Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. Pozdrawiam Tapinie :) ile ona już u Was mieszka? ;)
  2. Berno to jeszcze dzieciak, ma około roczku... Początkowo w schronisku był prawdziwą ciapką, bawił się z wszystkimi psami i był grzeczny na spacerach... Niestety schronisku mu nie służy, biedak coraz bardziej się tam psuje :shake: Fajny psiak, ale potrzebne odpowiednie warunki i człowiek.... Oczka chore, miał też problemy z uszkami... [img]https://lh3.googleusercontent.com/-26MFHSLojpY/T1jFGMC6lEI/AAAAAAAAk8w/RaL3upGXKY4/s512/7835%253BBerno.jpg.jpg[/img] Tutaj jest sporo zdjęć Bernusia [URL]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Berno7835#[/URL] Psiak mieszka w schronisku w Zabrzu, kontakt do mnie: 692 581 343 lub [email][email protected][/email]
  3. Strasznie szkoda Loli :-( ale Murzynka jej nie wrócimy....
  4. ...aż się wierzyć nie chce.... Taki oryginalny psiak!
  5. [quote name='Bjuta']Prawie takie jak się idzie ze schroniskowymi psiakami! Ale jeśli chodzi o siłę rażenia, to szczekający Aspen puszczony luzem, wystarcza za całą zgraję.... (Sprawdzamy to tylko w Zaczerczyku). Po nim zupełnie widać, że to dupa wołowa... Jadę do Berlina na tydzień. A potem praca, praca, praca...[/QUOTE] I jak tam Bjutko? ;) Nie daj się zamęczyć!
  6. Zerknę dzisiaj na wszelki wypadek do naszego zeszytu zaginionych psiaków... Wiem , że jeden to był beagle zaginiony w Biskupicach - ostatni raz widziany w szkole, potem ślad po nim zaginął... ale niestety nie pamiętam w jakim wieku był ten psiak... Zobaczę dzisiaj.
  7. Wizuniu gdzie jesteś? Tak się zastanawiam, ostatnio była sytuacja, że nasz schroniskowy zachipowany psiak trafił do innego schroniska... Tam nie mogli odczytać chipu, a u nas jego chip został odczytany zaraz za pierwszym razem... Od czego to może zależeć qrczę :-(
  8. Justyna, a beagle kiedy i skąd do Was trafiły? Pamiętam, że jakiś czas temu parę osób szukało zaginionych psiaków...
  9. wysłałam 70 zł dla Pimpusia od Koziczki :)
  10. przewrócił się w poniedziałek i już nie udało się go postawić na nogi :-(
  11. Myślę, że będzie na pewno trzeba trochę wyczesać psiaki, które będę jechać na majówkę :) [quote name='Bjuta']No to fajnie zbierze się ekipa :) Czy to jest Kłopotek? [CENTER][/QUOTE][/CENTER] tak :)
  12. [quote name='wieso']Estera , piekna sunia,chudzinka zeberka wystaja....ehhh....serce lamie sie na kawalki :([/QUOTE] Bardzo biedna jest :-( Kompletnie zagubiona w schroniskowej rzeczywistości i niestety wcześniej też nie miała lekkiego życia :shake:
  13. [quote name='wieso']Misia wrzuc Albercika na mikropsy.....biedulinek...:([/QUOTE] dziękuje! :)
  14. Estera poz.7910 to mała, młoda sunia, która do naszego schroniska trafiła 18 kwietnia 2012 roku z ul. Podleśnej, z której już wcześniej trafiły trzy suczki. Estera fatalnie znosi swój pobyt w schronisku, jest smutna i wystraszona :-( To łagodna sunia, która jednak potrzebuje czasu i dużo miłości. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-cO4UGqSStFY/T6FMv0PpQ5I/AAAAAAAAq3o/goFsf22_8jI/s512/7910%253BEstera.jpg.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Sk9MWknR67s/T6FNFfcdVhI/AAAAAAAAq48/48-5Bc80SJw/s640/DSC_0212.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-MZ8hwzXpcJ4/T6FM-_FmNWI/AAAAAAAAq4E/MCyW77bzOAA/s640/DSC_0203.jpg[/img] Nowe domki mają: Ciapuś, Lema, Afrim, Lorin, mała kicia Janisia i Humprey...
