-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dziękuję Elu za porozsyłanie wątku i za naszykowane dary:) Asiu - jeżdżę do małego przez modlińską, napisz mi na maila lub pw adres, telefon, kiedy Ci pasuje to podjadę i dziękuję :) i wszystkim tu obecnym dziękuję że jesteście:) -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110571.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110569.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110583.jpg[/IMG] bylo milo ale na koniec musialem zamieszkac w klateczce [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110585.jpg[/IMG] -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
wstawie jeszcze kilka fotek maluszka :) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110580.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110575.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110572.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110568.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110566.jpg[/IMG] -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dopiero wróciłam dzieki wielkie wszystkim za pomoc:loveu: ogloszenia bardzo bardzo sie przydadza!!!! dzieki serdeczne! :loveu: Iza - jak dzwonilam do Ciebie wczoraj to nawet mi przez mysl nie przeszlo zeby Ci go wciskac, wiem ile masz juz na glowie ;-) Asiu - zdecydowalam sie jednak na hotelik, bo mysle, ze zmiana miejsca co chwila na dobre by mu nie wyszla... a skoro moglas tylko na kilka dni to nie bylo sensu - ale dziekuje serdecznie za szybki odzew!!!:loveu: Potrzebujemy teraz jakis bazarkow, zeby zebrac kaske na hotel i jedzonko. Za kazda pomoc bede mega wdzieczna! Dostalam dzis od weta kilo royala ale szczerze mowiac na taka karme nie mam. Chcialabym mu kupic cos dobrego i w ludzkiej cenie i juz nie zmieniac, bo i tak dostal lekkiego rozwolnienia, bo suchej karmie, ktora go wczoraj futrowalam. Wet mowi, ze to typowe na zmiane karmy. Rzuca sie na jedzenie jak dziki! Ogolnie jest ok, nie mial goraczki, zostal odrobaczony, wazy niecale 4 kg, ma max 8 tyg. Biegal troche dzis po rejonie i troche siedzial w klatce, nawet nie przezywa klatki jakos strasznie, kladzie sie i obserwuje. Jak go wypuszczalam lecial siusiu - szkoda ze wczoraj tak nie mial i obsikal i ob..... mi caly dywan ;-) mialam juz dzis 2 osoby chetne, jedna tylko smsowo i juz go bierze, ale o zadnej kastracji nie ma mowy:mad: druga osoba sensowna, o bardzo dobrym sercu, ale mlodziutka i musialaby przekonac tatę, ma sie odezwac....zobaczymy :roll: - jest z Twojego rejonu Iza, wiec jesli cos, to wydeleguje Cie na wizytę :cool3: -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
jade z malym do weta, zeby go obejrzal jakby ktos mial jakis pomysl w miedzyczasie to pliss o tel 503 143 355 :modla: -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
jedynie hotelik ale to boks konski i do tego platny:( -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
może być mój tel 503 143 355 jest strasznie zaniedbany, nie wiem czy miał dom :shake: -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dzięki jak to szczeniak, wariuje muszę zaraz gdzieś go zabrać z domu:( a nadal nie mam pomysłu gdzie... -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
w ogole nie moze u mnie zostac:( moze ktos go szuka, choc mam niewielka nadzieje, bo jest tak zachudzony, ze brak slow dalam na razie 3 ogloszenia, dzieki za pomoc! -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ale łapki ma chude, wielki pewnie nie będzie -
Właśnie wyszłam sobie z psami na spacer.... po dróżce w parku maszerował ten maluch. Nie mam pojecia skad sie wziął. Albo ktos specjalnie podrzucil go do parku albo ktos go trzymal na dzialce (dookola jet duzo ogrodkow dzialkowych) i maluch wyszedl jest mega wychudzony, same kostki :shake: byl bardzo spragniony nie wiem co z nim zrobic :-( obdzwonilam znajomych, ale albo wszyscy wyjechani albo zapsieni POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [B]szukam pilnie dla malucha domu tymczasowego, wszelka pomoc się przyda, pomysły, ogłoszenia[/B] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110563.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110562.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110565.jpg[/IMG]
-
karma zamowiona i oplacona ;-) za 2 worki 159 zł jest szansa na foto?
-
Inari -sportowa sunia mix charta/collie już w DS!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
brzmi fajnie, byloby super, jakby wybrali Inari!!! -
super wiesci:) poslanko niech idzie dla suni ze schroniska jak najbardziej ;-) kaska na jedzonko jest! :) caly czas to samo? dwa worki, jeden? podaj mi prosze adres i tel dla kuriera czy udało sie Misie odrobine odchudzic? czy Panie nadal podkarmiaja nasza dziewczynke? i nowe fotki by sie przydały! plissss plissss plissss :)
-
zdjecia booooooskie :loveu::loveu::loveu: prawie nie wyglada jak bandytka :evil_lol:
-
dzis odrobacze Sabke i przydałoby sie ja zaszczepic.... ma ktos moze jakies zbedne puszki??? albo ewentualnie suche?
-
udało sie zebrac z nastepnego bazarku 115 zł :) i jeszcze z jednego 15 zł co daje razem z pierwszym 228 zł czyli dlugu zostaje 412
-
spróbuj przez moj banerek
-
zapraszam na jeszcze jeden bazarek na pokrycie dlugu [B][URL="http://www.dogomania.pl/187829-perfumy-pachn%C4%85ce-myde%C5%82ka-dozownik-do-myd%C5%82a-zestaw-do-k%C4%85pieli-opaski-i-inne-24.06"]perfumy, pachnące mydełka, dozownik do mydła, zestaw do kąpieli, opaski i inne 24.06[/URL][/B]
-
Inari -sportowa sunia mix charta/collie już w DS!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
zmienione .............. -
Kapsel od urodzenia jest psem wolnym. Jakiekolwiek zamkniecie załamuje go, jest od razu osowialy i wyje. Teraz ma optymalne warunki do zycia i taki dom bylby dla niego idealny....tylko skad go wytrzasnac?...