[quote name='Asti']a potem ustawienia psa u boku, bo narazie robi naprzeciwko mnie...
.[/quote]
[B][I]i to jest najtrudniejsze:shake: Bo Erga ciągle chce dotykać moich kolan:-(A co z tym idzie, nie chce stać przy nodze, a próbuje się dostać na przeciwko mnie:shake:. Macie na to jakiś pomysł?[/I][/B]