  15. Joszir poz.7896 to mały, młodziutki piesek, który do naszego schroniska trafił 13 kwietnia 2012 roku z ul. Sienkiewicza. Joszir to prze kochany i bardzo wesoły piesek, zawsze chętny do zabawy i przytulania. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Op9ufB3WVuY/T6FK1tKutPI/AAAAAAAAq1A/8njIXtDgdUA/s512/7896%253BJoszir.jpg.jpg[/img] Oyka poz.7904 to malutka, młodziutka suczka, która do schroniska trafiła 16 kwietnia 2012 roku z ul. Zamkowej gdzie podobno kogoś ugryzła. Oyka to delikatna i bardzo miła sunia, która troszkę boi się obcych, przede wszystkim mężczyzn - jednak nie trudno ją do siebie przekonać :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-kHwm18o6VZA/T6FLAFHkeTI/AAAAAAAAq1Y/fnzturp3M10/s512/7904%253BOyka.jpg.jpg[/img] Kamber poz.7908 to kilkuletni, psiak w typie amstaffa, który do schroniska trafił 17 kwietnia 2012 roku z ul. Jordana gdzie ktoś przywiązał go przy Kościele. Kamber jest łagodnym psiakiem, ale na pewno silnym i do ułożenia. Nie powinien trafić do domu z innymi zwierzętami. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-8Ti6NqhW7J4/T6FL0fNtmNI/AAAAAAAAq2E/FlpZ-Eny8HY/s512/7908%253B%2520Kamber.jpg.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-1A6tNGkn0aM/T6FL0cMAqPI/AAAAAAAAq2A/vIyAL2Vev74/s512/7908%253BKamber.jpg.jpg[/img] Oktan poz. 7909 to dość duży, starszy psiak, który do schroniska trafił 17 kwietnia 2012 roku z ul. Pawliczka. Oktan to prawdopodobnie psiak z jakiejś firmy, jednak nikt go nie szukał w schronisku :-( Jest łagodny, jednak jak trzeba to zaszczeka, na pewno idealnie czułby się w domku z ogrodem. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-JqoBkHcFaUw/T6FMUb7hFVI/AAAAAAAAq3A/l3_yKqx1RVI/s512/7909%253BOktan.jpg.jpg[/img]
  16. Prada poz.7927 to mała, młodziutka suczka, która do schroniska trafiła 28 kwietnia 2012 roku z ul. Joliot-Curie gdzie biegała przez cały dzień. Prada nie ma tylnej łapki, jednak zupełnie jej to nie przeszkadza, jest przecudowną sunią, bardzo łagodną i wesołą. Mogłaby trafić do domu, w którym mieszkają małe dzieci i inne zwierzaki. (Prada prawdopodobnie też po sterylce będzie miałam domek) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-xWGKNYTLKCM/T6JZ9qeViSI/AAAAAAAArBE/MbHPCewEbp8/s640/7927%253B%2520Prada.jpg.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-2uYb84KHxLE/T6JZ95ISd-I/AAAAAAAArBI/TL2xN7Zdmfw/s512/7927%253BPrada.jpg.jpg[/img] Fara poz.7930 to młodziutka, duża sunia trochę w typie sznaucera, która do naszego schroniska trafiła 1 maja 2012 - została wyrzucona pod schroniskiem. Fara jest bardzo miłą i wesołą sunią, lubi wychodzić na spacerki, przytulać się i bawić się :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-vRfmxq_0hXE/T6JbQhK8FRI/AAAAAAAArDI/EBuGNDraar0/s512/7930%253BFara.jpg.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-aomMtaZ3RTw/T6JbpokqS2I/AAAAAAAArDg/l6kVvkCpb0E/s512/DSC_0228.jpg[/img] Hestus poz.7894 to młody, duży psiak, który do naszego schroniska trafił 11 kwietnia 2012 roku z ul. Łokietka. Hestus to trochę taka duża ciapa, który jest bardzo łagodny, ale też trochę wystraszony. Hestus uwielbia chodzić na spacerki i przytulać się do ludzi. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-pBc_GYL1Tkw/T6FKRXTH2_I/AAAAAAAAq0Q/sYKIYL2dF0w/s512/7894%253B%2520Hestus.jpg.jpg[/img]
  17. Kłopotek poz.7923 to mały, kilkuletni psiak, który do schroniska trafił 26 kwietnia 2012 roku z ul. Lompy po tym jak jego Pani trafiła do szpitala. Kłopotek to piesek na pewno z mieszkania, zachowuje czystość i jest grzeczny, ładnie chodzi na smyczy. Kłopotek lubi właściwie wszystkich ludzi, a jeśli chodzi o czworonogi to różnie - z jednymi zgadza się bez problemu, a inne mu trochę przeszkadzają. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-yxXPnYgqFz8/T6JWf15uyPI/AAAAAAAAq_Y/bgnlvRMeSZQ/s512/DSC_0162.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-C3-hdkpiw54/T6JWTxgAy8I/AAAAAAAAq_E/M1mQfYR1ZkU/s512/7923%253BK%25C5%2582opotek.jpg.jpg[/img] Hoszi poz.7925 to mała sunia w typie jamnika, która do naszego schroniska trafiła 26 kwietnia 2012 roku została przywieziona przez Policję z hipermarketu Real. Hoszi jest bardzo delikatną sunią, lubi się przytulać do człowieka, ale też jak ją najdzie ochota to trochę poszaleć :) (po sterylce razem z Lorcią idą do adopcji :) ) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-3FJXD3JEbHU/T6JYCpNHZ5I/AAAAAAAAq_w/uFOuJ1jvnU0/s512/7925%253B%2520Hoszi.jpg.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-1ACTCcPdixM/T6JYDOpxB9I/AAAAAAAAq_0/csgkbZw-qLw/s640/7925%253BHoszi.jpg.jpg[/img] Zmora poz.7926 to średniej wielkości, młodziutka suczka, z ul. Stalmacha 28 kwietnia 2012 roku trafiła wprost do nas. Zmorka jest suczką idealną do uprawiania psich sportów, jeśli ktoś szuka energicznej, zwinnej i skocznej psiny to właśnie znalazł ideał :) Zmora jest trochę nieufna wobec obcych osób, ale jest to jak najbardziej do opanowania :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-KcYggvdslUU/T6JYwtA3iDI/AAAAAAAArAY/rZG3-opbwZ8/s512/7926%253BZmora.jpg.jpg[/img]
  18. Venedy poz.7918 to duży, starszy psiak, który do naszego schroniska trafił 22 kwietnia 2012 roku placu zabaw na ul. Pawliczka. Venedy to łagodny piesek, bardzo lubi towarzystwo ludzi, jednak jest też bardzo silnym i energicznym psiakiem :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-xM7GzgLZEwo/T6JU-nrAYDI/AAAAAAAAq9A/tnwIcDJrICA/s512/7918%253BVenedy.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-DOGF4q3ZY1k/T6JVK1M7ovI/AAAAAAAAq9Q/NbXzNzLjWeA/s512/DSC_0235.jpg[/img] Nava poz.7920 to nieduża, młodziutka suczka, która do schroniska trafiła 23 kwietnia 2012 roku z Kliniki Weterynaryjnej przy ul. Kochanowskiego gdzie przyprowadzili ją ludzie. Nava jest bardzo wesołą i towarzyska suczka, zawsze chętną do zabawy i długich spacerów. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-MtgFIlV5jPg/T6JVxe_CUOI/AAAAAAAAq-A/_P0ompxNgaw/s512/DSC_0165.jpg[/img] Froyd poz. 7921 to duży, młodziutki psiak, który do schroniska trafił 24 kwietnia 2012 roku ze szkoły na ul. Franciszkańskiej. Froyd jest pełnym energii psiakiem, uwielbia szaleć i bawić się na spacerach, jest bardzo łagodny zarówno w stosunku do ludzi jak i innych psiaków. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-g43y8-qTg28/T6JV7hmik_I/AAAAAAAAq-U/EHEFSdslWNc/s512/7921%253B%2520Froyd.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-4dzsfI-j8R8/T6JV8CumIuI/AAAAAAAAq-Y/2fLDn4z4CHw/s512/7921%253BFroyd.jpg.jpg[/img]
