Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. [quote name='betinka24']Szun biegnij do gory na spacerek moze przed snem jeszcze ktos cie zauwazy!!![/quote] Zauważy tylko domkiem nie dysponuje:(
  2. [quote name='malagos']ja pir.... Co mu do głowy strzeliło???!![/quote] U mnie było identycznie. Foka Ugryzła kropkę Kropkę, dość mocno bo jest slad do dziś. Kropka usiadła zbyt blisko posłania Foki i ta ją chciała odstraszyć. Niestety jest tak że psy które doznały wielu krzywd wczesniej mogą tak zareagować. To była walka o miejsce! Błędem nowej pani było pozwolenie Psu na wejście na łóżko:( Oczywiście to już przeszłość, ale trzeba było pracy by Pies nie czuł się zagrozony. On poprostu się bał że to tylko na chwilkę:(:placz:
  3. Uwierz nie znajdę:( Nikogo to nic nie obchodzi....
  4. Niech to sie juz skończy! Czy nie może byc normalnie, przyzwoicie??? :placz:
  5. [quote name='Sabina02'][B]Dostalam nastepny PM od syna JoSi...[/B] Cytuje go, bo bardzo sie o sunie boje...:shake: "Moja matka ma zepsuty komputer, więc myslę że najlepiej będzie umówić się z nią na jutro telefonicznie... Proszę zrozumieć że to nie jest moja zła wola tylko BARDZO zły stan zdrowia mojej matki, więc jeżeli mam wybierac między psem, a moją matką, to bez wachania usypiam psa. W.S."[/quote] Chyba źle widzę????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  6. Czasem wiara czyni cuda. Wierze i teraz tez tak będzie!
  7. Nie śpię i bardzo bym chciała przeczytać że już lepiej choć ciut ciut. Brajlusiu żyj i ciesz się jeszcze zyciem. To zbyt wiele nieszczęścia jak na jednego Piesia:placz:
  8. Biedny razy dwa:( Kto mu na odrobinę ostoi na resztę dni? Zmieńcie Tytuł że szuka sotoi na resztę swoich smutnych dni:( Prawda przezież:placz:
  9. Ależ tu cicho i pusto:(
  10. Wygląda na to że Lordzik samotny bedzie i w święta:( Martwię się bardzo o wystrzały petard w sylwestra:shake:
  11. [quote name='kaja555']Pedro i Edi nocny-marek do góry![/quote] Tak nocny marek przez kichanie:p dopadło mnie paskudztwo a teraz moją córkę:( No nic, moje drogie ciocie proszę napiszcie do met czy ma wolne miejsce w hoteliku i ile to ma kosztować. Ja na początek daję 100zł miesięcznie. Mam sporo nowiutkich różności na bazarek ale nie umiem tego obsługiwać więc jak Ktoś chętny wystawić to juz pakuje w paczkę i wysyłam. Poproszę też jakąs cioteczkę o zrobienie cegiełek na allegro. Nie można dłużej czekać bo się Pedruś może nie doczekać:( A może macie jakiś płatny ( niedrogi ) tymczasik na oku?
  12. [quote name='natija']mylse o Tobie mam nadzieje,ze swieta beda dla Ciebie szczesliwe i dostaniesz na gwiazdke kochajacy domek....[/quote] Oby te słowa sie spełniły!
  13. O rany, ależ wiesci!!!!!! Wspaniale:multi::multi::multi::multi::multi:
  14. [quote name='asiaf1']Piesio ma się dobrze, mieszka u Pani w domu tymczasowym i niestety juz zdążył się do niej przywiązać:shake: Nikt niestety o niego nie pyta. W tym tygodniu podjadę i zrobię mu nowe zdjęcia.[/quote] To może jest szansa by Dt stał się DS?:razz:
  15. Gratulacje i ukłony dla Nowego Domku:loveu:
  16. Tak mi przykro z powodu maluszków:placz: Co do chudzinki, sama na działkę nie pojadę, nie ma szans by baba mnie wpuściła:angryy: Nawet gdybym przez płot jakimś cudem przelazła, to nie wiem czy cała bym wyszła... A z drugiej strony pewnie całą piętnastkę bym musiała zabrać:placz:bo nie umiała bym zadecydować który najbiedniejszy:shake: Na domiar złego moja córka KropkaKropka z gorączką 39.2 siedzę i waruję przy niej choć sama mam sporo ponad 38:(
  17. Mam wielką nadzieję że jednak jest gdzies ktos kto Go szuka!
  18. [quote name='Matusz'][B][COLOR=navy]Marta zobacz jak nasz malec urósł i jaki szczęśliwy w nowym domku![/COLOR][/B] [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i85861_guzikdom.jpg[/url] [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i85860_guzikdom1.jpg[/url] [/quote] Ale z Nigo cudo:loveu: Dzięki za foty:)
  19. [quote name='maggiejan']Brajl miał krwotok do płuc, stan ciężki...[/quote] O Boże! tylko nie to:(
  20. Nikt nie zgłaszał zaginięcia? Pewnie pozbyli się starego kapcia...:mad:
×
×
  • Create New...