[quote name='Agnieszka K.']Mandat był pewnie nie za to, że pies się znajdował na chodniku, tylko za to, ze nie był na smyczy + ewentualnie brak kagańca.[/quote]
Zapewne ;) ja jestem za... pies puszczony luzem stanowi zagrożenie dla samego siebie... niech np wyskoczy nagle na ulicę, bo coś zobaczy... tragedia gotowa :cool1: