']jak się miewa śliczna panienka?:)[/quote]
[B][I]od przedwczoraj zaczęłyśmy intensywne szkolenie więc obie prawie że śpimy :)[/I][/B]
[quote name='Cerber']wow kurcze teraz to ta fotka jeees o wiele jaśniejsza niż na kompie w szkole... jest prześliczna... nie musisz jej rozjaśniać jest idealna, to te głupie kompy, przez nie nie widziałam buziulki niuni...[/quote]
[B][I]jak nie zauważyłaś to szaraduszka rozjaśniła:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Zajżyj na poprzednie strony:cool3:[/I][/B]