[I][B][SIZE=7]Wszystkiego najlepszego:multi: :multi: :multi: :multi: [/SIZE][/B][/I]
[I][B]Spóźnione przepraszam:oops: [SIZE=1]Czemu nie podobają, ci się twoje urodziny?:shake:[/SIZE][/B][/I]
[B][I]:evil_lol:hahahahhaha:evil_lol::evil_lol:, uwielbiam tu zaglądać:loveu:[/I][/B]
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/247/7e36fd96c787f01f.jpg[/IMG][/URL]
[B][I]ekhem:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/I][/B]
[B][I]A czy ja powiedzialam, że już jest?:razz: Mialam namysli ze cos sie gotuje:cool3: A raczej konczy gotowac:evil_lol: [/I][/B]
[quote name='Cerber']Luthien Robaczek właśnie zdycha... :-( :-( :-( :-([/quote]
[B][I]JAK TO????CZEMU??? CZY JA CZEGOŚ NIE DOCZYTAŁAM?:placz: :placz: :placz:[/I][/B]
[B][I]Cerberku znowu smutki?:-( Kochana idź do sklepu po żelki, przytul do siebie chomiczka i psiaka a od razu nastrój wróci. No i przede wszystkim nie smuć się tak:calus::calus:[/I][/B]
[quote name='Agama']kliknij na link podany w poprzednim poscie tam znajdziesz wszystko co chcesz wiedziec o chartach:lol: o wloszczyznie ,ktora sie interesowalas rowniez:lol:
każdą rasą interesuję się po trochu, lecz z czasem po zdobyciu wszystkich możliwych informacji upodobanie wielkie zanika lub sie poszeza:cool1:A na tamtej stronie jestem zarejestrowana od dawna;)
podniosę:roll:
I mam pytanie. Jak sobie radzicie z utrzymaniej odpowiedniej formy saluki? Przecież, podobno nie można ich spuszczać, ze względu na wielki instynkt pogoni, a na wołania głuchną. Przecież chart jak chart musi biegać... spuszczacie je bez smyczy? Jak odbywają się codzienne spacery?:)
[quote name='@NUL@']
*luthien* filmiki z Twojej strony nie otwieraja mi się, jest tylko czarny ekran, nie chce wystartować:shake:[/quote]
[B][I]wiesz ze mi tez:-( A było to takie swietne!!Mam nadzieję, że zmienią coś na tej stronie, ze bedzie można bylo obejzec:roll:[/I][/B]
[quote name='@NUL@']HEJ!!
Adres z pierwszej strony sie mi nie wyświetla!!!
[/quote]
[B][I]bo troszke się zmienił:)[/I][/B]
[B][/B]
[B][I]ten jest dobry:[/I][/B]
[U][URL="http://www.icenrye.com/?q=node/2"][I][B]http://www.icenrye.com/?q=node/2[/B][/I][/URL][/U][URL="http://www.icenrye.com/images/VideoPagePics/vidpic003.jpg"][/URL]
[B][I]a chodziło mi o filmik z tym zdjęciem :)[/I][/B]
[B][/B]
[IMG]http://www.icenrye.com/images/VideoPagePics/vidpic003.jpg[/IMG]:loveu: [URL="http://www.icenrye.com/images/VideoPagePics/vidpic003.jpg"][/URL]
[quote name='wiq']o kurde, szybko problemy rozwiazujesz:lol:[/quote]
[B][I]ciotka luthien potrafi szybko rozwiązać sprawe nowego aparatu:cool3: Teraz wystarczy poczekac:evil_lol: :evil_lol:[/I][/B]
[QUOTE]
ojej...
[*] aparat... :cool3:
ale dawaj nowe foty
[/QUOTE] [B][I]ale jakie?:razz:[/I][/B]
[B][I]A teraz minuta ciszy
[*]:loveu:[/I][/B]
[B][I]Dobra koniec:p [/I][/B]
[quote name='patch75']luhien, ale ja powaznie pytam jak sie robi banery:roll:
to co mam Ci tu tłumaczyć?:shake:Zależy jaki masz program:roll:Programów są setki a w każdym inaczej się robi
[quote name='pixie']nie wlasnie, ze nie
nie mazowieckie, tylko wielkopolskie miedzy poznaniem, pila, a bydgoszcza i gnieznem
mowiłam, że ja mieszkam w Mazowieckim pod wawą:eviltong: :evil_lol: