[quote name='Agniest']pojawienie się Żabulca wiele zmieniło w naszym życiu - przybył nam nowy członek rodziny ! Wszyscy czytający ten wątek wiedzą, że nie było łatwo ... Żabka okazała się straszną dominantką, takim małym diabełkiem :evil_lol: który na każdym kroku chciał pozbyć się rywalki - Bety. Przyznaję, że miałam krótkie chwile załamania, że nie dam rady, że krzywdzę Betę, która jest z nami od szczeniaczka...... Ale to minęło. Żaba jest częścią naszego życia i muszę powiedzieć, że wiele się zmieniło od pierwszych tygodni jej pobytu u nas. Myślę, że ona bardzo dużo rozumie, że czasami nie chce reagować tak agresywnie ale ponad rok w schronisku zostawił w jej psychice pewne ślady. Żaba się zmienia, zmienia się jej stosunek do Bety - można to zauważyć i mam nadzieję, że to troszkę nasza zasługa ;) .
No dobra, a teraz trochę aktualnych fotek zabulca:
[IMG]http://www.album.com.pl/aWx56aBx/244750.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.album.com.pl/aWx56aBx/244751.jpg[/IMG][/quote]
Zupełnie nie ten sam pies :loveu: podmieniliście Żabkę? :evil_lol: :lol: