Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. [quote name='agumka']Lentsik <3<3<3 :*** Powiedzcie mi czy w Wielki Piątek/Sobotę można przyjechać na wolontariat :)?[/QUOTE] pewnie, że można... Dzień jak co dzień ;) [QUOTE=ania >;18940948]piękne adopcje :):):) Fit widać trafił super, strasznie się cieszę :) a kogo dokooptowaliście do Słomki? w którym miejscu przebywa Gromiś?[/QUOTE] Słomka jest z Laosem, a Gromiś mieszka między bramami koło kotłowni.... Dostałam takiego maila od Pani Ludwisia "[SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#4B4B4B][FONT=tahoma]Obwieszczam wszem i wobec,że jego wysokość Ludwiś I z racji swojego szlacheckiego urodzenia i stanu zaszczycił nas wejściem do rodziny.Tymczasowo przebywa z wizytą na włościach bytomskich,jednakże wkrótce wyrusza na ziemie westfalii.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4B4B4B][FONT=tahoma]Dnie spędza na wylegiwaniu się na sofie (toż to prawdziwy kanapowiec),degustacji potraw i spacerków z których najbardziej się cieszy.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4B4B4B][FONT=tahoma]Wszystkim mieszkającym wokoło dwunożnym i czworonożnym kolegom obwieścił również kto teraz tu panuje (charakterny on ci jest).[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4B4B4B][FONT=tahoma]Ludwiś świetnie dogaduje się z rotwejlerką Azą i kotem Gustawem,a niewiasty mieszkające z nim pod jednym dachem rozkochał już w sobie.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4B4B4B][FONT=tahoma]Pozdrowienia dla Psitula[/FONT][/COLOR] [/SIZE][COLOR=#4B4B4B][FONT=tahoma]Ludwisiowa rodzinka[/FONT][/COLOR][/SIZE]" dzwonił też do mnie Pan Kilta :loveu: Podobno jest cudowny i w domu zachowuje się bez żadnych zarzutów :cool3: ma zrobionych już milion zdjęć, więc wkrótce możecie się spodziewać :evil_lol:
  2. Lentsa pozdrawia :loveu: [FONT=Calibri]"Witamy, z tej strony Gwiazdka (Lentsa) … czuję się dobrze, jem za dwoje, chyba już się zadomowiłam [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT] [FONT=Calibri] Po odejściu Cywila wniosła dużo ciepła i radości w moje życie, nie ma problemów….. no może za bardzo mnie „pilnuje” , wszystko chce robić razem i zawsze musi być przy mnie. [/FONT] [FONT=Calibri] Tomek i Gwiazdka pozdrawiamy [/FONT]" [img]https://lh6.googleusercontent.com/-tsklhEM4Btg/T3l08d5n6BI/AAAAAAAAmfY/1WVOsTVRnxo/s720/Lentsa.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Iv5M_YZ8TRQ/T3l0-uY2yCI/AAAAAAAAmfg/Gj0epBg54yg/s912/Letsa3.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-F2Xt6pSer8A/T3l0yUAtYWI/AAAAAAAAmfM/xQDWUR-L4kQ/s912/Lentsa2.jpg[/img]
  3. [quote name='__Lara']Kilt znalazł dom, ja nie mogę, ale się cieszę :) :) :) :)[/QUOTE] ...i to bardzo dobrze trafił :) Pozdrowienia od Digry :) Witamy serdecznie, To już rok, odkąd zamieszkała z nami mała czarna suczka zwana przez nas Didi. Dziękujemy Bogu, że skrzyżowały się nasze drogi, bowiem Didi pojawiła się w naszym życiu w chwili kiedy tego najbardziej potrzebowaliśmy, po stracie naszego przyjaciela Reksika. Od pierwszych chwil Didi otwarła przed nami swoje serduszko. Jak każdy pies jest niezwykła i nadzwyczaj mądra, ale jest też znakomitym barometrem, wyczuwa nasze emocje zanim jeszcze zorientujemy się o ich istnieniu. I tak na złość reaguje złością, szczeka i jeży sierść, z kolei na radość, reaguje wielką radością, skacze i rozdaje buziaki. A gdy wyczuwa , że jestem smutna potrafi przytulić się do mojego boku i przeleżeć tak całymi godzinami. To był dobry rok, Didi otworzyła się na nas, zaufała nam, a my staramy się tego zaufania nie zawieść. Didi to typowy piesek kanapowy, najlepiej się czuję przy człowieku i pod kołderką. W żartach nazywamy też ją szafarką, bo bardzo lubi spać w szafie i trzeba wręcz uważać by jej przypadkiem tam nie zamknąć. Był czas, kiedy spała tylko w brodziku. Jest bardzo pomysłowa. Trzeba przyznać, że jesteśmy niej ogromnie dumni, bo ani razu przez ten rok nie zdarzyło jej się załatwić w domu. Od samego początku nie ma również problemu, żeby została sama w domu â naszą nieobecność po prostu przesypia. Jest zupełnie bezproblemowa, czasem nas próbuje na ile może sobie pozwolić, ale zadbaliśmy o to, by nabrała dobrych manier J. Jedynie bardzo nie pewnie, czuję się na terenie, którego nie zna. Wtedy nie odstępuje nas na krok, nie reagując nawet na koty, na które ma niestety „alergie” . To tak w wielkim skrócie, bo moglibyśmy pisać i pisać, a i tak nie jesteśmy w stanie opisać wszystkich emocji i uczuć związanych z adopcją Didi. Natomiast zapewniamy, że wszystkie są jak najbardziej pozytywne!! Załączamy kilka pamiątkowych zdjęć. Pozdrawiamy serdecznie, Ania, Michał i Didi " :))) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-M3qZm23k0oI/T3lt-0ZctlI/AAAAAAAAmeI/4rh84b-wJYw/s720/Digra2.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GyTe0VuOq8U/T3lt_OClP0I/AAAAAAAAmeM/jfFxpg2SRmM/s720/Digra3.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-b5BffcQV7r8/T3luKDXS1BI/AAAAAAAAmeo/f_ASJKOEMXY/s720/Digra4.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gxST8ZAHeUM/T3luL6ippNI/AAAAAAAAme4/Lzb_cmAPd6k/s720/Digra8.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GuVswcn-RX8/T3luDqYioiI/AAAAAAAAmeY/eVZK3m9_sEQ/s720/Digra5.JPG[/IMG] [url]https://lh4.googleusercontent.com/-YofNaLNbf_k/T3lt6NtKsXI/AAAAAAAAmeA/aXU_LwPMrXg/s221/Digra.jpeg[/url] [url]https://lh3.googleusercontent.com/-GtF3niExBpM/T3luGNwBkcI/AAAAAAAAmeg/6HX3iWOl_Bk/s720/Digra6.JPG[/url] [url]https://lh3.googleusercontent.com/-OpYYNbhr9C0/T3luKbEobCI/AAAAAAAAmes/WvCiI0syTss/s720/Digra7.JPG[/url] [url]https://lh4.googleusercontent.com/-4DHEESsQgLE/T3luOqRUPeI/AAAAAAAAmfA/w8SAFaRDyt0/s720/Digra9.JPG[/url]
  4. [quote name='saraisa']czy zgłaszamy może gdzieś nasze rottkowate? znalazłam np taką fundację [URL]http://www.rottka.pl/home/home/0.html[/URL] - podaję na wszelkie wypadek, ponieważ znając Was, pewnie już ją wyczailiście ;) i jeszcze takie pytanie - czytałam właśnie na stronie zabrzańskiego Pastela o akcji "Daj mi szansę" z Psitulem, czy współpraca między Pastelem a Psitulem się już zakończyła?[/QUOTE] Znamy, w Pomorskiej Rottce wciąż szuka domku nasza Martusia, jest w domu tymczasowym... Co do Pastela to już nie współpracujemy, w sumie długa historia :roll: Szkolenie na pewno sobie zrobimy, ale wciąż brakuje mi czasu... :-( Zastanawiam się też nad jedną kwestią czy lepiej zdążyć przed wakacjami czy lepiej w wakacje w razie co :roll:
  5. ktoś tu chyba bardzo ceni sobie wolność :loveu:
  6. cudne zdjęcia :loveu: Bjutko na paru z nich Efi przypomina mi Twoja Heksę....
  7. piękny :loveu::cool3:
  8. Aha, zapomniałam napisać, że Klit znalazł domek przez jakieś ogłoszenie w necie :) a Fervex dzięki zdjęciu Kasi (która ma z naszego schroniska Groszka), które wrzuciła na naszego facebooka :) A u Majka i Foura niestety cisza... Może przez weekend coś ruszy :roll:
  9. Mam jeszcze jedną wspaniałą wiadomość! :) Dzisiaj adoptowany został Kilt :multi::loveu: [quote name='nira13']Wizyta dla Greki w Krakowie w przyszłym tygodniu.... Co ze streylką Greki i Derty?[/QUOTE] chyba już w przyszłym tygodniu mogłaby być i jedna i druga :)
  10. [quote name='asikowska']ponieważ niestety Adibu odszedł za TM to przekazuję dodatkowo moja deklarację miesięczną w kwocie 20 zł na Kilerka, Mysiu zmień proszę na pierwszej stronie[/QUOTE] już zmieniam...
  11. ojtam ojtam przecież to w niczym nie przeszkadza :eviltong::evil_lol:
  12. [quote name='Murka']No właśnie, już nawet brewki ma białe... Ale poza tym na szczęście wszystko ok, a energii ma więcej niż niejeden młodzieniaszek :) Bryka i zabawkami się bawi. Tzn. zabawa polega głównie na rozgryzaniu i niestety zjadaniu niektórych kawałków, potem te części widoczne są w koopce ;)[/QUOTE] to najważniejsze, że czuje się jak "nastolatek" :loveu:
  13. [quote name='agata51']I ja wreszcie dotarłam.Dinku, mam nadzieję, że przesypałeś już mundurek naftaliną i schowałeś do szafy. Pora wciągać kąpielówki![/QUOTE] chyba jednak jeszcze trzeba się z kąpielówkami wstrzymać ;)
  14. własnie miałam prosić, żebyś dała znać jak dojdzie karma :)
  15. Jakoś nie mogę się z tym pogodzić, po prostu nie potrafię :-( Co do wody to on rzeczywiście coś z tą wodą miał.. Już pewnie nie raz pisałam, że wywracał wszystkie miski z wodą.. Pyskiem, głową, łapami.... jak była lżejsza to w zęby brał :roll:
  16. Fervex był we wtorek doprowadzony do ładu w naszej klinice przez Erię :cool3::loveu: Tutaj pierwsze wieści i zdjęcia :) "> Witam serdecznie Psitula:-)> > W załączeniu przesyłam fotkę Fervexa obecnie Amorka i bardzo proszę o > umieszczenie tej fotki w dziale Znalazły Dom z krótkim opisem. > > Jak na trzeci dzień pobytu w nowym miejscu, Amorek zdał egzamin celująco. > Zaprzyjaznił się bez żadnego problemu z 4 psiakami i 3 kocurkami. To > wulkan energii. Radosny, wesoły, biega po ogrodzie jak "struś > pędziwiatr", w dodatku to wielki pieścioszek. Sam sobie wybrał > miejsce do spania, to fotel z niebieskim kocykiem, ale nad ranem, > najlepiej mu pasuje pod kołderką u pani. Jednym słowem , jak na razie, > jest SUPER!!! > > Przesyłamy cieplutkie pozdrowienia dla całego PSITULA!!!!!!!" [img]https://lh5.googleusercontent.com/---cbH-c1iZs/T3Yi73sfLpI/AAAAAAAAmck/M8jLuZEBcW4/s401/Fervex.jpg[/img]
  17. Pozdrowienia od Fita :) "Witamy, U nas wszystko w jak najlepszym porządku:) Fit okazał się bardzo ułożonym, mądrym i kochanym psiakiem. Nawet weterynarz był pod wrażeniem jaki jest grzeczny i piękny;p Słucha poleceń (prawie wszystkich), zachowuje czystość w mieszkaniu. Na spacerach jeszcze troszkę ciągnie i zaczepia niektóre psy. Jesteśmy w trakcie nauki chodzenia na luźnej smyczy i przybiegania na zawołanie. Z każdym dniem jest coraz lepiej;) Największy problem mamy z jazdą samochodem. Fit boi się wsiadać do auta, a jak już się go uda przekonać do wejścia, chowa się za siedzeniami i tam spędza całą podróż. Mimo to staramy się zabierać go na wycieczki w ciekawe miejsca, żeby przyzwyczaił się do jazdy i kojarzył podróż z czymś miłym. W załączniku przesyłamy zdjęcia;) Pozdrawiamy A&S&F" [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Y3RTt5RdSC0/T3QtK7FrkPI/AAAAAAAAmb0/PYDBsSSVjDY/s720/Fit6.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-uBKK2q2tBf8/T3Qs7tbFPGI/AAAAAAAAmbY/7wtjmPavvIc/s512/Fit3.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vNA10Sw4yZ0/T3QtWGv0VwI/AAAAAAAAmcM/mhNrgY7sKI0/s720/Fit9.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pkes9cdpjYc/T3QsGav731I/AAAAAAAAmac/3ddqd4SPIco/s720/Fit10.JPG[/IMG] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-jGgalvfOvkU/T3Qsf55CcYI/AAAAAAAAma4/c0WwqfXtvHs/s720/Fit13.JPG[/img]
  18. AKTUALNOŚCI 23-29.03.2012 Do schroniska trafiło 7 nowych piesków: jeden z interwencji, 4 przyprowadzone przez osoby prywatne i dwa porzucone przy schronisku. Z interwencji przyjechała do nas malutka suczka szczenię czarna-podpalana znaleziona przy Urzędzie Skarbowym przy ul. Bytomskiej. Przyprowadzone zostały: mały piesek niespełna roczny biały w brązowe łatki znaleziony podobno na ogródkach działkowych w Biskupicach, piesek mały jasnobrązowo-srebrny kudłaty o imieniu Diego z ul. Kruczkowskiego, kilkumiesięczna suczka czarna-podpalana z średnim włosem z ul. Bytomskiej i duża biała suczka z ul. Kochanowskiego. Przy schronisku zostały przywiązane: duża czarna-podpalana suczka podobna trochę do rottweilera i malutka suczka krótkowłosa czarna-podpalana z dużymi stojącymi uszkami. Do swoich właścicieli wróciły dwa psiaki: szczeniaczek Szaran (7850), który trafił z ul. Badestinussa i Szejen (7817), który u nas miał na imię Tajpan i trafił z okolicy Centrum Handlowego M1. Do nowych domków trafiło 9 piesków :) Sziczi (7719), Wima (7762), Psotka (5534), bezimienny szczeniaczek (7859) i Gaja (7867) trafiły do mieszkań w Zabrzu, a Serga (7474) do domku z ogrodem w Zabrzu. Malutka suczka szczenię (7865) zamieszkała w Gliwicach, a Fervex (5263) trafił do domku z ogrodem w Rudzie Śl. Gufi (6570) pojechał do swojego domku, aż w Berne w Niemczech :) Niestety za Tęczowy Most odeszły dwa pieski - Puszek (7589) miał nowotwór wątroby i Adibu (7161) miał poważne zmiany w płucach :-( Do schroniska przyjęliśmy jednego kotka - biało-szaroburego kocurka z ul. Bytomskiej. Do nowego domku trafiła nowa biało-czarna kotka (k-1884) do mieszkania w Gliwicach. Za Tęczowy Most odszedł nowoprzyjęty kotek z ul. Bytomskiej - miał bardzo zaawansowany koci katar i niestety nie reagował na leczenie :-( Otrzymaliśmy dary z Niezależnego Stowarzyszenia Studentów Przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, od Pani Waldraud i Pana Joachima S., od Pani Ani i Pana Jacka oraz od Pani Lidii :) Odwiedziły nas dzieci z darami z Przedszkola nr 28 im Janosha w Zabrzu i Zespołu Szkół Specjalnych nr 42 w Zabrzu (ze szkolnego Koła Miłośników Przyrody). Swoją wirtualną podopieczną Netrę odwiedzili uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Siemoni. Wszystkim bardzo dziękujemy za ogromną pomoc :))
