-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Lulka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
tylko tyle ze niedawno w schronisku, mlody i symatyczny -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Lulka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
zobaczcie jakie cudo jest w schronisku w Jozefowie [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/iso-8859-2QkudB3acz_005.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/iso-8859-2QkudB3acz_008.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/iso-8859-2QkudB3acz_009.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/iso-8859-2QkudB3acz_003.jpg[/IMG] mlody chlopaczek czy on nie wyglada troszku jak briard? -
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: -
o Blinkina nikt nie pytal:( co do teriera w schronie nie mam zadnych innych info - przyszli jacys ludzie do schronu i go zabrali
-
jeszcze z tuzin takich sasiadek albo dwa i tak byloby malo :(
-
dzieki serdeczne :loveu: czy robisz tez allegro. alegratke. gumtree? czy ja mam zrobic? :p
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Lulka replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Czarodziejka']Wysłałam wiadomość. Liczę, że Ninka się tu wkrótce pojawi i wyjaśni co trzeba.[/QUOTE] ja czekalam ponad miesiac na wplate, wyslalam wiele pw i nic tak wiec przemiot poszedl do dalszej sprzedazy -
[quote name='asiaf1']do dzieci też byłabym ostrozna[/QUOTE] a co stalo sie cos????? Jak dotad to dzieci Magdy chciala zalizac.
-
[quote name='Yana']bardzo dobry tekst :-) w przyszłym tygodniu wpłacę parę złotych na Rozinkę[/QUOTE] dzieki cioteczko ;)
-
[quote name='tanitka']czy Milka mogłaby mieszkac w budzie? jaki ma stosunek do dzieci i kotów?[/QUOTE] stosunek do kotow zabójczy :evil_lol: poza tym do budy jej szkoda :shake:
-
[quote name='natalijo']Ja pomogę, obiecuję, ale najpierw muszę w końcu pójść do banku wpłacić pieniądze, a ostatnio tam mi jakoś nie po drodze....:)[/QUOTE] dziekuje Ci cioteczko serdecznie:) wymodzilam taki opis, moze byc? czy ma cos dodac, odjac? Rozi mieszka od roku w hoteliku dla zwierząt, została wyratowana ze schroniska, gdzie spędziła długie miesiące. Poprzedni „właściciel” porzucił sunie po wypadku lub po tym jak sam ją pobił. Na początku miała problemy z poruszaniem się, była gruba, zaniedbana. Obecnie jest psiakiem po liftingu. Rozi jest troszku pokraczna, krzywo chodzi, ale piękno ma ukryte w sercu. Bardzo kocha ludzi i uwielbia kontakt z nimi, kocha przytulanie i głaskanie. Lubi spacery, choc nie za długie, przy dłuższym spacerku sama kieruje się w stronę domu. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, również ładnie pilnuje się bez smyczy. Rozi jest bardzo przyjazna do ludzi. Dobrze dogaduje się tez z psami-samcami, z suczkami roznie, decyduje jak zwykle chemia[FONT=Wingdings]J[/FONT] Jeśli byłaby jedynym zwierzęciem w domu to nadaje się nawet dla bardzo niedoświadczonych osób ponieważ to jest niekłopotliwy ideał. W domu zachowuje czystość, jest cicha i lubi dużo spać. Nie jest również wybredna jeśli chodzi o jedzenie. Rozi jest juz starszym psiakiem, ale bardzo kochanym i wdzięcznym, dlatego mam wciąż nadzieję, że znajdzie się dobra dusza, która ją jeszcze pokocha i zechce przygarnąć do siebie, dać jej prawdziwy dom.
-
doszlo 10 zł od gosi121 dzieki wielkie:) kto moze jeszcze pomoc w zebraniu srodkow na utrzymanie świnki? :modla: na dzis mamy 84 zł
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Lulka replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='tupadlo']czy ktos wie co sie dzieje z Sasza? moze to przez zmiany na dogo ale od 3 tygodni wysłałam jej juz chyba 7 pw i ani slowa odezwu (wylicytowała miske dla psa za8 zl)[/QUOTE] SBD pisala ze Sasza byla/jest w szpitalu, pewnie jak wroci to sie odezwie - choc rzeczywiscie przez zmiany na dogo mozliwe ze nie odczyta naszych pw... ja tez czekam i czekam :) -
nic mi nie wiadomo na ten temat...
-
[quote name='__Lara']I co z tą wizytą w Otwocku???[/QUOTE] nie bardzo rozumiem... Crossik zdrowy i rozbrykany tylko domku brak
-
dzieki za info - co do dzieci jest ok, bo w poprzednim hoteliku byly;) teraz bede musiala sklecic jakis opis, a nie jestem w tym dobra.... paros - czy wezmiesz nowe foty z forum czy wyslac na maila? zapraszam tez na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/174210-28-rA-A-nych-ksiAE-A-ek-na-utrzymanie-Rozi-vel-A-winki-do-26-11?p=13553482#post13553482[/url]
-
jak tam Misiunia??? lepiej?
-
pytasz o teriera ze schronu? poszedl ponoc do domu - ale nie znam zadnych szczegolow ktos adoptowal ze shcronu bezposrednio
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Lulka replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
a ja do Ciebie sle i sle i nic :) napisz do mnie na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
[quote name='Lulka']zeby mi sie teraz z tymi rozliczeniami nie popiorkowalo :diabloti: dobra liczmy ze bylo 600 zł na koncie Rozi + 100 zł - cioteczka anonimowa :loveu: (na listopad) + 50 zł - ja na hotel na listopad ___________________________________ czyli mamy 750 zł oplacilam: pobyt w starym hoteliku od 22.10 do 5.11 - czyli 210 zł fiprex - 18 zł odrobaczenie - aniprazol x 3 dni - 48 zł _____________________________________________ zostaje 474 zł - 450 zł za nowy hotel (5.11-5.12) zostaje na dzien 5.11 [B]24 zł[/B][/QUOTE] 10.11 - doszla wplata od Ukrytego Smoka na hotelik swinkowy - 50 zł wielkie dzieki ;D suma: 74 zł
-
matko na tym ostatnim to dopiero widac jaka chudzina :-(
-
dzieki za info fajnie ze Rozi jest bezproblemowa :multi: Paros czy da rade wystawic nowe ogloszonka??? :modla: tylko nowy opis musze zrobic...
-
Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
z bazarku ksiazkowego mamy 90 zł jeszcze 75 zł i beda dwa wory karmy ;) -
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']Lulka napisz proszę kto opłaca ten hotelik i jaki to koszt i co z tym kubrakiem ... będziecie zamawiać ? szczerze i od serca to jakos dziwnie to wszystko zorganizowane ... kubrak można było zamówić już w chwili sterylki - była kupa płaczu ze mała będzie marzła czy Wasza propozycja nadal aktualna ?[/QUOTE] hotelik oplaca kobieta co psa menelom zabrala koszt 300 zł plus karma - bylo juz to pisane teraz jest 7-10 stopni, nie bede psa w kubrak ubierac teraz, bo co jej ubiore jak bedzie ponizej zera? :roll: Poza tym okazalo sie ze zostala na czas pooperacyjny zabrana jednak do domu, wiec kubrak byl niepotrzebny, teraz juz ma miec zdjete szwy i ma wrocic do kojca, bo to hotelik kojcowy jest.