  19. Albercik poz.7912 maleńki piesek, do naszego schroniska przyjechał 20 kwietnia 2012 roku z ul. Strażackiej gdzie leciutko drasnął jakieś dziecko w palec - prawdopodobnie chodziło tylko o bułkę, którą dziecko trzymało w rączce. Albercik jest sympatycznym i łagodnym pieskiem, nie ma też nic przeciwko innym pieskom. Albert zachowuje czystość. Biedak trzyma siusiu do jedynego spaceru w schronisku... :( [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hLNsHUP-CBk/T6JMY7jSM2I/AAAAAAAAq54/nq5s9sN4Ek0/s512/7912%3BAlbercik.jpg.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3wULw4d1xYQ/T6JMvKvKvtI/AAAAAAAAq6c/Zba_030qzzc/s640/DSC_0141.jpg[/IMG] Melba poz.7913 to mała, młodziutka suczka, która do schroniska trafiła 20 kwietnia 2012 roku z ul. Krasińskiego - podobno została znaleziona w Parku przy ul. Dubiela. Melba na początku bardzo nas się bała, ale nie potrzebowała wiele czasu, żeby się przekonać, że nie chcemy jej skrzywdzić. To bardzo wesoła i energiczna sunia, zawsze chętna na spacer :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7oqMLXuJb2k/T6JR7__5vyI/AAAAAAAAq68/LF3zL1iKko0/s512/7913%3BMelba.jpg.jpg[/IMG] Granda poz.7915 to nieduża starsza suczka, która do naszego schroniska trafiła 21 kwietnia 2012 roku z ul. Armii Krajowej - została zgłoszona jako piesek ze złamaną łapą na torach kolejowych, jednak okazało się, że ona nie ma po prostu tylnej łapki i to już od jakiegoś dłuższego czasu. Granda jednak rewelacyjnie daje sobie radę, uwielbia chodzić na długie spacery, tulić się do ludzi i jeść ;)[FONT=arial][COLOR=#666666] [/COLOR][/FONT] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pAVosbE6oKc/T6JSiY0xMJI/AAAAAAAAq7k/5GSDR2rWhPs/s512/7915%3B%20Granda.jpg.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YWtWqliIelg/T6JS5LQ6BkI/AAAAAAAAq8s/IR2eDwoQi-s/s640/DSC_0130.jpg[/IMG]
  20. [quote name='__Lara']W sobotę obcięłam narazie Efrę :) Wydaje mi się, że odmłodniała po tym cięciu :D[/QUOTE] wygląda elegancko :cool3: [quote name='agumka']Jesteście mi w stanie powiedzieć co to za psiaki :)? Wyjade mi się ze to pierwsze zdjecie to Granda (?) [/QUOTE] pierwsza Granda, a druga to Suzia, która ma już nowy domek :) [quote name='sisay']Mam prośbę o info odnośnie tej suczki: Ludzie ją znaleźli na ulicy, w ciagu godziny znaleźli jej dom ale chyba niezbyt odpowiedzialny, po dwa dni potem usiłowali ją umieścić w naszej fundacji. Niestety u nas wszystkie DT są zapchane, pani nie chciała jej przetrzymac nawet tydzień... proponowałam żeby ją potrzymali do akcji adopcyjnej, ale nic z tego. żal suni, jestem ciekawa czy ktoś ją adoptuje. Dajcie znać, jeśli to nie problem.[/QUOTE] jest u nas... no taki straszliwy szaleniec :cool3: [quote name='Bjuta']zadzwoniła pani Hermy z pytaniem, czy nie trafił do nas mały głównie czarny piesek. Zginął sąsiadowi.[/QUOTE] zdecydowanie za mało szczegółów :-( [quote name='__Lara']Cioteczko, załóż mu wątek. [B]Mysiu_,[/B] jak mamy Ci pomóc przy akcji 20 maja? Pisałaś o jakimś psiaku do obcięcia - mogę się podjąć jakby co.[/QUOTE] to Neska, dziewczyny już ją ogarnęły ;) pomyśle czy kogoś jeszcze trzeba ogarnąć i dam znać ;)
  21. będę trzymać bardzo mocno kciuki, oby się udało :)
  22. wiem, że te pieski, które są na tablicy z moim mailem mogę wyróżnić ja, ale Paury niestety tam nie mam...
×
×
  • Create New...