Jump to content
Dogomania

rebellia

Members
  • Posts

    1703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rebellia

  1. Dziewczyny czy nawet na tęczowym Moście nie może być spokojnie? bez wytykania jeden drugiemu? :/
  2. Miałam dać znać i daję... Z-D-A-Ł-A-M i tym samym koniec upiornej sesji :angryy: :diabloti: Wysłałąm Adze na priv, ale jak coś wklejam tutaj [B][B][COLOR=red][FONT=Verdana]koszulka czarna M-nick koło logo-tył 4 OZDm 2006 :multi: :multi: :multi: [/FONT][/COLOR][/B][/B]
  3. Aniela- daj im popalić. OBIECUJĘ, ZE JAK ZDAM TO JUTRO TO CI POMOGĘ :evil_lol:
  4. No własnie nie jest taniej :shake: ja za moją sukę płaciłam 280 zł w zeszłym roku bez żadnych akcji
  5. Opactwa i klasztory licytuję jakby co :evil_lol:
  6. Oooo.. coś w ybiorę :evil_lol:
  7. Pozdrawiam Małgosiu, widziałam artykuł :)
  8. Okej :evil_lol: ja sama ejszcze nie wiem co mnie interesuje, ale dawno zadnej książki nie kupiłam :evil_lol: a tak poważnie a są może jakieś albumy bardziej turystyczne lub przewodniki etc ?
  9. Słuchajcie tu jet jej wątek na dogo, tam linki do molosów itd [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28136"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28136[/URL]
  10. No i co? Są setki zdjęć, zdjęć które mają prowadzic do strony. Szukasz grafiki, ale ona jest czyjaś... nie będę Ci tłumaczyć. nie warto.
  11. Arko, założyłam temu osobny wątek... może więcej osób wejdzie, może ktoś pomoże....
  12. to jest k... wyszukiwarka nie galeria, przestań kłamać!!!!! i jeśli faktycznie stamtąd to co wpisałaś, żeby się pokazało to zdjęcie. NO SŁUCHAM!!!!
  13. Ty masz chyba d... i serce ze złota :lol: a poważnie musimy się umówić na pogadanie :evil_lol::cool3:
  14. Nie ma tam nic o zgodzie na wykorzystanie jego zdjęcia- no podaj mi numer posta, gdzie niby jest zgoda??? Każde wziecie zdjęcia z netu bez zgody autora jst kradzieżą. Każdy pixel jest czyjąś własnością, którą nie można brać jak swoje.
  15. [quote name='reebok88']ja nic o żadnym yorku nie wiem, a co do galeri to wejdż w google i kliknij galeria.... Nie jestem idiotką. To zdjęcie nie było upubliczniane na zasadzie Creative Commons, a nawet gdyby było, to musiałabyś posiadać odpowiednią zgodę na użycie go w aukcji. Zgody nie było = zdjęcie ukradłaś i złamałaś prawa autorskie... Mam nadzieję, że Arkawywalczy sowite odszkodowanie.
  16. Mylisz się. Twoja sprawa właśnie się rozpoczęła. Nie ma czegoś takiego jak internetowa galeria google. Ukradłaś zdjęcie, łamiąc przy tym prawa autorskie.
  17. Tak grzecznie powiem - NIE TWOJA SPRAWA. DOSKONALE WIESZ O CO CHODZI.
  18. Kuźwa mać. Ale mi skoczyło ciśnienie. Na szczęście mam swoje źródła i kontakty, które wyjatkowo postaram się uruchomić. Nic więcej nie napiszę. Arko, kochana, napiszę Ci maila dzisiaj. :diabloti:
  19. Na początku radziłabym przejść się do alergologa - ja jestem uczulona właśnie na nieliniejące psy i na psi podszerstek - za to psy gładkowłose nie uczulają mnie wcale. :cool3:
  20. Lavinio rób ten spisik - chętnie coś wybiorę :razz:
  21. Ku.... co za debilizm!!!!!!!!!!!!!!!!! :angryy: oh ah wielka kierowniczka !!!!!!:angryy: :angryy: :angryy:
  22. Boże jaka chudzina :placz: serce mi się kraja jak na to patrzę... :placz:
  23. Ulv one po tą bassetkę potem przyjeżdżają czy ona ma szukać domu? Obiecuję, że wpadnę do Ciebie po poniedziałku, to coś uradzimy :cool1:
  24. :placz: Kochana, tak mi przykro... dla Perełki [']
  25. A i bardzo dziękuję za priv :)
×
×
  • Create New...