  19. [quote name='Bjuta']O to super!!! Ostatnio dla Kai zamawiałam taką ROYAL CANIN Renal 14kg w krakvecie. Jej to na długo starcza. To ja mogę zamówić w krakvecie z prośbą o fakturę dla TOZu, albo Wy zamówcie na adres: Agnieszka Błach Ranczo Maszera. Przebieczany 457 Wieliczka, 32-020 Dzięki wielkie!! :) :) Agumko, a to zdjęcie też fajne! :)[/QUOTE] karma zamówiona :) Wirtualny opiekun Kai może w razie co płacić więcej na Kajusię, żeby miała to jedzonko :) Na ile wystarcza jej te 14 kg? :)
  20. [quote name='agumka']Mysiu był jakiś odzew o Foura? ma 168 udostępnień na Facebooku, jutro u "karmimypsiaki.pl" będzie Majk i jego CV.[/QUOTE] byłam w schronisku od 7 do 15 i nic....
  21. [quote name='Naklejka']Ja chcę tą "krowę" na spacer! :D Widziałam dzisiaj Cepti :) W sobotę chyba przyjadę w końcu do schroniska i potem w tygodniu jeszcze, bo mam wolne :)[/QUOTE] a proszę bardzo - bierz go na spacer nawet na pół dnia, Berno będzie zachwycony :cool3: Ojejku, co tam u tej babulki? :loveu: rozmawiałaś może z właścicielami? :eviltong:
  22. [quote name='Bjuta']O to super!!! Ostatnio dla Kai zamawiałam taką ROYAL CANIN Renal 14kg w krakvecie. Jej to na długo starcza. To ja mogę zamówić w krakvecie z prośbą o fakturę dla TOZu, albo Wy zamówcie na adres: Agnieszka Błach Ranczo Maszera. Przebieczany 457 Wieliczka, 32-020 Dzięki wielkie!! :) :) Agumko, a to zdjęcie też fajne! :)[/QUOTE] Lepiej będzie nam zamówić :) przypomnisz mi jeszcze jutro smskiem tak koło południa? :cool3:
  23. Lara no pewnie! W razie co karmę + szczepienia i ewentualne leczenie macie jak w banku :loveu:
  24. [quote name='Beatkaa']Jest pytanie Mysiu do Ciebie na wątku Paury,zajrzyj proszę: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/63156-Wspania%C5%82a-sunia-Paura-o-wielkim-psim-sercu-czeka-na-cz%C5%82owieka-za-kratami-ju%C5%BC-6-rok./page47"]http://www.dogomania.pl/threads/63156-Wspania%C5%82a-sunia-Paura-o-wielkim-psim-sercu-czeka-na-cz%C5%82owieka-za-kratami-ju%C5%BC-6-rok./page47[/URL][/QUOTE] już tam lecę :) [quote name='Bjuta']Mysiu, czy byłaby szansa żeby TOZ kupił wór bezbiałkowej karmy dla Kai? :roll:[/QUOTE] nie powinno być problemu, poślij mi jaka to powinna być karma :) [quote name='tymuś']Bjutko !! piszę głównie do Ciebie bo widzę że jesteś aktywna będziesz w wielką sobotę lub piątek ? bo ja chcę przyjechać i będzie ze mną taki młody "gospodarz", 7- latek ma i che zostać wolontariuszem:lol::lol::lol:i poznać Panią Bjutę i Panią Beatę i Panią Sandrę i Panią Mysię, wszystkich:lol::lol::lol::lol: napalony jest jak szczerbaty na suchary:lol::lol:ale mi chodzi głownie o zaje............foty z jego osobą takie jak z Mikołajem !! co Ty na to?[/QUOTE] zapraszamy :multi:
×
×
  • Create New...